Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
azontoo - Droga do 2 Pensji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: azontoo - Droga do 2 Pensji (/Temat-azontoo-Droga-do-2-Pensji-155241)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: azontoo - Droga do 2 Pensji - azontoo - 03-05-2019 15:10

(03-05-2019 06:52)Bidbar96 napisał(a):  Rozumiem, że zakładając dziennik byłeś/jesteś przygotowany również na krytykę.
Dziennik prowadzisz już ponad rok. Nic tu się nie wydarzyło. Może to jednak czas na zmianę "branży"?

No przepraszam, ale te wpisy są tak bzdurne i monotematyczne, że widać, że to temat NIE DLA CIEBIE Wink

Jasne, jestem otwarty na konstruktywną krytykę Wink

Dziennik nie jest prowadzony kompletny rok - sprawdź proszę daty wpisów Wink Zmiana branży nie wchodzi w grę, dlatego że nie ma ku temu powodów. Pytanie co dla Ciebie znaczy że nic się nie wydarzyło Wink codziennie wydarza się „micro-proces” i to zaprocentuje + jest widoczne w SERPACH. Jeżeli nie chcesz to nie zaglądaj tutaj, a jeżeli chcesz to zapraszam. A za jakiś czas zobaczysz tutaj efekty - zyski. Taki jest cel moich działań. Wink


RE: azontoo - Droga do 2 Pensji - azontoo - 19-01-2020 22:05

Powoli, powoli.... Konsekwetnie do przodu. Pomimo różnych przeszkód. Huh
Dla siebie.

[Obrazek: Zrzut-ekranu-2019-12-22-o-22-05-56.png]


[Obrazek: Zrzut-ekranu-2019-12-20-o-19-55-39.png]

[Obrazek: IMG-3941.png]


[Obrazek: sas.png]


RE: azontoo - Droga do 2 Pensji - azzaz - 13-02-2020 15:07

Dzisiaj trafiłem na Twój dziennik z innego wątku na forum.

Dosyć długo rozwijałem się w internecie w sposób podobny do Twojego cały czas pozycjonując stronę(co ostatecznie zaprocentowało). Nie mniej jednak z perspektywy czasu wydaje mi się, że nie warto ograniczać się do tylko jednej metody promocji(SEO). Moim zdaniem warto pozycjonować stronę cały czas, ale już w tym czasie pozyskiwać ruch też innymi metodami. Ja np. na chwilę obecną poza pozycjonowaniem często korzystam ze swoich list profili i innych miejscówek również do szeptanki czy też popularniej zwanego ,,spamu" Przykładowo wybieram sobie 15 aktywnych for internetowych z listy, zakładam na każdym forum po 3 konta, farmię te konta tak, żeby miały staż i reputację, a potem po prostu polecam tam w wątkach swoją stronę. Analogicznie sytuacja wygląda na grupkach fb i innych social mediach.

Osobiście na ten moment tak 70% czasu pracy przeznaczam na pozycjonowanie i to dalej jest moje główne źródło ruchu, ale te 30% zostawiam sobie czasu na próbowanie z innymi metodami.


RE: azontoo - Droga do 2 Pensji - azontoo - 14-02-2020 09:00

@azzaz

Po pierwsze dzięki za wskazówki i za podzielenie się swoim doświadczeniem.

Ostatnio doszedłem do takich wnioskow i właśnie działam w podobnym modelu. Czyli SEO plus inne metody pozyskiwania które są bardziej „instant”

CEL:
- Dniówka 2-3zł /100zł (Lecz naprawdę apetyt mam na 300 dziennie Big Grin )
- Rekord dnia 43zł
- Być kreatywnym - wnieść coś do społeczności


RE: azontoo - Droga do 2 Pensji - azontoo - 23-02-2020 09:57

Taki lead Huh z autorskiej metody xD Nie skupiam się na jej rozwijaniu ale bardziej na seo. Obecnie tylko poradnik lanserka i praca, praca, praca...

Nie jest to regularny zysk jak druga pensja, ale przyjemny dodatek.

[Obrazek: Zrzut-ekranu-2020-02-23-o-09-46-39.png]

Powoli do przodu, jak żółw. Policzyłem i aktywnie działam w SEO 6-7 miesięcy. Dostrzegam fakt, że gdybym podejmował inne decyzje, miał inne priorytety - byłbym dużo dalej. Ale działam teraz tu gdzie jestem i z tym co mam.

Najważniejsze, że widzę na horyzoncie kolejne zyski i to, że obecne starania przynoszą powoli efekty.


CEL:
- Dniówka 2-3zł /100zł (Lecz naprawdę apetyt mam na 300 dziennie Big Grin )
- Rekord dnia 108,80 zł
- Być kreatywnym - wnieść coś do społeczności


RE: azontoo - Droga do 2 Pensji - kubex001 - 25-02-2020 17:15

Życzę powodzenia, żeby udało się dojść do celu, pracuj nad konwersjaSmile

Zostanę tu na dłużej.


RE: azontoo - Droga do 2 Pensji - azontoo - 05-03-2020 21:10

Kolejny LEAD z mojej metody.
[Obrazek: Zrzut-ekranu-2020-03-5-o-20-48-01.png]


W międzyczasie podzieliłem się nią na forum. Więc - coś wniosłem do społeczności. Jerk2 Teraz dalej się skupiam na zarabianiu.

Widzę, że od momentu wejścia usera na moneysite jest OK.
To nad czym pracuje to nad pozyskiwaniem trafficu.



CEL:
- Dniówka 2-3zł /100zł (Lecz naprawdę apetyt mam na 300 dziennie Big Grin )
- Rekord dnia 108,80 zł
- Być kreatywnym - wnieść coś do społeczności


RE: azontoo - Droga do 2 Pensji - azontoo - 23-03-2020 13:17

Się pochwale... bo zarobiony jestem i czasu brak.
To nad czym pracuje to nad pozyskiwaniem traffcu i optymalizacji metod.

Padła moja rekordowa dniówka - 348zł. Mega uczucie ale nie jest to pełen automat. Ale walczymy dalej. Zaczyna "spływać" Huh kasa z internetów Big Grin

CEL:
- Dniówka 50-60 /100zł (Lecz naprawdę apetyt mam na 300 dziennie Big Grin )
- Rekord dnia 348 zł
- Być kreatywnym - wnieść coś do społeczności