Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy biznes HourlyRevShare - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nowy biznes HourlyRevShare (/Temat-Nowy-biznes-HourlyRevShare-63927)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Nowy biznes HourlyRevShare - tomazzi - 29-05-2013 15:43

(29-05-2013 15:22)kleomenes napisał(a):  Co do webinarów to nie wiem dla czego ale przypominają mi się marsze NSDAP, gdzie na celu miały pokazanie siły i tego jacy są zajefajni Big Grin
Zgadzam się, że wprowadzenie wypłat automatycznych było by najlepszym rozwiązaniem. Kolejne wypłaty poszły by automatycznie, a z nadrobieniem kolejki by sobie poradzili myślę. Poza tym gdyby ludzie zobaczyli, że od jakiegoś czasu idą wypłaty z automatu to spokojnie i bez nerwów czekali by na kolejkę bo wiadomo, że tam też pracują ludzie i nie mogą non stop przy kompie siedzieć.



impreza

jeszcze niech Gebelsa reaktywują by propagandę dobrze siał i gra orkiestra pełną parą Big GrinBig Grin

kleo jacy ludzie przeca tera kruca bomba automat wypłaty realizuje, tylko sądząc po ilości i tym jak wybiórczo idą realizacje to jest automat ludzkich rąk na 99% moim osobistym zdaniem i zależy czy się wyśpi i ma siły to w jeden dzień idzie szybciej i więcej wypłat, a w inny w związku z przemęczeniem idzie wolniej i mnie, dzisiaj np ani 1 nie zrealizowały ręce automatu Big Grin


RE: Nowy biznes HourlyRevShare - kleomenes - 29-05-2013 15:54

"Reaktywacja Goebbelsa" beka
Cóż, ja jak i ty możemy czekać spokojnie na rozwój wydarzeń bo wkład + zysk został wypłacony, trochę gorzej ma się to w przypadku tych, którzy nie zdążyli. Szkoda bo program na początku miał niezły potencjał i jeśli ktoś wszedł odpowiednio wcześnie i ze sporą gotówką to zebrał niezłe żniwo. Bardzo dobrze, że załapałem się pod ciebie jak HRS jeszcze płacił w miarę regularnie Smile


RE: Nowy biznes HourlyRevShare - tomazzi - 29-05-2013 16:00

(29-05-2013 15:54)kleomenes napisał(a):  "Reaktywacja Goebbelsa" beka
Cóż, ja jak i ty możemy czekać spokojnie na rozwój wydarzeń bo wkład + zysk został wypłacony, trochę gorzej ma się to w przypadku tych, którzy nie zdążyli. Szkoda bo program na początku miał niezły potencjał i jeśli ktoś wszedł odpowiednio wcześnie i ze sporą gotówką to zebrał niezłe żniwo. Bardzo dobrze, że załapałem się pod ciebie jak HRS jeszcze płacił w miarę regularnie Smile

napływ $ mają stały bo i polaczków nie brak co inwestują dalej bo Nastałek bajki opowiada o biznesie na lata, za granicą też nie brak inwestujących nowych więc napływ $ z tego co obserwuję mają stały i rosnący i jeśli gdziekolwiek nimi obracają to kasa robi kasę
jedyny problem to czas realizacji wypłat, mnie tam nie zaboli strata jeśli by nie wypłacili nawet jak bym na plusie nie był Big Grin ale nie obrażę się jak w końcu temat wypłat ruszy i się coś zmieni na plus, bo na razie to co tworzą to takie podrygi starej dziadygi, bardziej chce jak może i stoimy w miejscu nie zmienia się nic na plus a wręcz na gorsze bo czas czekania zamiast się zmniejszać to się mega wydłuża, nic nie dała nawet 2 tyg przerwa, że wypłaty szły a 2 tyg nie można było wypłaty zlecić


RE: Nowy biznes HourlyRevShare - kleomenes - 29-05-2013 16:05

Trochę dziwne, że ludzie decydują się na nowe inwestycje tam biorąc pod uwagę obecną sytuację. Mnie nie musiałeś długo przekonywać do inwestycji ale i sytuacja wtedy była inna. Co ma być to będzie.


RE: Nowy biznes HourlyRevShare - tomazzi - 29-05-2013 16:12

(29-05-2013 16:05)kleomenes napisał(a):  Trochę dziwne, że ludzie decydują się na nowe inwestycje tam biorąc pod uwagę obecną sytuację. Mnie nie musiałeś długo przekonywać do inwestycji ale i sytuacja wtedy była inna. Co ma być to będzie.

a jak jest w scamie profitcliking ? i tam ludzie dalej kasę wpłacają a porównanie sytuacji scamu pc a tutaj to tak jak dawida z goliatem
i gdzie się nie ruszysz tam reklama pc "inwestuj, zarabiaj, wypłacaj" itp itd i nie brak takich co w scam wpłacają a potem patrzą za 10 gr za 1$ sprzedać na i-transfer by cokolwiek odzyskać z tego co utopili w scam


RE: Nowy biznes HourlyRevShare - ciekma - 07-06-2013 14:37

Wczoraj dostałem wypłatę z 30.05 Smile Niewiele bo niewiele ale ważne że dotarło.

[attachment=1885]


RE: Nowy biznes HourlyRevShare - tomazzi - 07-06-2013 15:20

graty ciekma
to fakt płacą i taka mieszanka realizacji, że szok
ja jeszcze z 22 maja nie dostałem mam pending, z tygodnia później podobnie Big Grin


RE: Nowy biznes HourlyRevShare - swawolny_senior - 07-06-2013 15:40

również z 22 maja mam wypłatę Pending
coś długo realizują, zamiast czas czekania spadać to się wydłuża z każdym nowym tygodniem zleconej wypłaty


RE: Nowy biznes HourlyRevShare - malwinski - 10-06-2013 11:47

ja tez jeszcze nie dostałem wypłaty z 22 maja
masakra wszystko upada


RE: Nowy biznes HourlyRevShare - kleomenes - 14-06-2013 10:55

Dziś rano zauważyłem niespodziankę Big Grin

[Obrazek: lb5.png]