Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! (/Temat-POMAGAM-Zarabiaj-razem-ze-mna-rozekrr-67906)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - rozekrr - 09-07-2013 09:35

No i pięknie, CreepyUploader jest jedną z wielu osób które zarabiają porządnie Wink Nie pytajcie go lepiej jakie miał początki, bo jest jednym z wielu przykładów że codzienna praca daje efekty, w postaci dalszego automatu przez najbliższy czas. Ale co tu się rozpisywać, kto zechce ten dołączy do naszej poleconej społeczności (czyt. forum dla poleconych) Smile

Pozdrawiam!


RE: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - CreepyUploader - 09-07-2013 09:59

No troszkę byłem niecierpliwy na poczatku ale ile myślę 1,5 miesiąca i zacząłem już poważne pieniadzę zarabiać :] teraz mogę na automacie spokojnie wyciskać duże pieniadze Smile


Odp: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - damin14 - 10-07-2013 18:53

Rozekrr jak powiesz mi jak najefektywniej i najlepiej zrobić bloga
To zarejestruje się z twojego refa bo narazie nwm jak ogarnąć bloga
Wysłane z mojego X8 za pomocą Tapatalk 2


RE: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - rozekrr - 10-07-2013 18:55

To pytanie, stwierdzenie, czy uwaga? Jeżeli chcesz ze mną pracować musisz posiadać już bloga, czyta się cały temat Wink


RE: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - Mafiozo19990 - 12-07-2013 10:00

Świetne opinie! Smile stworze bloga i pewnie się zgłoszę.


RE: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - poleinthehole - 13-07-2013 11:09

rozekrr sprawdź PW Wink


RE: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - rozekrr - 15-07-2013 08:44

Napiszę jeszcze raz, bo chyba nie każdy czyta cały temat.
Jeżeli ktoś chce podjąć współpracę, to nie piszcie do mnie na PW tylko na e-mail [email protected]
Tam mam ciągłość wiadomości i jest łatwiej.
Kilka e-maili na początek, potem działasz z metodami i narzędziami z mojego forum dla poleconych.

Przypominam również że pisząc do mnie musisz posiadać już gotowy blog do pracy, na wykupionej domenie (nie żadne blogspoty, wordpressy...).


Zapraszam do owocnej współpracy i pozdrawiam Smile


RE: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - pikusix1 - 16-07-2013 08:34

Jak każdy się wypowiedział to może i ja się wypowiem? Big Grin Z rozekrriem pracuje się bardzo miło i pozytywnie, podaje wiele sposobów jak wypromować Nasze nisze, jak udoskonalić bloga. Dzięki niemu niedawno pojawił się w galerii smartphone Samsung Galaxy S3 za kaskę z PPA. Pamiętaj, pracować trzeba codziennie, a nie przez kilka dni. Smile

Na marginesie - rozekrr jest jak matka... matka każe posprzątać w pokoju w tej chwili, a rozekrr każe dodawać posty w tej chwili. Big Grin


RE: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - rozekrr - 16-07-2013 09:05

Najbardziej wpadło mi do głowy z tą matką, chyba coś w tym jest Smile Dzięki za kolejną miłą opinię!


RE: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - sqmany - 07-08-2013 17:34

No to chyba zaczynamy wspólną współpracę, co nie rozekrr Tongue