Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Programy Pobieranie i Filmy znika z LM ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Programy Pobieranie i Filmy znika z LM ! (/Temat-Programy-Pobieranie-i-Filmy-znika-z-LM-139240)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Programy Pobieranie i Filmy znika z LM ! - suzuki69 - 13-10-2016 17:01

Facebook colors, Facebook Viewer
Możecie też od razu usunąć żeby później nie było problemów.
Bo te programy są z fake ofertami ( nie jest możliwe zmienienie koloru fb ani zobaczenie listy znaiomych odwiedzających profil )
Przypominam iż użytkownik zapłaci za zmienienie koloru fb czy zobaczenie listy znajomych a tego nie dostanie dochodzi do przestępstwa i może to zgłosić na najbliższej komendzie.
Np. jezeli użytkownik płaci za zobaczenie ile bedzie miał dzieci, czy zobaczenie daty śmierci i dostaje taką informacje po zapłacie wtedy nie dochodzi do żadnego przestępstwa ani oszustwa.
Więc leadmore jeżeli chcecie być w 100% legalni z prawem polecam też usuniecie tych 2 programów ;-)
Polecam obejrzeć:
https://www.youtube.com/watch?v=F2ULnrssVYo


RE: Programy Pobieranie i Filmy znika z LM ! - bartek9330 - 13-10-2016 17:04

(13-10-2016 17:01)suzuki69 napisał(a):  Facebook colors, Facebook Viewer
Możecie też od razu usunąć żeby później nie było problemów.
Bo te programy są z fake ofertami ( nie jest możliwe zmienienie koloru fb ani zobaczenie listy znaiomych odwiedzających profil )
Przypominam iż użytkownik zapłaci za zmienienie koloru fb czy zobaczenie listy znajomych a tego nie dostanie dochodzi do przestępstwa i może to zgłosić na najbliższej komendzie.
Np. jezeli użytkownik płaci za zobaczenie ile bedzie miał dzieci, czy zobaczenie daty śmierci i dostaje taką informacje po zapłacie wtedy nie dochodzi do żadnego przestępstwa ani oszustwa.
Więc leadmore jeżeli chcecie być w 100% legalni z prawem polecam też usuniecie tych 2 programów ;-)

Wystarczy zrobić wtyczkę do przeglądarki, która zmeinia kolor i już jest ok. Myślę, że to nie jest duży problem


RE: Programy Pobieranie i Filmy znika z LM ! - Marcin0292 - 13-10-2016 17:24

(13-10-2016 17:04)bartek9330 napisał(a):  
(13-10-2016 17:01)suzuki69 napisał(a):  Facebook colors, Facebook Viewer
Możecie też od razu usunąć żeby później nie było problemów.
Bo te programy są z fake ofertami ( nie jest możliwe zmienienie koloru fb ani zobaczenie listy znaiomych odwiedzających profil )
Przypominam iż użytkownik zapłaci za zmienienie koloru fb czy zobaczenie listy znajomych a tego nie dostanie dochodzi do przestępstwa i może to zgłosić na najbliższej komendzie.
Np. jezeli użytkownik płaci za zobaczenie ile bedzie miał dzieci, czy zobaczenie daty śmierci i dostaje taką informacje po zapłacie wtedy nie dochodzi do żadnego przestępstwa ani oszustwa.
Więc leadmore jeżeli chcecie być w 100% legalni z prawem polecam też usuniecie tych 2 programów ;-)

Wystarczy zrobić wtyczkę do przeglądarki, która zmeinia kolor i już jest ok. Myślę, że to nie jest duży problem


W przypadku takich programów użytkownik dostaje linka do zainstalowania wtyczki.


RE: Programy Pobieranie i Filmy znika z LM ! - radek0389 - 13-10-2016 18:11

Jeżeli ktoś trzepie/trzepał gruby hajs na lm na wycofywanych programach i zależy mu bardzo dalej działać na takich ofertach, to co za problem stworzyć wierną kopię LP tylko dla siebie z pełną kontrolą na swoim hoście? Podpiąć pustą ofertę z innej sieci lub uciec na swoje i zastosować rozwiązanie zewnętrznej firmy?
Nawet będąc antytalentem z webmasteringu, to za "parę groszy", takie zlecenie wykona określony freelancer.


RE: Programy Pobieranie i Filmy znika z LM ! - mahuzz - 13-10-2016 18:13

Zgadzam się w 100% z Radkiem. Gotowych LP jest mnóstwo, serwisy oferują własne API które bez problemu można połączyć z naszą stroną. Dodatkowo bez problemów Wink


RE: Programy Pobieranie i Filmy znika z LM ! - MasterWeb - 13-10-2016 20:44

Wypowie się ktoś doświadczony z innych progr. jaka stawka i jak konwersja na filmach i pobieraniu tzn.( Czym zastąpić LM) smutny


RE: Programy Pobieranie i Filmy znika z LM ! - kukiz87 - 13-10-2016 21:06

Ja sprawdzam obecnie Firesub , ta sama metoda promocji co na LM w zasadzie tylko przkierowanie podmieniłem i jak bede miał ze 300 wejsc bede miał spore porównanie


RE: Programy Pobieranie i Filmy znika z LM ! - MasterWeb - 14-10-2016 00:07

ja na my lead 300 i zero


RE: Programy Pobieranie i Filmy znika z LM ! - selfie - 14-10-2016 00:25

(14-10-2016 00:07)MasterWeb napisał(a):  ja na my lead 300 i zero

@[MasterWeb] Z tego co pamiętam na LeadMore użytkownik nie musiał mieć środków na koncie by zaliczyło leada. Na ML już musi te środki posiadać by ci zaliczyli.


RE: Programy Pobieranie i Filmy znika z LM ! - MasterWeb - 14-10-2016 00:31

wiem dobrze o tym spokojnie na co ta beka

(14-10-2016 00:25)selfie napisał(a):  
(14-10-2016 00:07)MasterWeb napisał(a):  ja na my lead 300 i zero

@[MasterWeb] Z tego co pamiętam na LeadMore użytkownik nie musiał mieć środków na koncie by zaliczyło leada. Na ML już musi te środki posiadać by ci zaliczyli.