Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj i oglądaj filmy bez limitu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj i oglądaj filmy bez limitu (/Temat-Zarabiaj-i-ogladaj-filmy-bez-limitu-65371)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Zarabiaj i oglądaj filmy bez limitu - Gosia9988 - 09-03-2013 10:29

Dokładnie, serwis nie jest żadnym Scamem. Wypłacają i to często nawet przed terminem który sobie ustanowili. Problemy ze stroną mogą się zdarzyć więc nie ma co panikować tylko cierpliwie poczekać. Zresztą na forum była informacja o problemach.


RE: Zarabiaj i oglądaj filmy bez limitu - burza21989 - 10-03-2013 22:51

Gdzie kliknąć żeby dodać ten Film ?


RE: Zarabiaj i oglądaj filmy bez limitu - dondziadzia - 10-03-2013 22:56

Zarejestrowałem się, zalogowałem i na WP nie mam widocznej opcji dodawania artykułu. Oświeci mnie ktoś bo raczej nie korzystam z tych form internetowego zarobku i jestem zielony jak to się mówi Smile Oczywiście wiem co do embed itp. chodzi mi o samo miejsce w którym mogę dodać artykuł bo na WP mam widoczne w menu tylko kokpit, jetpack i profil. Nic więcej.


RE: Zarabiaj i oglądaj filmy bez limitu - PokerStars1910 - 10-03-2013 23:43

aktualnje serwis jest naprawiany dlatego tez zablokowana zostala na jakis czas funkcja dodawania filmow


RE: Zarabiaj i oglądaj filmy bez limitu - dawid327 - 10-03-2013 23:58

Wiadomo , może kiedy będzie można dodawać filmy ?


RE: Zarabiaj i oglądaj filmy bez limitu - dondziadzia - 11-03-2013 21:35

Obecnie można, sam dodałem przed chwilą jeden i mam pytanie: ile czasu potrzeba na zaakceptowanie go przez Admina?


RE: Zarabiaj i oglądaj filmy bez limitu - dawid327 - 12-03-2013 01:17

Powiedzcie mi skąd wziąć ten iframe kod bo nie mam pojęcia szukam i nie mogę znaleźć i proszę mnie nie odsyłać do tego gównianego poradnika ze strony w którym nic nie ma ... Tylko proszę mi w paru słowach opisać jak się go pozyskuje siedzę już ponad godzinę i nie mogę znaleźć nie wiem czy jestem jakiś ułomny czy jak ... Nie użyłem żadnego wulgaryzmu a w miejscu co trzeciego wyrazu powinno być K**wa albo coś takiego bo jestem wściekły że tyle czasu na to poświeciłem a nic nie dodałem . Bardzo proszę o pomoc .


RE: Zarabiaj i oglądaj filmy bez limitu - panarbuz - 12-03-2013 08:47

Coś się spróbuję, zobaczymy co z tego wyjdzie Wink


RE: Zarabiaj i oglądaj filmy bez limitu - mklimczak23 - 12-03-2013 15:33

@dawid327 Jeśli nie potrafisz wyciągnąć tego kodu, to nie masz co szukać zarobku na tej stronie, a nikt ci tego nie wytłumaczy, bo konkurencja jest zbędna. Gorąco pozdrawiam


RE: Zarabiaj i oglądaj filmy bez limitu - dawid327 - 12-03-2013 17:10

no cóż...
Jak już odkryje jak to zrobić Cool to wrzucę wszystkie filmy Jerk i nie będziecie mieli jak zarabiać Lol

A tak na serio nie to nie Sad


PS. HA ! Udało się dodałem właśnie 10 Filmów na rozgrzewkę , oby strona utrzymała się jak najdłużej .