Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik jak zarobić na starterze ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Poradnik jak zarobić na starterze ! (/Temat-Poradnik-jak-zarobic-na-starterze-65821)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Poradnik jak zarobić na starterze ! - scibi - 25-05-2013 17:25

Ta firma to juz scam, wykonalem na 1 karcie z 10 + zlecen zaliczonych 0, a smsy przychodzily i potwierdzalem Wink


RE: Poradnik jak zarobić na starterze ! - krzychoos92 - 25-05-2013 18:13

A wysyłałeś ss'y?


RE: Poradnik jak zarobić na starterze ! - aero2 - 25-05-2013 18:24

Reward.st działa i ma się dobrze, jak ktoś ma problem z rejestracją to niech pisze na Help po prawej stronie na samym dole.

I żaden SCAM, codziennie zlecam kilka drobnych i dochodzą w 24h.

A że ze starterów nie zalicza, to już wiadomo dawno, są przecież darmowe rejestracje, pobrania, wideo, jak się ma dobry VPN darmowy to się szybko zarabia, podpowiem PPTP.Smile


RE: Poradnik jak zarobić na starterze ! - Adam1708 - 25-05-2013 20:09

Już działa - pewnie chwilowe problemy jakieś były Wink
Teraz takie pytanie mam - chociaż pewnie przeoczyłem gdzieś...
Na reward.st jak się wykonuje te zadania z Matomy o trzeba wysyłać potwierdzenia jak w neobuxie? Bo nie chce coś ich zaliczać, a z SponsorPay problemów nie ma...


RE: Poradnik jak zarobić na starterze ! - aero2 - 26-05-2013 09:54

Jak chcesz wysyłać to wysyłaj, ja tam nie wysyłam.

Jak ktoś chce coś nowego z ofertami SuperRewards, Virool, Sponsopass, PaymentWall, OfferWalls, SuperSonicAds to znam taką jedną stronę z wypłatami bez minimum na PayPal, Payza, Skrill, po info zapraszam na PW.Smile


RE: Poradnik jak zarobić na starterze ! - fastrets - 09-07-2013 08:20

Witam.

- Czy po wykonaniu oferty z "Sponsor Pay" trzeba im wysłać screen'a z potwierdzeniem czy nie? , ile się czeka na punkty?


RE: Poradnik jak zarobić na starterze ! - dite-pl - 13-07-2013 16:20

Czy też tak macie na Reward.st (teraz to już jest Rewardslive.com), że nie zaliczają Wam wszystkich ofert mobile Matomy (zwłaszcza tych z największą ilością punktów) ?

W ostatnich kilku dniach zrobiłem na jednym starterze około 16 ofert (wszystkie 16 szt. zostało zaliczone przez Matomy - ostatnio szybciutko zaliczają), a na Reward pojawiły się tylko punkty za 10-11 ofert (i to tych najmniej punktowanych) ?

Oferty były robione w kilku transzach (jak i reklamacje były wysyłane na kilka rat) i jak otrzymywałem info na maila od Matomy, że np. zaliczyli 6 ofert to sprawdzając na Reward było dodanych punktów tylko za 4 szt.

Pisałem tam do supportu w czwartek, ale na razie nie otrzymałem odpowiedzi smutny


RE: Poradnik jak zarobić na starterze ! - Trevor188 - 13-07-2013 16:31

Ja mam tak samo na innym serwisie earn-on , wiadomość od MATOMY dotarła do mnie że punkty przyznane, ale na koncie ich nie mam.


RE: Poradnik jak zarobić na starterze ! - fastrets - 14-07-2013 06:35

Ja mam tak samo ale po około 3-4 dniach punkty pojawiły się na koncie


RE: Poradnik jak zarobić na starterze ! - szyszka_kol - 23-07-2013 21:46

jakie sa serwisy z matomy albo inne gdzie sa wyplacalne i dzialaja akcje ze starterow ?