Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mega Paczka od Lockerz COOL GIFT ! WIELKI UNBOXING ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Mega Paczka od Lockerz COOL GIFT ! WIELKI UNBOXING ! (/Temat-Mega-Paczka-od-Lockerz-COOL-GIFT-WIELKI-UNBOXING-4258)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Mega Paczka od Lockerz COOL GIFT ! WIELKI UNBOXING ! - cinexik - 06-04-2010 23:31

tobie takie cos a innym tylko jeden film (:


RE: Mega Paczka od Lockerz COOL GIFT ! WIELKI UNBOXING ! - adik0070 - 07-04-2010 07:24

To było 1 Kwietna.. więc pomyśl co to za dzień ;p


RE: Mega Paczka od Lockerz COOL GIFT ! WIELKI UNBOXING ! - Wojtas100 - 07-04-2010 12:17

Mam pytanie al takie prawdziwe nie żart .
Co zawiera cool gift??


RE: Mega Paczka od Lockerz COOL GIFT ! WIELKI UNBOXING ! - Tech - 07-04-2010 12:38

Cytat:Co zawiera cool gift??
To zależy. Zawartość cool gift zmienia się z miesiąca na miesiąc. Ostatnio był to chyba kubek, notatnik i te inne rzeczy od lockerz. Pamiętam też, że kiedyś ktoś miał do wyboru jakiś bilet na koncert, czy kilka filmów. Raz też chyba gościu dostał ogrom skinów do ipoda.


RE: Mega Paczka od Lockerz COOL GIFT ! WIELKI UNBOXING ! - Plej - 07-04-2010 19:59

dobry żart Prima Aprilisowy tylko trochęza perfidnie pokazywałeś gry i wsadzałeś następne rzeczy od dołu, ale spoko. Z kolei na innej stronie widziałem, że było logo FBI i że naruszono prawa autorskie i po angielsku zacytowane prawo xD

Ale Bravo !! Super Pomysł !!


RE: Mega Paczka od Lockerz COOL GIFT ! WIELKI UNBOXING ! - sadek - 08-04-2010 07:22

hehe bana byl najlepszy Big GrinD


RE: Mega Paczka od Lockerz COOL GIFT ! WIELKI UNBOXING ! - Burned - 09-04-2010 16:04

Ja oglądałem tylko jak wyją gry, film i PSP i naprawde myslałem że dostał te rzeczy dopiero jak zobaczyłem dalsze posty zczaiłem o co chodzi. Big Grin


RE: Mega Paczka od Lockerz COOL GIFT ! WIELKI UNBOXING ! - Hubson - 10-04-2010 13:34

Czysty fake...


RE: Mega Paczka od Lockerz COOL GIFT ! WIELKI UNBOXING ! - Lubelak - 10-04-2010 15:22

Brawo! Hubson
Zgadłeś!


RE: Mega Paczka od Lockerz COOL GIFT ! WIELKI UNBOXING ! - SZAFI - 10-04-2010 19:01

Najlepsza była woda marki "woda" i banan Big Grin