Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
get-paid.com tylko 0.5$ minimum wypłaty(48 godzin) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: get-paid.com tylko 0.5$ minimum wypłaty(48 godzin) (/Temat-get-paid-com-tylko-0-5-minimum-wyplaty-48-godzin-60060)



RE: get-paid.com tylko 0.5$ minimum wypłaty(48 godzin) - RainbowDash - 28-11-2012 16:46

Wypłata zlecona w poniedziałek, oczekuję pieniędzy Smile


RE: get-paid.com tylko 0.5$ minimum wypłaty(48 godzin) - miko8815 - 28-11-2012 19:30

Heh, a z takim taskiem ktoś się spotkał? http://puu.sh/1viWS

$0,04 za wykonanie 3 stron po 5/6 zapytań, nic łatwiejszego. Wystarczy że nasze zdanie będzie podobne do innych ludzi, i już Big Grin
_
zaczynających przygodę z tym serwisem zapraszam na PW, wszystko wyjaśnię Smile


RE: get-paid.com tylko 0.5$ minimum wypłaty(48 godzin) - timek41 - 29-11-2012 11:05

Kolejna wypłata doszła , trochę to dłużej trwało niż 48h ale jest. Zapraszam do zapisów z refa. Udostępniam za to VideoTutorial który znacząco ułatwi i przyspieszy zarabianie na tej stronie . Wypłata nr 8 . Wyciągnąłem na tym sposobie już ponad 20 $.

[Obrazek: wyplata9e.jpg]


RE: get-paid.com tylko 0.5$ minimum wypłaty(48 godzin) - mrcndu22 - 29-11-2012 15:18

Dodali nowe zadanie, cos zwiazane z wikipedia a najlepsze jest to ze placa 12 centow za 1 zadanie.Jesli ktos by mogl wytlumaczyc mniej wiecej o co tam chodzi Smile)


RE: get-paid.com tylko 0.5$ minimum wypłaty(48 godzin) - timek41 - 29-11-2012 16:16

No super ja już rozkminiłem , Zapraszam do refa to powiem co i jak , mój sposób działa na każde zadanie (tylko trzeba wiedzieć jak robić ) , akurat z obrazkami jest dość proste , to również jest w miarę proste . Smile Jak ktoś już ma u mnie refa to też mu wytłumaczę , piszcie na PW.


RE: get-paid.com tylko 0.5$ minimum wypłaty(48 godzin) - lolo12 - 29-11-2012 16:51

Może sie znajdzie osoba która to wtłumaczy,. A nie tylko timek co za wszystko chce refa. --.--


RE: get-paid.com tylko 0.5$ minimum wypłaty(48 godzin) - miko8815 - 29-11-2012 17:37

Fakt, jest to już trochę denerwujące. Co nie spojrzysz na jego post to "......... za refa"
Ogarnij się, serio.


RE: get-paid.com tylko 0.5$ minimum wypłaty(48 godzin) - badylek - 29-11-2012 18:15

Potwierdzam ze get-paid wyplaca dzis dostalem drobniaki Smile
fajnie by bylo jak by ktos konkretnie opisal wszystkie opcje ktore mozna za darmo uzywac i na nich zarabiac Smile w Task'ach widze ze jest duzo roznych zadan, moze by je ktos opisal Smile


RE: get-paid.com tylko 0.5$ minimum wypłaty(48 godzin) - krisrob - 29-11-2012 22:36

(29-11-2012 15:18)mrcndu22 napisał(a):  Dodali nowe zadanie, cos zwiazane z wikipedia a najlepsze jest to ze placa 12 centow za 1 zadanie.Jesli ktos by mogl wytlumaczyc mniej wiecej o co tam chodzi Smile)

Ja tego dzisiaj nie miałem bo postarałbym się napisać instrukcję, ale polecam wypełnianie ankiet:

Wchodzimyw EARNCASH --> Daily Surveys i są tam 3 ankiety za 0,5$ 0,6$ i 0,4$.

SSIDailySurvey(0,5$)-->naciskamy visitoffer - wpisujemy datę urodzenia(chyba trzeba wpisać pow 18lat)---> jeżeli kwalifikujemy się do ankiety to ją wypełniamy, trzeba odpowiadać na pytania(nie ma złych odpowiedzi)
Po zakończeniu ankietynaciskamy MARK AS COMPLETED

OpinionSurveys-PL(0,6$)-->naciskamy visitoffer- wypełniamy formulaż,następnie naciskamy ROZPOCZNIJ ANKIETĘ---> wypełniamy ją
Po zakończeniu ankietynaciskamy MARK AS COMPLETED


Wypełnienie jednej ankiety zajmuje od 10-20min w zależności od wprawy.
Ja dzisiaj miałem 2 czyli 1,1$, ale nie za każdym razem się kwalifikujemy. U nich na forum piszą że należy sprawdzać kilka razy dziennie i może być ich nawet kilka dziennie, ale ja nie mam czasu i wchodzę raz dziennie i przeważnie mam co drugi, trzeci dzień.


RE: get-paid.com tylko 0.5$ minimum wypłaty(48 godzin) - timek41 - 30-11-2012 03:47

To dlaczego ktoś inny nie wytłumaczy zadań ?, ja służę pomocą ale też chce za To jakąś rekompensatę - refa Smile. To chyba jest logiczne i nikt kto się u mnie zapisze nie traci. A tylko zyskuje. To jest normalne na każdym serwisie i nie wiem o co Wam chodzi ???