Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
GoldenChase - zarabiaj dolary grając w gre. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: GoldenChase - zarabiaj dolary grając w gre. (/Temat-GoldenChase-zarabiaj-dolary-grajac-w-gre-90129)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: GoldenChase - zarabiaj dolary grając w gre. - ZbysiuK - 23-06-2014 17:57

Wpłaciłem jednak 35 $ Z czego zainwestowałem w Sleepy'iego który zarabia 1$ dziennie i w tych co zarabiają kryształ Smile Zbieram teraz na Dopeya. Za miesiąc moje zarobki będą wyglądać tak, że dziennie zarabiam 3$ dziennie. Czyli to co zainwestowałem powiększe o 300% Wink Zobaczymy.


RE: GoldenChase - zarabiaj dolary grając w gre. - ZbysiuK - 24-06-2014 19:03

Teraz się dowiedziałem. Ze to nie jest 1$ zarobku... To jest coś potrzebne do wypłaty. Poprosiłem kogoś z supportu, aby zamienił sleepyiego na Happy'iego. Tak też się stało Smile Zarabiam 15$ na miesiąc. za 22 dni będę mógł kupić sleepy'iego który zrobi dla mnie PP i będę mógł wypłacić. na zero wyjde dopiero w sierpniu...

A potem pewnie stronka padnie... Za bardzo w to nie polecam inwestować. To w pewnym sensie hazard.


RE: GoldenChase - zarabiaj dolary grając w gre. - MarketGlory - 25-06-2014 04:45

(24-06-2014 19:03)ZbysiuK napisał(a):  Teraz się dowiedziałem. Ze to nie jest 1$ zarobku... To jest coś potrzebne do wypłaty. Poprosiłem kogoś z supportu, aby zamienił sleepyiego na Happy'iego. Tak też się stało Smile Zarabiam 15$ na miesiąc. za 22 dni będę mógł kupić sleepy'iego który zrobi dla mnie PP i będę mógł wypłacić. na zero wyjde dopiero w sierpniu...

A potem pewnie stronka padnie... Za bardzo w to nie polecam inwestować. To w pewnym sensie hazard.

Bo to jest HIYP(High Yield Investment Programs) chyba nie muszę ci tłumaczyć co to oznaczaTongue


RE: GoldenChase - zarabiaj dolary grając w gre. - overlord25 - 25-06-2014 17:34

(24-06-2014 19:03)ZbysiuK napisał(a):  Teraz się dowiedziałem. Ze to nie jest 1$ zarobku... To jest coś potrzebne do wypłaty. Poprosiłem kogoś z supportu, aby zamienił sleepyiego na Happy'iego. Tak też się stało Smile Zarabiam 15$ na miesiąc. za 22 dni będę mógł kupić sleepy'iego który zrobi dla mnie PP i będę mógł wypłacić. na zero wyjde dopiero w sierpniu...

A potem pewnie stronka padnie... Za bardzo w to nie polecam inwestować. To w pewnym sensie hazard.

Nie polecasz inwestować to po co inwestowałeśRolleyes

Dla mnie strona jest po prostu super przynajmniej wiem że odzyskam wkład włożonyBig Grin


RE: GoldenChase - zarabiaj dolary grając w gre. - teamfactory - 25-06-2014 19:25

Dziś dostałem odpowiedzi na moje kolejne pytania:

Pytanie: Wiele osób(na podstawie WHOIS) twierdzi, że statystyki na stronie są nieprawdziwe.
Odpowiedź: We have mooved to new (more powerfull) servers and changed domain name. We made this new domain name in one word without any symbols.

Pytanie: Czy GoldenChase pracuje nad wprowadzeniem Payza i STP ?
Odpowiedź: Now we are continue working at PayPal and soon we also gonna release bitcoin, perfectmoney, and maybe any other payment systems. (in automatic mode)

Pytanie: Czy wprowadzicie coś takiego jak " LAST 20 PAYOUTS " ?
Odpowiedź: We already released iit. you can see it in the top menu

Pytanie: Kiedy zostanie wprowadzone polskie tłumaczenie?
Odpowiedź: Hope we'll finish our work for polish version till the end of this week.


RE: GoldenChase - zarabiaj dolary grając w gre. - kolorpurpury - 25-06-2014 21:58

(25-06-2014 19:25)teamfactory napisał(a):  Dziś dostałem odpowiedzi na moje kolejne pytania:

Pytanie: Wiele osób(na podstawie WHOIS) twierdzi, że statystyki na stronie są nieprawdziwe.
Odpowiedź: We have mooved to new (more powerfull) servers and changed domain name. We made this new domain name in one word without any symbols.

Pytanie: Czy GoldenChase pracuje nad wprowadzeniem Payza i STP ?
Odpowiedź: Now we are continue working at PayPal and soon we also gonna release bitcoin, perfectmoney, and maybe any other payment systems. (in automatic mode)

Pytanie: Czy wprowadzicie coś takiego jak " LAST 20 PAYOUTS " ?
Odpowiedź: We already released iit. you can see it in the top menu

Pytanie: Kiedy zostanie wprowadzone polskie tłumaczenie?
Odpowiedź: Hope we'll finish our work for polish version till the end of this week.

Będzie nasz język Big Grin Starają się admini no wiadomo, że kiedyś w końcu zamkną interes ale oby jak najpóźniej. Jak na razie na szybki upadek się nie zanosi bo dopiero zaczyna się robić głośno na ten temat dopiero zaczynaja powstawać kopie goldenchase itp. no i zarobek mają nie tylko z wpłat więc ta rezerwa jeszcze długo się utrzyma trzeba tylko obserwować moment jak różnica między rezerwą a wypłatami zacznie się regularnie zmniejszać wtedy to może być początek końca ale admin ma jeszcze bonusy do usunięcia lub zmniejszenia i produkcję krasnali do zmniejszenia do skreślonych wartości (Podejrzewam, że teraz jest to na zasadzie, że one produkują więcej niż to było założone stąd te skreślone wartości i skończy się "promocja" i będą produkować tyle ile jest napisane na czerwono i najlepiej na tym wyjdą Ci co nie pomijają w swoich reinwestycjach tych tanich krasnali Smile )


RE: GoldenChase - zarabiaj dolary grając w gre. - MarketGlory - 26-06-2014 02:31

(25-06-2014 21:58)kolorpurpury napisał(a):  
(25-06-2014 19:25)teamfactory napisał(a):  Dziś dostałem odpowiedzi na moje kolejne pytania:

Pytanie: Wiele osób(na podstawie WHOIS) twierdzi, że statystyki na stronie są nieprawdziwe.
Odpowiedź: We have mooved to new (more powerfull) servers and changed domain name. We made this new domain name in one word without any symbols.

Pytanie: Czy GoldenChase pracuje nad wprowadzeniem Payza i STP ?
Odpowiedź: Now we are continue working at PayPal and soon we also gonna release bitcoin, perfectmoney, and maybe any other payment systems. (in automatic mode)

Pytanie: Czy wprowadzicie coś takiego jak " LAST 20 PAYOUTS " ?
Odpowiedź: We already released iit. you can see it in the top menu

Pytanie: Kiedy zostanie wprowadzone polskie tłumaczenie?
Odpowiedź: Hope we'll finish our work for polish version till the end of this week.

Będzie nasz język Big Grin Starają się admini no wiadomo, że kiedyś w końcu zamkną interes ale oby jak najpóźniej. Jak na razie na szybki upadek się nie zanosi bo dopiero zaczyna się robić głośno na ten temat dopiero zaczynaja powstawać kopie goldenchase itp. no i zarobek mają nie tylko z wpłat więc ta rezerwa jeszcze długo się utrzyma trzeba tylko obserwować moment jak różnica między rezerwą a wypłatami zacznie się regularnie zmniejszać wtedy to może być początek końca ale admin ma jeszcze bonusy do usunięcia lub zmniejszenia i produkcję krasnali do zmniejszenia do skreślonych wartości (Podejrzewam, że teraz jest to na zasadzie, że one produkują więcej niż to było założone stąd te skreślone wartości i skończy się "promocja" i będą produkować tyle ile jest napisane na czerwono i najlepiej na tym wyjdą Ci co nie pomijają w swoich reinwestycjach tych tanich krasnali Smile )

Fajnie sam się cieszę mam nadzieje zę podziala chociaz do konca rokuTongue


RE: GoldenChase - zarabiaj dolary grając w gre. - MarketGlory - 26-06-2014 05:29

[Obrazek: Golden-Cows.gif]
[Obrazek: GoldenChase-Banner2.jpg]


RE: GoldenChase - zarabiaj dolary grając w gre. - overlord25 - 26-06-2014 08:25

Bardzo dobrze że będzie polska wersjaLol


RE: GoldenChase - zarabiaj dolary grając w gre. - niitrro - 26-06-2014 14:10

To jak będzie po Polsku to się nasz naród żuci na tą stronę