Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj z MXRevShare Bez INWESTYCJI! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj z MXRevShare Bez INWESTYCJI! (/Temat-Zarabiaj-z-MXRevShare-Bez-INWESTYCJI-131720)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Zarabiaj z MXRevShare Bez INWESTYCJI! - abrzyski88 - 28-04-2016 10:38

zmiany dla programu na pewno na +
dla użytkowników bardziej uciążliwe, najwygodniej reklamy klika się na tablecie lub fonie w obecnej formie, karta ały czas jest otwarta i czas leci Big Grin


RE: Zarabiaj z MXRevShare Bez INWESTYCJI! - GreenVolume - 28-04-2016 17:06

(28-04-2016 09:08)hypocrisy napisał(a):  Teraz przy każdej reklamie wyskakuje captcha + karta musi być cały czas na wierzchu, w sumie dobry krok dla programu bo zniknie użycie botów, ale klikanie 100 reklam tym systemem stanie się nieco uciążliwe...No cóż, nie ma co narzekać, choć wydaje mi się że liczba "darmowych" klikaczy ostro pójdzie w dół

Super. Nie dość, że 100 reklam to ogromna liczba do codziennego wyklikania to jeszcze trzeba przez 1,5 godziny siedzieć i lampić się na nie? Chory pomysł. Ja rozumiem, boty ale... to jest przesada.


RE: Zarabiaj z MXRevShare Bez INWESTYCJI! - hypocrisy - 28-04-2016 18:37

Wiadomo, życia to raczej nie ułatwi, a nie każdemu chce się przez półtorej godziny oglądać reklamy za pół dolara... ale z drugiej strony pamiętajmy że to program revshare a nie bux i zarabia się w nim głównie na adpackach, darmowe kliki to już dobra wola admina Smile


RE: Zarabiaj z MXRevShare Bez INWESTYCJI! - DorszGaming - 28-04-2016 19:20

I jeszcze jak zmienisz kartę to odliczanie się zatrzymuje beka
Ale jest sposób aby przeglądać inne karty podczas oglądania reklamy Big Grin


RE: Zarabiaj z MXRevShare Bez INWESTYCJI! - DGHubert - 28-04-2016 19:25

Mi się nie zatrzymuje podczas np. korzystania z zarabiam.com. Cały czas lecą sekundy


RE: Zarabiaj z MXRevShare Bez INWESTYCJI! - GreenVolume - 28-04-2016 22:03

(28-04-2016 18:37)hypocrisy napisał(a):  Wiadomo, życia to raczej nie ułatwi, a nie każdemu chce się przez półtorej godziny oglądać reklamy za pół dolara... ale z drugiej strony pamiętajmy że to program revshare a nie bux i zarabia się w nim głównie na adpackach, darmowe kliki to już dobra wola admina Smile

Admin właściwie prawie zabił darmowe kliki. Frustraci niech korzystają.


RE: Zarabiaj z MXRevShare Bez INWESTYCJI! - Fox90 - 28-04-2016 22:06

Ja tam zainwestowałem(nie dużo ale jednak), a mimo to oglądam 100 reklam dziennie, jak dla mnie ta zmiana jest ok bo ja zawsze miałem otwartą stronę podczas oglądania(w tym czasie gram na telefonie), a capcha już po paru razach nie zajmuje nawet sekundy a czas reklam się skrócił więc jak dla mnie jest super Smile


RE: Zarabiaj z MXRevShare Bez INWESTYCJI! - tomek019 - 28-04-2016 23:03

(28-04-2016 22:06)Fox90 napisał(a):  Ja tam zainwestowałem(nie dużo ale jednak), a mimo to oglądam 100 reklam dziennie, jak dla mnie ta zmiana jest ok bo ja zawsze miałem otwartą stronę podczas oglądania(w tym czasie gram na telefonie), a capcha już po paru razach nie zajmuje nawet sekundy a czas reklam się skrócił więc jak dla mnie jest super Smile
Konkretne podejscie do biznesu tak trzymaj Smile

tapnięte


RE: Zarabiaj z MXRevShare Bez INWESTYCJI! - DGHubert - 28-04-2016 23:05

Jeśli komuś nie podoba się MxRevShare to zapraszam do podobnego programu ExtraRevShare. Jak na razie ERS jest jak dla mnie o wiele lepszy od MRS.


RE: Zarabiaj z MXRevShare Bez INWESTYCJI! - tomek019 - 29-04-2016 06:58

(28-04-2016 23:05)DGHubert napisał(a):  Jeśli komuś nie podoba się MxRevShare to zapraszam do podobnego programu ExtraRevShare. Jak na razie ERS jest jak dla mnie o wiele lepszy od MRS.
Podaj jakies argumenty dlaczego tak sadzisz Smile

tapnięte