Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie kasy na pokerze BEZ WPŁACANIA WŁASNYCH ŚRODKÓW! + dowody wypłat na 3 800zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabianie kasy na pokerze BEZ WPŁACANIA WŁASNYCH ŚRODKÓW! + dowody wypłat na 3 800zł (/Temat-Zarabianie-kasy-na-pokerze-BEZ-WPLACANIA-WLASNYCH-SRODKOW-dowody-wyplat-na-3-800zl-40366)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Zarabianie kasy na pokerze BEZ WPŁACANIA WŁASNYCH ŚRODKÓW! + dowody wypłat na 3 800zł - MorderczaPiana - 05-03-2012 17:48

Ciężko jest nauczyć się gry w pokora ?


RE: Zarabianie kasy na pokerze BEZ WPŁACANIA WŁASNYCH ŚRODKÓW! + dowody wypłat na 3 800zł - KarmazynowyPirat - 05-03-2012 21:42

Podstawowe zasady - 5 minut


RE: Zarabianie kasy na pokerze BEZ WPŁACANIA WŁASNYCH ŚRODKÓW! + dowody wypłat na 3 800zł - KrisBarca_92 - 05-03-2012 21:43

ja nie moge zrobic tego quizu na pokerstrategy xD


RE: Zarabianie kasy na pokerze BEZ WPŁACANIA WŁASNYCH ŚRODKÓW! + dowody wypłat na 3 800zł - M.A.J.O - 05-03-2012 21:55

Nie dziewie sie jak jestes oszustem i nie dotrzymujesz slowa to tak jest


RE: Zarabianie kasy na pokerze BEZ WPŁACANIA WŁASNYCH ŚRODKÓW! + dowody wypłat na 3 800zł - KarmazynowyPirat - 06-03-2012 08:45

M.A.J.O wtf? Big Grin Tematy Ci się chyba pomyliły Tongue


RE: Zarabianie kasy na pokerze BEZ WPŁACANIA WŁASNYCH ŚRODKÓW! + dowody wypłat na 3 800zł - wiemar - 06-03-2012 11:18

ja umiem grać w pokera bo kiedyś się grało w karty. no ale tutaj jest za dużo tych slangów których nie kumam.


RE: Zarabianie kasy na pokerze BEZ WPŁACANIA WŁASNYCH ŚRODKÓW! + dowody wypłat na 3 800zł - skorzany85 - 07-03-2012 17:54

A ja uważam, że warto jest się do tego przyłożyć, bo zarówno pieniądze są fajne jak i sama satysfakcja z nauki Smile Ja sam tam jakiś czas temu założyłem konto, no ale niestety ktoś mi w quizie pomógł i grałem "po swojemu" a grywam w pokera kilka lat ale tak dla zabawy no i niestety straciłem te 50$.

Ale nic, dziś założyłem konto na moją dziewczynę, którą mam w poleconych, quiz sam w jakieś 20 minut rozwiązałem i teraz czas na naukę i trzymanie się zasad i strategii, mam nadzieję, że coś z tego będzie Smile

Ps faktycznie jakaś lipa z poker roomami - mam tylko poker770 i titan poker do wyboru i się zastanawiam, na który się najlepiej zapisać ?

50 $ otrzymasz w pięciu ratach po 10 $

Gdy zdecydujesz się otrzymać 50 $ na Titan Poker, zostanie ci ono przekazane w pięciu ratach po 10 $.

Pierwsze 10 $ otrzymasz od razu. Następnie, aby otrzymać kolejne 10 $, będziesz musiał rozegrać przynajmniej pięć turniejów z wpisowym 1 $ lub kilkaset rąk w grach cashowych w ciągu 7 dni.

Dokładne wymagania: co każde 7 dni możesz otrzymywać kolejne 10 $. Aby zakwalifikować się na kolejną ratę, musisz wygenerować przynajmniej 0,50 $ w rake'u lub opłatach turniejowych. Rake to opłata, jaką pobiera poker room przy każdym rozdaniu. Zwykle jest to ok. 5% puli.

Jeśli dokonasz dodatkowej wpłaty (przynajmniej 100 $), otrzymasz swoje 50 $ od razu.
Więc trochę się zasady pozmieniały


RE: Zarabianie kasy na pokerze BEZ WPŁACANIA WŁASNYCH ŚRODKÓW! + dowody wypłat na 3 800zł - KarmazynowyPirat - 15-07-2012 21:12

Od dzisiaj strona, którą podałem w pierwszym poście ( http://online-praca.pl ) widnieje w nowym design'ie ulepszona także o dodatkową zakładkę ukazującą korzyści z udziale w programie partnerskim. pozdrawiam!


RE: Zarabianie kasy na pokerze BEZ WPŁACANIA WŁASNYCH ŚRODKÓW! + dowody wypłat na 3 800zł - just4now - 17-07-2012 10:46

Witam!
Dostałem taki komunikat i 20$ a nie 50 Sad

Właśnie otrzymałeś 20 $ darmowej gotówki na swoje konto PartyPoker.
Otrzymaj również dodatkowe 30 $ darmowej gotówki, dokonując minimalnej wpłaty 50 $ na swoje konto PartyPoker.

Oprócz dodatkowych 30 $, dzięki wpłacie otrzymasz:
- aż do 500 $ bonusu przy użyciu kodu bonusowego PSDB500
- ticket do turnieju z pulą 2280 $
- dostęp do wszystkich limitów

wczesniej pisali że albo w ratach po 10 albo 50$ a tu tylko 20$ przyszlo

Czy cos jeszcze dojdzie?

Bo przy zapisie do stolika byla mowa o 50$ a nie 20$. nie wiem ocb.
A sama gra - bardzo przyjemna Smile


RE: Zarabianie kasy na pokerze BEZ WPŁACANIA WŁASNYCH ŚRODKÓW! + dowody wypłat na 3 800zł - just4now - 17-07-2012 11:00

sorry, pusty post Smile