Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-61795)



Odp: RE: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 15-10-2012 14:18

(15-10-2012 14:10)tomazzi napisał(a):  
(15-10-2012 13:56)mmichal013 napisał(a):  
(15-10-2012 08:47)tomazzi napisał(a):  środki dostajesz rozpoczynając pracę z góry a nie po jej zakończeniu Smile

A ty ile zwykle dostajesz ?

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

3 zł bo dopiero wzrasta mi i energia i wpływ - zarobki od tego są uzależnione - będzie 100% w tych 2 rzeczach wtedy dostajesz według przelicznika a by rosło to musisz mieć domek swój lub wynajęty, chodzić do pracy, jeść itp itd

To jest zapłata za pracę? [attachment=1193]

A co do spotkań to ten pasek co dokładnie pokazuje ?( chodzi mi o ten zielono czerwony)

Edit: wojakk dzięki za info
Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 15-10-2012 14:26

nawet przy 1-2 % nie wiem ile masz wpływów coś mało ...
pisz do admina Smile

ten pasek to ty jesteś po lewej stronie a przeciwnik po prawej - ten co ma większą siłę jego pasek jest dłuższy ( twój jest czerwony a przeciwnika zielony) ten wygrywa spotkanie którego pasek jest dłuższy, jeszcze mają być dodane % do tego paska by ty % było przedstawiane Smile


Odp: RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 15-10-2012 14:32

(15-10-2012 14:26)tomazzi napisał(a):  nawet przy 1-2 % nie wiem ile masz wpływów coś mało ...
pisz do admina Smile

ten pasek to ty jesteś po lewej stronie a przeciwnik po prawej - ten co ma większą siłę jego pasek jest dłuższy ( twój jest czerwony a przeciwnika zielony) ten wygrywa spotkanie którego pasek jest dłuższy, jeszcze mają być dodane % do tego paska by ty % było przedstawiane Smile

Aktualnie mam 2.27 wpływów ale Wojakk też ma takie małe zarobki

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 15-10-2012 14:35

a jak wejdziesz w zakładkę praca to w tym miejscu jakie masz statystyki ?

[attachment=1168]

bo od nich też jest uzależniony zarobek, ale macie coś małe te zarobki dzienne więc piszcie do admina bo coś wam nie tak nalicza moim zdaniem


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - bartex89 - 15-10-2012 14:36

ja mam tyle: You worked for 8 hours at Czytajka Company, you won 0.34 PLN and you payed a tax of 0.08 PLN to Country Budget

wiec tez malo


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - WojaKk - 15-10-2012 14:37

Ja mam takie
[Obrazek: aoup.jpg]


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 15-10-2012 14:40

piszcie do admina bo wam mało nalicza coś widać, że nie tak jest bo wojakk w sumie masz nie wiele mniejsze statystyki niż ja w dziale praca


Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 15-10-2012 14:40

A ja takie
[attachment=1194]

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

Edit: jak napisać do admina bo się zgubiłem


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - bartex89 - 15-10-2012 14:45

ja mam chyba najwieksze:

Economical Score
3 Influence
5.06 Productivity
4.0288%


a najmniej dostaje Tongue


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - WojaKk - 15-10-2012 14:45

Właśnie skończyłem pracę, inteligencja i energia spadły do 9.50 oraz statystki zmniejszyły się..