Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
{Bot}Chomikuj.pl (Spam pw,chomikowe rozmowy oraz automatyczne robienie listy) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: {Bot}Chomikuj.pl (Spam pw,chomikowe rozmowy oraz automatyczne robienie listy) (/Temat-Bot-Chomikuj-pl-Spam-pw-chomikowe-rozmowy-oraz-automatyczne-robienie-listy-78765)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: {Bot}Chomikuj.pl (Spam pw,chomikowe rozmowy oraz automatyczne robienie listy) - DeNNy - 31-12-2013 11:41

Jest jakaś szansa kupić bota za Sms?


RE: {Bot}Chomikuj.pl (Spam pw,chomikowe rozmowy oraz automatyczne robienie listy) - fusek - 07-01-2014 22:43

Sprzedajesz jeszcze?


RE: {Bot}Chomikuj.pl (Spam pw,chomikowe rozmowy oraz automatyczne robienie listy) - precell - 07-01-2014 22:50

(07-01-2014 22:43)fusek napisał(a):  Sprzedajesz jeszcze?

Ja osobiście przerzuciłem się na na bota z chomiczkuj. Co prawda płaci się za niego 6 PLN miesięcznie, ale za to bot ten posiada wszystko to co potrzebowałem a Bolo nie chciał w prowadzić w swoim bocie.


RE: {Bot}Chomikuj.pl (Spam pw,chomikowe rozmowy oraz automatyczne robienie listy) - bolo9797 - 08-01-2014 02:13

Kiedy ja mowilem ze nie chce Wink?? Poprostu konczy mi sie teraz semestr i mam co zaliczac + 3 inne projekty na ktore mam termin . Na kompie spedzam max 30-60 min dziennie Wink Kiedy semestr sie zakonczy i dokoncze inne projekty to zajme sie tym botem . Miedzy innymi autocaptcha , inormacja o captcha przez dzwiek oraz wyswietlenie captchy w innym oknie .


RE: {Bot}Chomikuj.pl (Spam pw,chomikowe rozmowy oraz automatyczne robienie listy) - precell - 08-01-2014 21:30

(08-01-2014 02:13)bolo9797 napisał(a):  Kiedy ja mowilem ze nie chce Wink?? Poprostu konczy mi sie teraz semestr i mam co zaliczac + 3 inne projekty na ktore mam termin . Na kompie spedzam max 30-60 min dziennie Wink Kiedy semestr sie zakonczy i dokoncze inne projekty to zajme sie tym botem . Miedzy innymi autocaptcha , inormacja o captcha przez dzwiek oraz wyswietlenie captchy w innym oknie .

Nie odpowiadając na posty z pomysłami zmian, mówisz nam po prostu że nie chcesz ich w prowadzić. Do łamacza captczy dorzuć jeszcze personalizację Smile

Ja już wiem po gg ile czasu spędzasz przy kompie Tongue


RE: {Bot}Chomikuj.pl (Spam pw,chomikowe rozmowy oraz automatyczne robienie listy) - bolo9797 - 09-01-2014 00:24

GG mam wlaczone non stop poniewaz mam apke na telefonie..


{Bot}Chomikuj.pl (Spam pw,chomikowe rozmowy oraz automatyczne robienie listy) - yazir - 17-02-2014 02:26

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.