Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Detectivo.pl - Wygrywaj nagrody! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Detectivo.pl - Wygrywaj nagrody! (/Temat-Detectivo-pl-Wygrywaj-nagrody-65967)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Detectivo.pl - Wygrywaj nagrody! - TwojaMama - 09-03-2013 19:02

czyli w coTongue


RE: Detectivo.pl - Wygrywaj nagrody! - CMRR - 09-03-2013 19:04

Poczytaj i sprawdź które dają więcej doświadczeniaSmile


RE: Detectivo.pl - Wygrywaj nagrody! - jabolek1991 - 09-03-2013 21:30

U nas biuro pełne a koszty dla zrobienia następnego wolnego miejsca sa ogromne ;/ Jak ktoś będzie nieaktywny to się zrobi wolne miejsce Smile Róbcie misje biurowe bo tak to stoją w miejscu wszyscy gracze co je zrobili, a wiadome, że jak się zrobi 1 misję biurową zaraz pojawią nastepna itd


RE: Detectivo.pl - Wygrywaj nagrody! - poloduda - 09-03-2013 23:02

Przyjmijcie Wink nick: poloduda


RE: Detectivo.pl - Wygrywaj nagrody! - jabolek1991 - 10-03-2013 16:42

Mam jeszcze 1 miejsce bo 1 nieaktywny został wywalony Smile kandydat musi mieć min 10 lev, pisac w grze o przyjęcie Smile


RE: Detectivo.pl - Wygrywaj nagrody! - Rogeros - 13-03-2013 12:21

Zapraszamy gorąco do Gry Smile


RE: Detectivo.pl - Wygrywaj nagrody! - Beliarossi - 13-03-2013 13:13

wczoraj doszedlem do 1/3 biurowych i na cholere mnie wywaliliscie? no zalosne..to po kiego wacka wplacalem kawy?



RE: Detectivo.pl - Wygrywaj nagrody! - Rogeros - 13-03-2013 13:30

Wczoraj nie było mnie więc nie jestem w temacie ale zasady są proste.

Misje biurowe, jest to priorytet! Blokowanie misji pozostałym osobom w biurze przez więcej niż 4 godzin (1-2 osoby blokujące) skutkuje wywaleniem z biura, jak chcesz wejść z powrotem złóż podanie.


RE: Detectivo.pl - Wygrywaj nagrody! - jabolek1991 - 13-03-2013 19:37

Kolega był nieobecny w grze przez 22 godziny, a ponad 5-6 godzin (może i dłużej, nie pamiętam) trzymał misje pozostałym, jeśli chcemy coś zarobić w tej grze musimy się trzymać zasad i umożliwiać robienie bardzo opłacalnych misji biurowych codziennie wszystkim osobom w Biurze Smile Ktoś trzyma to wylatuje, oczywiście jak wróci to przyjmę z powrotem, nie ma problemu. Wydaje mi się, że lepiej jak 1 osoba straci kilkanaście godzin robienia misji niż całe Biuro (15-16 osób) Smile


RE: Detectivo.pl - Wygrywaj nagrody! - Rogeros - 13-03-2013 20:43

Dokładnie, taka jest specyfika tej gry i trzeba się z tym pogodzić. Każde biuro w grze wyznaje tę samą zasadę.

Odnośnie rozdawania punktów, warto inwestować w siłę i inteligencję, tak aby móc wygrywać w pojedynkach.