Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inviolatos - oszust krętacz jakich mało - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Inviolatos - oszust krętacz jakich mało (/Temat-Inviolatos-oszust-kretacz-jakich-malo-143364)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Inviolatos - oszust krętacz jakich mało - yazir - 26-01-2017 14:45

Cytat: Natomiast ja wyszedłem z inicjatywą że jak zostawi do rana to jeszcze tego samego dnia mu przeniosę wszystko na jego dane. Nie dotrzymał tego to nie interesuje mnie to.

Ale dostał to co miał dostać? Pomijając pomoc w przeniesieniu


RE: Inviolatos - oszust krętacz jakich mało - inviolatos - 26-01-2017 14:47

[quote='yazir' pid='1613680' dateline='1485438344']
Cytat:

Ale dostał to co miał dostać? Pomijając pomoc w przeniesieniu

Nie nie dostał bo słowa nie dotrzymał. On już na mojej stronie sobie zarabiał ładnie więc czego on sie domaga teraz?
Nie jestem mu winien chociażby złotówki.
Nie mam już ochoty Wam się tłumaczyć z niczego.
Kończ sprawę proszę i tyle.


RE: Inviolatos - oszust krętacz jakich mało - mikuss - 26-01-2017 14:48

(26-01-2017 13:01)DonWestbam napisał(a):  a co z moim pozwem Big Grin?

@[DonWestbam] Pewnie już idzie dla donwestbam na wzgórek 11, loża 5 beka
Chyba się nie przestraszyłeś dzieciaka który macha drewnianym mieczykiem i straszy jak kolegów z piaskownicy.
Z resztą poziom obu panów można zobaczyć w całym temacie że już milczy a i tak nabijanie postów leci od kilku h


RE: Inviolatos - oszust krętacz jakich mało - inviolatos - 26-01-2017 14:49

Cytat:Chyba się nie przestraszyłeś dzieciaka który macha drewnianym mieczykiem i straszy jak kolegów z piaskownicy.

Dzieciaków to możesz tam swoich kolegów nazywać


RE: Inviolatos - oszust krętacz jakich mało - Sergio7 - 26-01-2017 14:50

Zarobiłem może raptem 24zł na Fs Wink


RE: Inviolatos - oszust krętacz jakich mało - inviolatos - 26-01-2017 14:51

Szkoda, że miałem dostęp do Twojego konta na FS i miałeś saldo koło 100 a strona nadal pracowała Smile


RE: Inviolatos - oszust krętacz jakich mało - Sergio7 - 26-01-2017 14:53

Miałem saldo 100 ale może z innej niszy ? Jaki ty jesteś nieogarnięty


RE: Inviolatos - oszust krętacz jakich mało - mikuss - 26-01-2017 14:53

(26-01-2017 14:49)inviolatos napisał(a):  
Cytat:Chyba się nie przestraszyłeś dzieciaka który macha drewnianym mieczykiem i straszy jak kolegów z piaskownicy.

Dzieciaków to możesz tam swoich kolegów nazywać

poziom gimbusa cwaniaka, już każdy kto ma wiedzieć ten wie, że ma do czynienia z rozhuśtanym emocjonalnie nastolatkiem z którym najlepiej nie wchodzić w żadne biznesy bo się wyjdzie jak Zabłocki na mydle.
Nie bronię tutaj broń Boże sergio bo to taki sam cwaniak i kombinator tylko, że mniejszego kalibru i jak już mówiłem trafił mniejszy cwaniak ( sergio) na większego cwaniaka (inviolatos) i teraz pomachaj znowu do mnie drewnianym mieczykiem, postrasz tylko pamiętaj, że na mnie twoje klepanie nie zrobi najmniejszego wrażenia Tongue


RE: Inviolatos - oszust krętacz jakich mało - DonWestbam - 26-01-2017 14:58

Inviolatos nie dziw sie ze mowia o tobie dzieciak ... Sergio wychodzi na to ze z umowy sie wywiazal, post mial byc do 21 a byl do 22 ale to to juz tam nie moj temat. Bawi mnie Twoje straszenie ludzi pozwami, napisalem ci ze jestes klamca i oszust i jakos przemilczales temat bez straszenia mnie ... Czemu ?


RE: Inviolatos - oszust krętacz jakich mało - Vasaki - 26-01-2017 15:05

Dziwny spór, przeczytałem cały temat (nie szczędząc sobie uśmiechu) i wszystko jest tak pokręcone że nie idzie tego ogarnąć.
Moja prawda jest prawdziwsza od twojej i tak w kółko.

@[yazir] Podejmij konkretną decyzję co robić bo śmietnik się zrobił z przepychankami w tym temacie.