Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
GushCloud - coś zupelnie nowego, zarabiaj na swoim FB i Twitter - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: GushCloud - coś zupelnie nowego, zarabiaj na swoim FB i Twitter (/Temat-GushCloud-cos-zupelnie-nowego-zarabiaj-na-swoim-FB-i-Twitter-52182)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: GushCloud - coś zupelnie nowego, zarabiaj na swoim FB i Twitter - ciamciaj - 02-05-2012 08:31

(02-05-2012 07:50)bios napisał(a):  
(01-05-2012 22:05)BabciaKleofas napisał(a):  Próbował ktoś może tworzyć sobie fake referale i nimi zarabiać? Banują za to? Pytam, bo kiedyś na pewnej stronie zrobiłem ponad 100 kont i zadziałało...

Zbieraj, zbieraj, a później płacz przy wypłacie, że dostałeś bana. Po co oszukiwać? Xpokerface
Jak tak działasz to nie płaczesz potem ze zbanowali, wpisujesz to w ryzyko. Kazdy dziala jak chce.


RE: GushCloud - coś zupelnie nowego, zarabiaj na swoim FB i Twitter - BabciaKleofas - 03-05-2012 12:35

/\ ciamciaj - dokładnie, poza tym pytałem z czystej ciekawości, kiedyś dzięki fake refom wygrałem iPoda Shuffle (i tak go uprałem xD) i po prostu byłem ciekaw.


RE: GushCloud - coś zupelnie nowego, zarabiaj na swoim FB i Twitter - bartex89 - 09-05-2012 13:21

Your Withdrawal of $20.00 by Paypal has been rejected.
Check your wallet by clicking here to go to your account page

Your withdrawal has been rejected for one of the following reasons: 1) We are unable to process withdrawal to countries other than Singapore and Malaysia. Please email [email protected] if you have further questions


RE: GushCloud - coś zupelnie nowego, zarabiaj na swoim FB i Twitter - buri1995 - 09-05-2012 13:39

I co wie ktoś co z tym GushCloudem? Bo nie wiem czy sie rejestrować i czy się opłaca klikać...


RE: GushCloud - coś zupelnie nowego, zarabiaj na swoim FB i Twitter - eve667 - 01-06-2012 10:23

Nie umiem znaleźc swojego refa , klikam my account i pisze że 0 refów .. klikam w to i do ofert daje mnie


RE: GushCloud - coś zupelnie nowego, zarabiaj na swoim FB i Twitter - Shadecaster2 - 09-06-2012 20:45

płaci jeszcze Wink?


RE: GushCloud - coś zupelnie nowego, zarabiaj na swoim FB i Twitter - bartex89 - 10-06-2012 12:36

nie wyplacil wogole. Zadne ip, zagraniczny paypal ani nic nie pomaga


RE: GushCloud - coś zupelnie nowego, zarabiaj na swoim FB i Twitter - surfer0700 - 01-07-2012 15:10

Czyli serwis nie jest wypłacalny?


RE: GushCloud - coś zupelnie nowego, zarabiaj na swoim FB i Twitter - Szakallt - 16-01-2013 02:13

Witam poszło z refa wymieni się ktoś follow? https://twitter.com/szakallt


RE: GushCloud - coś zupelnie nowego, zarabiaj na swoim FB i Twitter - BlackDead - 19-01-2013 21:04

Masz refa.Ma ktoś nowy dowód ,płaci ta strona ?