Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BitCoin - zarób na internetowej walucie! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: BitCoin - zarób na internetowej walucie! (/Temat-BitCoin-zarob-na-internetowej-walucie-67445)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: BitCoin - zarób na internetowej walucie! - aero2 - 11-04-2013 15:35

Ja myślę tak zrobić kupić na Coinbase 1 BTC i poczekać trochę aż cena znów wzrośnie i zarobić bez bawienia w kopanie i w ogóle.

Jak myślicie, wypali takie coś?Smile


RE: BitCoin - zarób na internetowej walucie! - Hosiek - 11-04-2013 15:42

To jest inwestycja, naturalnie istnieje ryzyko ale jak widać w 2 dni cena spadla o połowe, gdyby teraz kupić za "1BTC = 120 $" a potem srzedać kiedy cena osiągnie większy próg, to oczywiscie zarobisz, ale nigdy nie masz pewnosci ze za 2 dni nie bedzie kosztował 20$ jeden bitcoin.


RE: BitCoin - zarób na internetowej walucie! - paolo10 - 11-04-2013 16:55

Oj teraz to bym nie polecał, kurs ostatnio mocno niestabilny, poza tym chyba zbiera się na tendencję spadkową.


RE: BitCoin - zarób na internetowej walucie! - Masakra - 11-04-2013 17:21

1 BTC na ogladaniu filmikow w ile sie zbierze?


RE: BitCoin - zarób na internetowej walucie! - matig20 - 11-04-2013 17:39

właśnie mi nie nalicza z oglądaniu filmu... a każdy likeuje iprzepisuje captha


RE: BitCoin - zarób na internetowej walucie! - Leithaine - 11-04-2013 18:28

Zainwestowałbym jakbym mógł. Widać, że cena ostro rośnie. Myśle żę w ciągu miesiąca można spodziewać się wzrostu o 20%.


RE: BitCoin - zarób na internetowej walucie! - sacrifice - 11-04-2013 19:00

http://waluty.onet.pl/bitcoin-najwieksza-farsa-internetu,18892,5465415,news-detal

hehe.


RE: BitCoin - zarób na internetowej walucie! - paolo10 - 11-04-2013 20:13

(11-04-2013 18:28)Leithaine napisał(a):  Zainwestowałbym jakbym mógł. Widać, że cena ostro rośnie. Myśle żę w ciągu miesiąca można spodziewać się wzrostu o 20%.

Tak ostro rośnie, 2 dni temu 260$, a dziś 123$....


Edit
Już 90$, po ostatnich jajcach w kursie waluta trochę straciła na wiarygodności, więc pewnie będzie spadać jakiś czas, bo ludzie trochę się przestraszyli i wolą sprzedawać niż kupować zanim wartość jeszcze bardziej spadnie. Ale z drugiej strony jak będzie odbicie to znowu może pójść w górę i ładnie da się zarobić na takiej inwestycji Smile. Tak czy inaczej większych kwot nie ma co ryzykować, metoda inwestycji opłacalna, ale i mocno ryzykowna.
PS fajnie wygląda zestawienie kursu z ostatniego tygodnia Big Grin

[Obrazek: kurs.bmp]


RE: BitCoin - zarób na internetowej walucie! - Leithaine - 12-04-2013 19:37

(11-04-2013 20:13)paolo10 napisał(a):  
(11-04-2013 18:28)Leithaine napisał(a):  Zainwestowałbym jakbym mógł. Widać, że cena ostro rośnie. Myśle żę w ciągu miesiąca można spodziewać się wzrostu o 20%.

Tak ostro rośnie, 2 dni temu 260$, a dziś 123$....


Edit
Już 90$, po ostatnich jajcach w kursie waluta trochę straciła na wiarygodności, więc pewnie będzie spadać jakiś czas, bo ludzie trochę się przestraszyli i wolą sprzedawać niż kupować zanim wartość jeszcze bardziej spadnie. Ale z drugiej strony jak będzie odbicie to znowu może pójść w górę i ładnie da się zarobić na takiej inwestycji Smile.

Widać może dlatego jeszcze nie mam jak inwestować. Ale nadal myślę że wzrośnie (oczywiście o inwestowaniu pomyslałęm dopiero jak spadło. Ludzie pomyśleli, że upada a to tylko DDoS był. Z drugiej strony, jak ludzie będą uważali, że upadnie to upadnie.


RE: BitCoin - zarób na internetowej walucie! - paolo10 - 12-04-2013 21:20

Wiadomo że w końcu musi przyjść odbicie i znów pójdzie w górę. Z tego co czytałem w necie, to nie był DDoS, tylko serwery na mtgox.com nie wytrzymały ilości transakcji jak ludzie wpadli w panikę po nagłym krachu Tongue. Tak to już jak bańka spekulacyjna zostanie nadmuchana do niesamowitych rozmiarów, jak w końcu pęknie to się robi masakra. Taka wirtualna waluta jest wyjątkowo podatna na różne manipulacje, dlatego trzeba ostrożnie podchodzić do takich "prognoz", że niby zaraz osiągnie próg 500$, bo przez chęć łatwego zysku można nieźle wtopić.