Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux (/Temat-STREFA-KLIKOW-nowy-polski-bux-93357)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - Workis - 12-07-2014 19:45

(12-07-2014 17:57)Magdalenek napisał(a):  @Workis. Szkoda, że z takimi pytaniami nie odezwiesz się bezpośrednio do nas czy też nie rozpoczniesz rozmowy na naszym forum czy też bezpośrednio z konsultantem. Zadajecie mi pytania na kilkunastu forach a gdy nie odpowiem, czy pominę jedno to wielkie zdziwienie. No cóż, taka praca - jednak wydaje mi się to dziwne.

Po drugie idąc Twoim tokiem, dodałeś wszędzie potwierdzenia otrzymania od nas wpłaty - tylko nie na Strefie Klików o co prosiłam.

Trzecia sprawa jest taka, że samo utrzymanie Strefy Klików kosztuje jakieś 500 złotych dziennie (m.in. 4 osoby zajmujące się stroną) w związku z czym nie wiem czy wielką "stratą" dla nas byłoby wydanie 1000 złotych na pokrycie konta Inwestor dla wszystkich użytkowników. Konto to ma za zadanie stworzenie relacji oraz badanie rynku pod tym względem ponieważ nie chcemy się zatrzymywać tylko na projekcie typu GTPR.

Generujemy przychody z kilku źródeł w związku z czym nasz promocyjny budżet jest całkiem spory a właściciel Strefy Klików liczy się wręcz z "pomopwaniem" pieniędzy w rozwój serwisu oraz budowania pozytywnych i długotrwałych relacji z użytkownikami oraz partnerami.

Równie dobrze możesz pytać, dlaczego rozdaliśmy jakieś 100x5PLN na reklamę - przecież to strata 500 PLN. Dlaczego codziennie na Facebooku rozdajemy kilkanaście PLN dla naszych Użytkowników? Przecież to trwonienie pieniędzy i generuje straty rzędu tysiąca złotych w skali miesiąca.

Porównanie nas do Ponzi jest nieadekwatne i krzywdzące. Przyjęliśmy taką a nie inną strategię, chcemy jak podkreśliłam na początku wypełnić lukę jaka naszym zdaniem jest w Polsce i dość agresywna strategia promocyjno-rozdawnicza jest uzasadniona i całkowicie opiera się na naszych przewidywaniach.

Szczerze mówiąc nie rozumiem w czym problem. Gdybym nie otrzymal odpowiedzi tutaj - napisałby np. na forum serwisu.

Potwierdzenia dodaje masowo - na kazdym forum dyskusyjnym,z reguly pomijajac fora danego serwisu. Tak bylo tez i tym razem. Dodałbym przy okazji kolejnej serii postowania, ale skoro jest to tak wazne - dowod jest juz na forum S-K.

Rozdawanie pieniedzy na reklame nie jest rownoznaczne z rozdawaniem pieniedzy do tzw. Account Balance, o czym mysle, ze doskonale wszyscy wiemy. Porownalem konkretne zachowanie, nie serwis.

Mniejwiecej takiej odpowiedzi oczekiwalem. Wink
Po prostu z reguly serwisy stosuja rozdawnictwo w innych sektorach dzialalnosci i w inny sposob.

pozdrawiam


RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - pepe67 - 12-07-2014 19:56

@Magdalenek: Skoro użytkownicy biorą się za informowanie to oznacza, że takich informacji tutaj brakuje. (Nie każdy czyta forum na Strefie)

Jak dla mnie słowa "dynamiczne" i "aktualnie" wyczerpują zakres informacji, a to w jakich zakresach ceny się wahają już każdy zainteresowany może sobie sprawdzić na stronie. Jeżeli strona była by tylko w języku angielskim, to opisałbym wszystko, ale po co pisać dwa razy to samo?

Nikim również nie manipuluję. A dlaczego? Nie napisałem, że ceny już się nie zmienią (ważne słowa: dynamiczne ceny), a wręcz zachęcam do czytania informacji na forum strefy, albo dyskusji na ten temat tutaj. Gdzie tu manipulacja? Żadnego faktu nie zmieniam, informuję jak jest aktualnie. Więc w czym problem?
Jeżeli napisałbym, że ceny są takie jak aktualnie i nie są dynamiczne, a nawet wzrosną - to byłaby manipulacja.

Pani Magdaleno, nie jest pani czasami zbyt miła, a ja za to lubię czasami się czepiać.


RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - Magdalenek - 12-07-2014 20:03

(12-07-2014 19:45)Workis napisał(a):  Szczerze mówiąc nie rozumiem w czym problem. Gdybym nie otrzymal odpowiedzi tutaj - napisałby np. na forum serwisu.

Skoro oczekiwałeś odpowiedzi od nas, powinieneś chyba najpierw wypytać u źródła?

Życzę udanego weekendu. Wracam w poniedziałek.


RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - infokasa - 13-07-2014 09:32

Po pierwsze. Ten temat zamieszczony jest na tym forum żeby rozmawiać o Strefie klików niezależnie od tego co jest na oficjalnym forum strony, czasem łatwiej uzyskać informację tutaj niż odszukać ją na stronie i przede wszystkim to użytkownicy decydują gdzie chcą się wypowiadać na dany temat.

Po drugie mnie też nie podoba się wprowadzenie konta cyber, bo rozumiem że jedynym powodom wprowadzenia tego rozwiązania jest szybszy rozwój portalu. Natomiast na plus moim zdaniem zasługuje potraktowanie tego tematu w sposób jaki zrobiła to Strefa Klików. Jest jasno napisane to są boty i one zarabiają - czyli bez owijania w bawełnę.

Po trzecie na stronie zachodzi bardzo dużo zmian w krótkim czasie, co sprawia że użytkownicy tacy jak ja którzy wykupili Premium na 3 miesiące następnego dnia budzą się w nowej rzeczywistości bo pojawiła się jakaś nowość której nie mogli wcześniej wkalkulować w ten biznes. Nowości są dobre ale z umiarem Wink


RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - Radek4921 - 13-07-2014 11:11

Za taki biznes to ja dziękuję ...

[Obrazek: a7d04e18da.jpg]


RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - Magdalenek - 13-07-2014 11:32

@Infokasa, zgadzam się z Tobą - natomiast użytkowników obowiązuje regulamin Strefy także na zewnątrz a więc warto dokładnie zbadać temat zanim się coś napisze bo można (zazwyczaj przypadkowo) napisać coś negatywnie kojarzonego i w ten sposób tworzy się czarny PR a wiadomo, że w ten sposób zniszczyć projekt można bardzo szybko.

A propos konta Cyber - rozumiem kontrowersje a czasem niezadowolenie. Ja również byłam przeciwna takiemu rozwiązaniu natomiast grono użytkowników Strefy samo o to prosiło. Daliśmy po prostu wybór.
W Twoim przypadku (a więc konto Premium) właściwie to nic się nie zmieniło na stronie. Oferty dodatkowe, które zaproponowaliśmy nie są obligatoryjne oraz nie mają jakiegokolwiek wpływu na konta użytkowników. Jeżeli jesteś jednak niezadwolony z wprowadzonych zmian i uważasz, że zmieniliśmy warunki umowy od momentu gdy wykupiłeś konto Premium naturalnie możesz napisać reklamację i zapewne ją przyjmiemy. Oddamy Ci złożony depozyt i będziesz mógł się cieszyć kontem Standard.

Tak czy inaczej w najbliższym czasie to na pewno koniec nowości. Teraz najważniejsze a więc stabilizacja.

@Radek4921 Rozumiem, że regulamin według Ciebie jest po to aby go łamać a tajemnica korespondencji również Cię nie obowiązuje. Owszem uzbierałeś rekordową ilość poleconych w kilka godzin i może to dla Ciebie być podejrzane, że zostałeś zablokowany. Otrzymaliśmy natomiast informację o tym że spamujesz i wprowadzasz nowych użytkowników w błąd. Nie chcemy być kojarzeni z takimi praktykami. Poza tym, liczymy tylko aktywnych poleconych natomiast większość Twoich po rejestracji nawet nie zalogowała się na swoje konto.

A oto punkt regulaminu, który został przez Ciebie złamany:
2.3. Szanujemy oraz prowadzimy politkę NO-SPAM i tego samego oczekujemy od naszych Użytkowników gdy reprezentują serwis StrefaKlikow.com poza naszym serwisem. Jakiekolwiek sygnały dotyczące spamowania, proszenia o rejestrację i nieuprawnione działania dotyczące prezentowania serwisu StrefaKlikow.com na zewnątrz będą skutkowały zawieszeniem konta.

Taki to właśnie biznes i polityka. Zależy nam na długofalowym przedsięwzięciu i stety, niestety musimy eliminować takie zachowania.


RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - Radek4921 - 13-07-2014 12:27

(13-07-2014 11:11)Radek4921 napisał(a):  Za taki biznes to ja dziękuję ...

[Obrazek: a7d04e18da.jpg]

(13-07-2014 11:32)Magdalenek napisał(a):  @Infokasa, zgadzam się z Tobą - natomiast użytkowników obowiązuje regulamin Strefy także na zewnątrz a więc warto dokładnie zbadać temat zanim się coś napisze bo można (zazwyczaj przypadkowo) napisać coś negatywnie kojarzonego i w ten sposób tworzy się czarny PR a wiadomo, że w ten sposób zniszczyć projekt można bardzo szybko.

A propos konta Cyber - rozumiem kontrowersje a czasem niezadowolenie. Ja również byłam przeciwna takiemu rozwiązaniu natomiast grono użytkowników Strefy samo o to prosiło. Daliśmy po prostu wybór.
W Twoim przypadku (a więc konto Premium) właściwie to nic się nie zmieniło na stronie. Oferty dodatkowe, które zaproponowaliśmy nie są obligatoryjne oraz nie mają jakiegokolwiek wpływu na konta użytkowników. Jeżeli jesteś jednak niezadwolony z wprowadzonych zmian i uważasz, że zmieniliśmy warunki umowy od momentu gdy wykupiłeś konto Premium naturalnie możesz napisać reklamację i zapewne ją przyjmiemy. Oddamy Ci złożony depozyt i będziesz mógł się cieszyć kontem Standard.

Tak czy inaczej w najbliższym czasie to na pewno koniec nowości. Teraz najważniejsze a więc stabilizacja.

@Radek4921 Rozumiem, że regulamin według Ciebie jest po to aby go łamać a tajemnica korespondencji również Cię nie obowiązuje. Owszem uzbierałeś rekordową ilość poleconych w kilka godzin i może to dla Ciebie być podejrzane, że zostałeś zablokowany. Otrzymaliśmy natomiast informację o tym że spamujesz i wprowadzasz nowych użytkowników w błąd. Nie chcemy być kojarzeni z takimi praktykami. Poza tym, liczymy tylko aktywnych poleconych natomiast większość Twoich po rejestracji nawet nie zalogowała się na swoje konto.

A oto punkt regulaminu, który został przez Ciebie złamany:
2.3. Szanujemy oraz prowadzimy politkę NO-SPAM i tego samego oczekujemy od naszych Użytkowników gdy reprezentują serwis StrefaKlikow.com poza naszym serwisem. Jakiekolwiek sygnały dotyczące spamowania, proszenia o rejestrację i nieuprawnione działania dotyczące prezentowania serwisu StrefaKlikow.com na zewnątrz będą skutkowały zawieszeniem konta.

Taki to właśnie biznes i polityka. Zależy nam na długofalowym przedsięwzięciu i stety, niestety musimy eliminować takie zachowania.

Rozumiem, ale czy nie należy mi się jeszcze jedna szansa? smutny


RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - Magdalenek - 13-07-2014 14:36

Lepiej nie cytować poprzedzającego posta - jest to bez sensu. Natomiast odpowiedź na postawione pytanie brzmi: Nie.

Dziękuję Smile


RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - xardas1020 - 13-07-2014 15:05

(13-07-2014 11:11)Radek4921 napisał(a):  Za taki biznes to ja dziękuję ...

[Obrazek: a7d04e18da.jpg]

bekabeka

nie wiesz, że chytry dwa razy traci ?
chciałeś wygrać konkurs i 50 pln a wygrałeś bana beka


RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - Radek4921 - 13-07-2014 15:14

(13-07-2014 15:05)xardas1020 napisał(a):  
(13-07-2014 11:11)Radek4921 napisał(a):  Za taki biznes to ja dziękuję ...

[Obrazek: a7d04e18da.jpg]

bekabeka

nie wiesz, że chytry dwa razy traci ?
chciałeś wygrać konkurs i 50 pln a wygrałeś bana beka

O jeny, promowałem na Facebooku i wielkie halo... Bez sensu...