Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj. Bez Limitów. W sieci. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj. Bez Limitów. W sieci. (/Temat-Zarabiaj-Bez-Limitow-W-sieci-132498)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Dziennik Pracy RevShare. - Kubanoz - 30-08-2016 14:12

No To Ładnie Pojechałeś Big Grin


RE: Dziennik Pracy RevShare. - kamil1234564 - 30-08-2016 21:32

Przy wypłacie na payze, procesor pobiera 5 % kwoty


RE: Dziennik Pracy RevShare. - Kubanoz - 01-10-2016 16:44

Siemanko Wariaty!

Trochę mnie nie było, dlatego postanowiłem pokazać co u mnie:

[Obrazek: v4xd35.jpg]


RE: Dziennik Pracy RevShare. - Gratsy - 03-10-2016 07:17

Trzymaj sie Big Grin. Obserwuję xD


RE: Dziennik Pracy RevShare. - Wizygran - 03-10-2016 14:08

Nie myślałeś nad powolnym wypłacaniem kasy?


RE: Dziennik Pracy RevShare. - Kubanoz - 03-10-2016 16:53

Za kilka dni zbieram kolejne 25$ do wypłaty, a wypłacam w sumie tylko wtedy gdy potrzebuję, a że mało potrzebuję do szczęścia to wypłacam żadko i póki co większość reinwestuję Smile

Skrin z dzisiaj:

[Obrazek: 19rad.png]


RE: Dziennik Pracy RevShare. - Wizygran - 03-10-2016 17:02

Może i nie potrzebujesz dużo, chodzi mi jedynie o to, że po co ryzykować, gdy program w każdej chwili może odejść w zapomnienie Tongue


RE: Dziennik Pracy RevShare. - Kubanoz - 05-10-2016 15:13

Aktualnie słucham sobie audiobooka ' "Biedny i bogaty, po prostu różni mentalnie" i znalazłem tam ciekawy sposób na zarządzanie swoimi pieniędzmi. Polega on na dzieleniu KAŻDYCH pieniędzy niezależnie ile ich się ma - czy to 1zł, 10zł, 100zł, czy 10000zł na kilka "kont" w moim przypadku dzielę to na słoiki. Każdy jest od czegoś innego, a podział wygląda następująco:

-10% na inwestycje
-10% na przyjemności (kasa do przewalenia na co się ma ochotę)
-10% na długoterminowe oszczędności na przyszłe wydatki
-10% na edukację
-50% na potrzeby życiowe
-10% na pomoc dla innych

Chodzi tutaj głównie o to, aby nauczyć się zarządzać tym co masz, nawet jak masz tylko 10zł w kieszeni. Dzięki temu wyrobisz sobie dobry nawyk, dzięki któremu szybciej dojdziesz do swojego celu Smile

Osobiście postaram się również zminimalizować koszty potrzeb życiowych do minimum i to co zostanie mi z tych 50% wrzucać do słoika z kasą na inwestycje Smile

Jak dla mnie to zajebista metoda i już mam gotowe słoiki, teraz tylko podzielić to co mam w portfelu i będę to robił z każdą kasą, nawet tą którą znajdę na ulicy (teraz jak coś znalazłem to automatycznie to wydawałem na przyjemności Big Grin)

Jeżeli chcesz zacząć zarabiać przez internet z moim wsparciem i dostać konkretną strategię napisz do mnie i DZIAŁAMY Huh

Poniżej przedstawiam skrin z MX:

[Obrazek: fxgizq.jpg]


RE: Dziennik Pracy RevShare. - danoneksss - 05-10-2016 15:21

Gratuluje wybrania systemu zarządzania pieniędzmi. Sam już od dłuższego czasu zarządzam swoim hajsem według autorskiego sposobu (trochę podobny do Twojego) i jestem bardzo zadowolony Smile.
A tak w ogóle to powodzenia Smile


RE: Dziennik Pracy RevShare. - Kubanoz - 06-10-2016 12:59

Dzięki! Wczoraj jak podzieliłem kasę już na te słoiki to byłem podjarany jak dziecko beka

W MX zbieram aktualnie na wypłatę:

[Obrazek: 25oynhc.jpg]

Wczoraj kolega podesłał mi program, w którym nie trzeba inwestować, aby zarobić. Program ten daje 6$ dziennie za 100 reklam, których nie trzeba nawet oglądać, bo przewijają się same. Czyli włączasz stronkę i możesz sobie robić w tym czasie co chcesz. Osobiście jestem zdania, że to jest zbyt piękne by było prawdziwe, bo od wczoraj mam już naliczone 13$. Prawdą jest jednak, że tak na prawdę NIC nie ryzykuję, a może akurat pierwszym osobom które wejdą uda się coś wypłacić, więc czemu by nie spróbować Big Grin

Link do rejestracji: http://www.mastersurf.biz/?ref=24672

[Obrazek: 9fp3l3.jpg]