Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kasiak zarabia ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Kasiak zarabia ! (/Temat-Kasiak-zarabia-89298)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: Kasiak zarabia ! - kasiak - 12-05-2014 19:57

Precz nieeee impreza i wgl startery przyszły konta bd HeartJerk2


RE: Kasiak zarabia ! - Zarobiony_Koles - 12-05-2014 20:06

Pochwal się ile czy wytrzyma konto ze starterem (weryfikacja telefoniczna) bo mi z 10 min..


RE: Kasiak zarabia ! - kasiak - 12-05-2014 20:08

2-4 dni Jerk2 bez danych, tylko zdj, bez znajomków itd.


RE: Kasiak zarabia ! - kasiak - 13-05-2014 21:44

Kasiak dziś zrobił 12 kont i to tyle jeśli chodzi o zarabianie jutro jedna seria spamu i liczę na ok 20 zł Tongue


RE: Kasiak zarabia ! - DzejkobPL - 13-05-2014 21:47

Kali jeść, Kali pić. Lol

Fajnie czyta się taki dziennik Big Grin

Powodzenia!


∆ Wysłane z urządzenia mobilnego. ∆


RE: Kasiak zarabia ! - MatiMaister - 14-05-2014 13:14

Zabawny dziennik Smile Powodzenia.

Tylko na spamie w grupach lecisz, czy na Fp też ?
Ja niedawno zrobiłem fajnego Fp. Sami naturalni fani, bardzo tematyczny. Tak się wkręciłem, taką interakcję nawiązałem z ludźmi, że po prostu sumienia nie mam teraz tego spieprzyć wrzucaniem jakichś subskrypcji Big Grin Ale zarabiać trzeba Tongue


RE: Kasiak zarabia ! - kasiak - 14-05-2014 17:05

(14-05-2014 13:14)MatiMaister napisał(a):  Zabawny dziennik Smile Powodzenia.

Tylko na spamie w grupach lecisz, czy na Fp też ?
Ja niedawno zrobiłem fajnego Fp. Sami naturalni fani, bardzo tematyczny. Tak się wkręciłem, taką interakcję nawiązałem z ludźmi, że po prostu sumienia nie mam teraz tego spieprzyć wrzucaniem jakichś subskrypcji Big Grin Ale zarabiać trzeba Tongue

Nie zarabiam na fp Jerk2 moje fp 6-12 k fanów to za mało ;/


RE: Kasiak zarabia ! - MatiMaister - 14-05-2014 17:26

Ja to jestem jeszcze świeżak w branży. Umiem dobrze i profesjonalnie zarządzać Fb, ale kompletnie nie mam zaplecza, żeby robić masówki. Promowanie idzie mi jak krew z nosa... . A najczęściej jest tak, że jak w głowie zrodzi się pomysł na fajną stronę, to w trakcie promowania, ktoś Ci ją podpieprzy i rozreklamuje szybciej na innych swoich stronach jako swoją. Tak to dzisiaj działa.

Ale jeśli to co zarobiłeś, ugrałeś tylko na spamie w grupach to moim zdaniem wyniki masz fajne.
Trzeba dobre grupy ogarniać. Na tych ,,dodajemy się'' , ,,oceń fotkę'' , ,,daj lajka'' to w 90% siedzą inne słupy i wszyscy sami sobie spamują... bezsens. Za to w normalnych grupach moment i lecą bany Big Grin


RE: Kasiak zarabia ! - kasiak - 14-05-2014 18:47

hmmm, staram się głównie siedzieć w dużych grupach, ale nie ukrywam, że mam dużo grup po 1-2k i chyba z tamtych leci większość mojego dochodu, ale nie jestem pewien, po prostu trzeba dobrze trafić i tyle, i większość zarobku z grup nie jest ;( grupy dopiero ogarniam ok 200 zł zarobiłem na nich Tongue a z tym pomysłem to nawet jak reklamowałem na grupach to ktoś podjebał mi tekst facepalm


PODSUMOWANIE


Kasiak zarobił dziś 15 zł i to już jest dramat ;(
Kasiak jakoś nie może się nic nauczyć Sad
Kasiak no kasiak się cieszy z ocen dziennika Big Grin


RE: Kasiak zarabia ! - kasiak - 15-05-2014 20:52

Kasiak zarobił dziś 18 zł Angry
Kasiak od 19 maja bierze sb urlopik Jerk2
Kasiak musi odpocząć od fejsa i tych banów
Kasiak musi ogarnąć się "po za netem" Jerk