Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hajs się zgadza - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Hajs się zgadza (/Temat-Hajs-sie-zgadza-91539)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - quake3Dpro - 31-05-2014 13:21

Co robiłem (dzisiaj):
-wpisy na blog PPA
-ogarnąłem jedno konto FB i doszedłem do kilkunastu grup
-spam
-lekko się wkur.. bo po spamie kilku gości robiło co trzeba, ale jest awaria Plus...

Co zamierzam zrobić:
-większy spam na fb Jerk2
-spam na innych stronach niż FB
-spróbować coś zarobić ( dzisiaj o wiele lepiej mi idzie, więcej wejść na firesub itd)


Przy okazji, zjebauem ostro miesięczny cel. Miałem przynajmniej jedną wypłatę zrobić do końca. Dzisiaj raczej nie dam rady tego zrobić, ale spróbuję. Więc na czerwiec ustalam sobie jakiś lepszy cel, bo trzeba coś w końcu zrobić!


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - must - 31-05-2014 13:33

FS zarówno jak Freebiz jest dobrym serwisem Smile
Oba są stabilne.


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - quake3Dpro - 31-05-2014 13:37

Kurde, mam 41 unikalnych wejść, ale 0 leadów ;x Muszę coś z tym zrobić Big Grin Dzisiaj chcę zarobić przynajmniej 3,50 zł . Big Grin


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - quake3Dpro - 31-05-2014 16:48

Ehh... no dobra. Co nowego zrobiłem... NOWY FP. XD
To już czwarty! Big Grin Ale nie no, nazwa bardziej przyciągająca, będzie więcej prawdziwych lików. Czwarty ale korzystam tylko z dwóch. Spam mi się nie udaje. Nie mam zbyt dobrych pomysłów na treść, a spamię na tylu grupach że traffic nie powinien być zły. Ile dzisiaj zarobiłem? 0... coś jeszcze popróbuję ale przez całą noc (chyba) będę próbował wymyślić nową nisze. Czyli tekst, gdzie spamić i tak dalej.


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - quake3Dpro - 31-05-2014 20:14

Siema! W końcu, pierwsze zarobione pieniądze!
[Obrazek: 2m3ird3.png]
podziwiajcie moje 3,50 xD


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - Zarobiony_Koles - 31-05-2014 20:28

Niby 3.50 a cieszy, co nie?
Też tak miałem jak zrobiłem pierwsze złote w moim przypadku było to 2 złote na easysub. A jak zarobiłem na pierwszą wypłatę to byłem w raju Big Grin


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - quake3Dpro - 31-05-2014 20:43

Noo masakra, do tej pory się cieszę. Serio. Głupie 3 złote. Big Grin Zanim uzbieram na wypłatę to trochę czasu minie, ale wtedy to będę czuł się jak jakiś bóg! Huh


Odp: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - casualsprojects - 31-05-2014 20:52

Ciężko to sie czyta, dodawaj podsumowanie na koniec dnia.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - zozols1 - 31-05-2014 20:57

Już się wkręcasz, zdobywasz doświadczenie i budujesz zaplecze. Będzie coraz lepiej Tongue Gratki pierwsze 3 zł Heart To co Ci powiedział Zarobiony gdzieś wcześniej o spamie, moim zdaniem jest najlepszym sposobem spamu Big Grin Wykorzystaj to. Sam tak robię Tongue


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - quake3Dpro - 31-05-2014 21:00

No, tak właśnie chcę robić. Smile
Ale ogromne Woohoo, pierwsze 3 złote. 2
Jutro robię jeszcze większy spam, możliwe że większość to będą laski. Bo wiadomo, w ten sposób więcej naiwniaków będzie. Big Grin