Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
UInvest - Inwestowanie w realny biznes - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: HYIP (/Forum-HYIP-348)
+--- Wątek: UInvest - Inwestowanie w realny biznes (/Temat-UInvest-Inwestowanie-w-realny-biznes-51703)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - jabolek1991 - 28-02-2013 00:02

Widziałem, że można od razu przez Uinvest wpłacić, poprzez LR, co to jest FP ? Jak jest comission na minusie to znaczy, że ktoś nie bierze żadnego % tylko go daje ?


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - wuu - 28-02-2013 08:48

Tak do Uinvest można wpłacić jedynie bezpośrednio z LR, nie pobiera żadnej prowizji lecz w tej chwili bardzo ciężko znaleźć tą walutę, jednak dla chcącego nic trudnego. FP- Financial partners (partner finansowy). Są to inwestorzy UInvest, którzy pobierając prowizję umożliwiają Ci wpłatę innymi systemami płatności.


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - Ruska34 - 28-02-2013 09:05

Tak najlepiej przez LR prowizji prawie nie ma i kasa w tygodniu instant.


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - wuu - 28-02-2013 11:07

No proszę, nie wiem od kiedy - wcześniej nie widziałem, ale pokazała się informacja na stronie głównej Uinvestu dotycząca karty i przyszłej konferencji !!


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - Arrekin - 28-02-2013 13:10

Konferencja już od dawna jest, jestem ciekaw co na niej będzie. Mam nadzieje że udostępnia jakiś stream.

Co do FP to można znaleźć i takich co biorą 0%

Próbował się już ktoś starać o zostanie agentem? Ja się właśnie zastanawiam.


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - wuu - 01-03-2013 12:11

Wczoraj byłem całkowicie niedostępny ale widzę , że pojawiła się masa nowych akcji na będących już projektach co spowodowało straszne zamieszanie na rynku Uinvestu. ROI , niektórych akcji osiągało 16/17 % a Paper Mill 18,89 !! Była znakomita pora na zakupy. Oczywiście najlepsze okazje poszły w niesamowicie szybkim tempie.


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - wuu - 04-03-2013 23:23

Mamy chwilę na przygotowanie się do zakupów !
Prawdopodobnie będzie niebawem nowy projekt :

Electric products manufacturer Roi 14,58% cena 790$ dywidenda 128$.
Region of Business: Russia, Central Federal District
Business: Electric products manufacturer
Period of business activity: 9 years
Funds required: $2,512,200
Monthly earnings: $407,040


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - Arrekin - 05-03-2013 19:38

Należy pamiętać że wszystkie nowe projekty przechodzą najpierw przez strefę dostępu tylko dla VIPów, na szczęście nie ma ich tak dużo i większość zostaje dla reszty, ale w przyszłości może się to zmienić.

Swoją drogą pakiety bakery plant( których parę sam zresztą zakupiłem ) rozeszły się w całkiem ładnym tempie. Jeden kosztuje 329$, tysiąc takich rozeszło się chyba w 4-5 dni. Zostało jeszcze coś ponad 500, więc w niedługim czasie cena podstawowa skoczy pewnie w górę.


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - Arrekin - 06-03-2013 15:32

Honey Project został anulowany, z tego co wiem okazało się że ryzyko inwestycji w ten projekt jest zbyt wysokie, a dokumenty dostarczone przez BO odbiegały znacząco od stanu faktycznego.
Na szczęście Uinvest nie wypłaciło jeszcze projektowi ani grosza, więc pewnie nastąpi zwrot pieniędzy za pakiety( o ile już nie nastąpił, bo szczęśliwie nie miałem wykupionego żadnego pakietu od nich ).
Należy pamiętać że Uinvest zwraca tylko po cenie startowej, jeśli więc ktoś kupił pakiet drożej z drugiej ręki to będzie stratny( Ale chyba nie było nikogo kto straciłby więcej niż 15% )


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - wuu - 09-03-2013 09:06

No proszę, Uinvest pokazało się na Wikipedii !
http://en.wikipedia.org/wiki/Uinvest

Dodatkowo w zakładce "assets management" pojawiła się opcja "certificates"
Możemy tam wygenerować elektroniczny certyfikat do naszych akcji lub zamówić certyfikat w formie papierowej na nasz adres
Jeśli wygenerujemy elektroniczny certyfikat to przekazywana jest darowizna na dzieci w wysokości kosztów jakie UI poniosłoby za wysyłkę dokumentów. Można także zamówić sobie te certyfikaty bezpośrednio z firmy, koszt kuriera ( ~ 100 euro ) , prawdopodobne też jest wysłanie pocztą polską, jak wiadomo koszt pokrywamy my.