Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
yecia bukmacherskie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: yecia bukmacherskie (/Temat-yecia-bukmacherskie-74397)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: doradzanie bukmacherskie - whysoserious - 05-09-2013 20:08

(04-09-2013 23:51)yecia napisał(a):  bukmacherzy nawet z wygrywajacymi graczami z naszego kraju nic nie zrobia Smile
dla nich to i tak zyla zlota Smile


(12-08-2013 23:06)yecia napisał(a):  na 2 bukach juz grać nie mogę (dlatego myślę nad czymś swoim by pieniądze się zgadzały)


albo rybki albo pipki
ja mogę obstawić w jakim okresie pierwszy z klientów dostanie bana lub limit, jeśli będzie się to dało grać tylko u paru buków Cool


RE: doradzanie bukmacherskie - yecia - 05-09-2013 20:43

powiedzmy ze internetowe moga to zrobic (naszczescie jest kilka opcji do wyboru)

zaloze sie tez ze ktos kto wykupi abonament i bedzie plusowal to sprobuje kilka razy trafic sam z siebie Smile moze dorzucic inne dyscypliny i jakos to sie kreci Smile

ale u mnie bylo to czytelne pojawila sie tyko by grac na strzelcow Smile nie grala nic innego Smile


w razie strasznych problemow zostaje fortuna Smile to jest spory plusSmile


dochodza sluchy ze oferta na strzelcow bramek i asysty ma pojawic sie w wiekszej ilosci niz obecnie

oby


jednak nie wiwatuje bo takie zapowiedzi padaly i w tamtym rokuLol

ps wiecie ze przez jedno slowo doradztwoSmile firma musialaby byc vatowcem?Smile kocham ten krajSmile


RE: doradzanie bukmacherskie - whysoserious - 05-09-2013 22:53

jakie tam doradztwo
zwykłe wróżbiarstwo Huh


RE: doradzanie bukmacherskie - yecia - 05-09-2013 22:56

ezoteryka nhlHeart


RE: doradzanie bukmacherskie - Warchol89 - 07-09-2013 16:22

Mam pytanko bo oczywiście mówisz o dochodach w perspektywie mioesiąca, ok zgoda tylko czy jesteś pewny że przy stałej = płaskiej stawce tak będzie? Bo oczywiście grając samemu mogłeś wychodzić na plus bo np przegrywając jednego dnia 100 zł, drugiego zagrałeś za 200 i się odbiłeś. Pytam tak dla pewności Smile


RE: doradzanie bukmacherskie - mareczek - 07-09-2013 18:07

Tak zupelnie nie na temat no, ale gosciu, piszesz do kobiety, nie do chlopa... odmieniaj przez osoby


RE: doradzanie bukmacherskie - yecia - 07-09-2013 18:13

tak jestem przekonana ze grajac plaska stawka wychodzimy in plus

dlatego trabie ze moje granie jest najlepsze w perspektywie miesiaca Smile



dziekuje za zwrocenie uwagi Smile

jednak i kolega moze tak i tak Smile


ja i maz to prawie to samoSmile no ja jestem nieskromnie ciut lepsza w te klocki Smile


RE: doradzanie bukmacherskie - whysoserious - 07-09-2013 19:23

wciąż mówimy o hokeju?


RE: doradzanie bukmacherskie - yecia - 07-09-2013 19:49

tylko i wylacznie o hokejuLol


RE: doradzanie bukmacherskie - mareczek - 07-09-2013 20:24

Ja rezerwuje abonamencik bo moja koronna dyscyplina ktora jest koszykowka a wlasciwie to. Najbardziej interesuje mnie NBA zaczyna sie dopiero pod koniec pazdziernika to czemu nie zaczac zarabiania od poczatku tego miesiaca Big Grin jakos mam zaufanie. Piszesz tak bardzo z sensem i mnie przekonalas wiec na pewno zaczniemy "wspolprace" Smile