Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Beta Sklep tylko dla USA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Beta Sklep tylko dla USA (/Temat-Beta-Sklep-tylko-dla-USA-6086)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Beta Sklep tylko dla USA - Andre101 - 28-04-2010 15:28

@up


Raczej możesz tak zrobić tylko zmienisz wszystkie dane i wyślą do nich a oni później do ciebie ale chyba będziesz musiał zapłacić cło i vat. Więc nie ma różnicy pomiędzy restockiem a są większe szanse na wygrana. tylko trzeba mieć rodzinę w USA


RE: Beta Sklep tylko dla USA - Burned - 28-04-2010 15:34

Nie nałożą cła i vatu nie więdząc o wartości paczki, da się wartośc 10$ i git. Nie mogą otworzyc paczki chyba że mają podejrzenie o jakimś przemycie czy coś.


RE: Beta Sklep tylko dla USA - Andre101 - 28-04-2010 15:40

No ale zawsze jest prawdopodobieństwo że otworzą. I ci wycenią tą paczkę na dużo więcej.


RE: Beta Sklep tylko dla USA - Noeki - 28-04-2010 15:58

Jak pisze na paczce wartość to nie mają prawa otworzyć..


RE: Beta Sklep tylko dla USA - Burned - 28-04-2010 16:02

Jak nie ma podsataw typu przemyt, substancje chemiczne czy coś zagrażające życiu, jest podana wartośc to nie mogą otworzyc, bo jeśli otworzą bez poważnego powodu mogę do sądu ich podac że coś zabrali z paczki albo że wogule otworzyli, tak myśle.


RE: Beta Sklep tylko dla USA - korczu - 10-05-2010 21:36

Myślałem że sklep będzie tańszy,..


RE: Beta Sklep tylko dla USA - Tidus - 11-05-2010 13:05

E nie przezywajcie . Przecież oni dadza wiele sposobow do zdobywania punktow. A napewno zanim sklep sie otworzy dla nas juz bedziemy mieli ptz duzo Tongue


RE: Beta Sklep tylko dla USA - fotopolipoliali - 11-05-2010 13:46

Moim zdaniem to nie dlugo zrobią SHOPA dla International. Ja tam mógłbym mieć shopa teraz nawet gdyby bylo to cło.
Tak jak Tidus mówi. Dadzą inne lepsze sposoby na zdobywanie PTZów. Kiedyś na jakimś forum czytałem że będą to gry. (ale nie jestem pewnien i nie potwierdzam w 100%).


RE: Beta Sklep tylko dla USA - GROM2012 - 12-05-2010 06:31

(11-05-2010 13:46)fotopolipoliali napisał(a):  Moim zdaniem to nie dlugo zrobią SHOPA dla International. Ja tam mógłbym mieć shopa teraz nawet gdyby bylo to cło.
Tak jak Tidus mówi. Dadzą inne lepsze sposoby na zdobywanie PTZów. Kiedyś na jakimś forum czytałem że będą to gry. (ale nie jestem pewnien i nie potwierdzam w 100%).

I jeszcze niby będzie muzyka. Ale co będzie i kiedy to pewnie nawet ekipa Lockerz nie wie Tongue Mam tylko nadzieje, że ceny choć trochę pójdą w dół na sklepie, bo nawet przy innych sposobach zarabiania PTZ na konsole to będzie trzeba spędzić dłuuuugie godziny każdego dnia.


RE: Beta Sklep tylko dla USA - wikiwik16 - 12-05-2010 08:16

Ceny na pewno nie pójda w dół. Było już to tyle razy poruszame...... Mają dodac nowe sposoby na zdobywanie PTZ, np. dla Z-listerów mamy 2 X wiecej PTZ za oglądanie filmów zamiast 4 mamy 8 i na pewno dojda jeszcze kolejne sposoby na zdobywanie PTZ-ów, była kiedys mowa o jakis grach....
Pozdrawiam