Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] xfwcs.com -inwestuj z PayPal& liberty reserve - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] xfwcs.com -inwestuj z PayPal& liberty reserve (/Temat-SCAM-xfwcs-com-inwestuj-z-PayPal-liberty-reserve-52261)



RE: xfwcs.com - inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal - Szaman1644 - 23-05-2012 16:08

Zarejstrowałem się z refa i sprawdzam teraz ten programik. Wpłaciłem narazie 7$ na 14 dni i 30 maja zobaczymy co z tego będzie. Jeżeli przyślą to pokaże Wam screena. Ale jeżeli pobiorą mi około 0,80$ za przelew to ja prawie wogóle nie zarobię. Sad Tomazzi mówisz, że kontaktujesz się z administracją serwisu i będzie można niedługo wypłacać większe kwoty niż 10 $??? A ja jak teraz wpłaciłem 7$ to mi narośnie do 8,5$ i będę mógł wypłacić czy nie?


RE: xfwcs.com - inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal - tomazzi - 23-05-2012 16:33

(23-05-2012 16:08)Szaman1644 napisał(a):  Zarejstrowałem się z refa i sprawdzam teraz ten programik. Wpłaciłem narazie 7$ na 14 dni i 30 maja zobaczymy co z tego będzie. Jeżeli przyślą to pokaże Wam screena. Ale jeżeli pobiorą mi około 0,80$ za przelew to ja prawie wogóle nie zarobię. Sad Tomazzi mówisz, że kontaktujesz się z administracją serwisu i będzie można niedługo wypłacać większe kwoty niż 10 $??? A ja jak teraz wpłaciłem 7$ to mi narośnie do 8,5$ i będę mógł wypłacić czy nie?
dziękuję za zapis
minimalna kwota wypłaty to 10$
na tą chwilę jest problem techniczny z wypłatami powyżej 10$ nad którym technik pracuje by go usunąć


RE: xfwcs.com - inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal - tomazzi - 23-05-2012 20:54

i kolejna wyplata z tego hyip
zlecona o godzinie 11 czasu polskiego, otrzymana po 19-stej czasu polskiego
wypłata w tym temacie :


http://zarabiam.com/Temat-wyplata-z-xfwcs-com-53297


RE: xfwcs.com - inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal - anonymous00 - 23-05-2012 22:03

Gratuluje Smile Ja muszę poczekać jeszcze trochę Tongue


RE: xfwcs.com - inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal - tomazzi - 24-05-2012 10:31

(23-05-2012 22:03)anonymous00 napisał(a):  Gratuluje Smile Ja muszę poczekać jeszcze trochę Tongue

jak to mówią : Kraków też nie od razu zbudowali Smile
wszystko zależy ile inwestujesz na ile itp itd Smile
serwis 4 miesiące prawie już działa i płaci i oby działał i płacił jak najdłużej bo wiadomo i my wtedy więcej zarobimy Smile


RE: xfwcs.com - inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal - nitram - 24-05-2012 10:36

Ja bym się cieszył jakby w końcu naprawili problem z zlecaniem wypłat ....


RE: xfwcs.com - inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal - tomazzi - 24-05-2012 10:40

(24-05-2012 10:36)nitram napisał(a):  Ja bym się cieszył jakby w końcu naprawili problem z zlecaniem wypłat ....

"nękam" tym admina bo sam też będę miał do wypłacenia sporą sumkę Smile
odpowiedział mi, że nie są to rzeczy które zrobi się w 5 minut i zapytał czy wszyscy polacy tacy niecierpliwi bo z innych narodowości zapytają raz, odpowie i czekają a od polaków to ma dziennie minimum 900 wiadomości w tej sprawie Big Grin


RE: [PŁACI!] HIT xfwcs.com - inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal - Szaman1644 - 25-05-2012 15:10

Czyli jak minimalnie mogę wypłacić 10$ to co teraz z tą kasą co wpłaciłem? I na przykład na początku czerwca chce wpłacić 30$ to później jak z wypłatą? Tylko te 10$ mogę wypłacić i co dalej? Czy mogę za jakiś czas zlecić kolejne 10? A i czy jak mi się skończy ten plan co teraz mam to czy mogę reinwestować bez wypłacania? A i jak się wypłaca. W zakładce withdraw?


RE: [PŁACI!] HIT xfwcs.com - inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal - Szaman1644 - 25-05-2012 15:11

OO sory, że drugi post tworzę, ale teraz zobaczyłem twoją wypłatę i widzę, że wypłaciłeś 9$. Czyli można wypłacać mniej niż 10$???


RE: [PŁACI!] HIT xfwcs.com - inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal - tomazzi - 25-05-2012 15:14

(25-05-2012 15:10)Szaman1644 napisał(a):  Czyli jak minimalnie mogę wypłacić 10$ to co teraz z tą kasą co wpłaciłem? I na przykład na początku czerwca chce wpłacić 30$ to później jak z wypłatą? Tylko te 10$ mogę wypłacić i co dalej? Czy mogę za jakiś czas zlecić kolejne 10? A i czy jak mi się skończy ten plan co teraz mam to czy mogę reinwestować bez wypłacania? A i jak się wypłaca. W zakładce withdraw?

na razie technik pracuje nad usunięciem problemu ze zlecaniem wypłat powyżej 10$ który na tą chwilę występuje
na tą chwilę możesz zlecać wypłatę 10$ co 24 h

co do reinwestycji to jeśli masz na acount balance środki to chcąc je zainwestować ponownie musisz wejść w make deposit, zaznaczasz depozyt na jaki chcesz zainwestować, zjeżdżasz na dół strony, zaznaczasz opcję Spend funds from the Account Balance PayPal i wtedy inwestujesz już ze środków będących na koncie

tak wypłatę zlecasz w zakładce withdraw