Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Typy NBA mareczka, bo wygonili od badiiego :D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Typy NBA mareczka, bo wygonili od badiiego :D (/Temat-Typy-NBA-mareczka-bo-wygonili-od-badiiego-D-80276)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Typy NBA mareczka, bo wygonili od badiiego :D - Roxi5017 - 24-11-2013 01:34

Ja tylko NYK oglądam bo na nich mam typ Tongue
Chciałam dać PTB jeszcze, ale coś śpią na buku i nie ma zakładu w ogóle Tongue


RE: Typy NBA mareczka, bo wygonili od badiiego :D - mareczek - 24-11-2013 01:37

Czyli zaufalas mi jednak z tymi Knicksami Big Grin mam nadzieje, ze nie pozalujemy. Wreszcie by sie przydala wygrana bo smutno tak jak caly czas dostaja po dupie Tongue


RE: Typy NBA mareczka, bo wygonili od badiiego :D - Roxi5017 - 24-11-2013 01:38

Zaufałam, zaufałam i to nie pierwszy raz Tongue
Wolę wziąć od kogoś typ z analizą niż z własną słabą Tongue

P.S Masz transmisję z dobrą jakością? Bo ja mam tylko taką: http://derbyhd.info/ch17.html Wink


RE: Typy NBA mareczka, bo wygonili od badiiego :D - mareczek - 24-11-2013 01:47

Mam wykupiony league pass na nba.com i mam mecze za darmo wiec nie za bardzo wiem gdzie mozesz obejrzec zeby jakosc lepsza byla Big Grin na buku ewentualnie na bet365 na pewno jest tranamisja ale jesli masz na bahu to nie jestem pewny. Ewentualnie wpisz w google new york knicks washington wizards live stream i powinno cos byc


RE: Typy NBA mareczka, bo wygonili od badiiego :D - Roxi5017 - 24-11-2013 01:49

właśnie transmisje z nba z dobrą jakością ciężko znaleźć, ale dzięki za chęci Tongue


RE: Typy NBA mareczka, bo wygonili od badiiego :D - mareczek - 24-11-2013 01:57

No niestety, jakosc mam ale i zaplacic musze Big Grin Canal+ puszcza codziennie ale tylko jeden meczyk i komentarz polski jest po prostu tragiczny


RE: Typy NBA mareczka, bo wygonili od badiiego :D - Roxi5017 - 24-11-2013 01:59

Mam nadzieje, że dają zakład na PTB do czasu zakończenia meczu Kniksów, bo później spadam Tongue


RE: Typy NBA mareczka, bo wygonili od badiiego :D - mareczek - 24-11-2013 02:01

Mozliwe ze dadza chociaz dziwne ze w ogole nie ma. Oj dzisiejsza nocka zaboli bo Philadelphia gra slabo ale Indiana po prostu ssie i juz dala sobie rzucic 40 punktow. Hibbert slabiutko a George zupelne dno gra. 7
punktow, 0 zbiorek i asyst. Masakra kompletna.

Edit: 52:56 do polowy. Eh przypal Hibbert obudzil sie 3 minuty przed koncem 2 kwarty a George gra mecz zycia 10-0-0. Masakra naprawde


RE: Typy NBA mareczka, bo wygonili od badiiego :D - Roxi5017 - 24-11-2013 02:33

Coś Knicksi pudłują teraz.. stracili prowadzenie :|


Typy NBA mareczka, bo wygonili od badiiego :D - NowyKoles - 24-11-2013 03:24

Ja tez dzis za wiecej gralem i lipa. Dwa typy juz przegrane