Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
TreePay - scam? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: TreePay - scam? (/Temat-TreePay-scam-145954)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


TreePay - scam? - mahuzz - 16-04-2017 16:49

Ktoś dostał już kasę?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: TreePay - scam? - fusek - 16-04-2017 16:59

(16-04-2017 16:49)mahuzz napisał(a):  Ktoś dostał już kasę?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wydaje mi sie ze nicoo standardowo obsral sie pogrozek uzytkownikow i standardowo udal ze wysyla. On bedzie wam kase wysylal tak jak glupie paczki potrafil miesoac wysylac. Oczywiscie w miedzy czasie zapewniajac ze wyslal.


RE: TreePay - scam? - Czaq - 16-04-2017 17:12

Niestety cisza. Być może swięta. Być może.


TreePay - scam? - mahuzz - 16-04-2017 17:24

W piątek miała być część i w poniedziałek część. Ktokolwiek dostał?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: TreePay - scam? - RtRaway - 16-04-2017 17:27

Jak tak patrzę na ten temat to cieszę się że wpłaciłem pieniążki przed tą aferą Tongue


RE: TreePay - scam? - Arrko - 16-04-2017 22:10

Ja czekam cierpliwie ale cierpliwość się też kiedyś kończy Smile


RE: TreePay - scam? - zbyszeq - 16-04-2017 23:27

Dostałem właśnie przelew od @[nicooo].
Cała kwota, taka jak w panelu.


RE: TreePay - scam? - treepay.pl - 16-04-2017 23:33

Po nie ktorych wpisach widzimy ze konkurencja nie spi i próbuje w jakiś sposob wywołać panikę Smile
Wszystkie wypłaty są realizowane od dnia dzisiejszego do wtorku,szkoda,że pomimo naszych starań wiele osób nie potrafi docenić tego,że z powodu problemów które pojawiły sie przez uzytkownikow udalo nam sie odzyskać srodki na wasze wypłaty jak i nasze :)Pewnie wielu z was kojarzy serwisy ktore po otrzymaniu pieniędzy po prostu zmyły sie z rynku...Naszym głownym zalozeniem jest pozbyć sie chwastów,użytkowników ktorzy trafiaja na czarna liste wiec problemy z logowaniem sa możliwe,to zalożenie przyjmują rowniez operatorzy dlatego nasze działania skupiamy również przyszlosciowo.


RE: TreePay - scam? - szyweg - 17-04-2017 00:36

O jakiej wy konkurencji mówicie skoro wasz serwis jest w scam folderze a reszta serwisów nie? Big Grin Nie jesteście dla nikogo konkurencją i wbijcie sobie to do głowy, że na rynku sms na chwilę obecną znaczycie tyle co choinka w wielkanoc beka


RE: TreePay - scam? - Kryspin - 17-04-2017 05:14

Źle piszą to konkurencja Big Grin widać że to prowadzi jakiś młody pajac Big Grin proponuje dziś zimny kubeł wody na łeb.