Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: ❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ (/Temat-%E2%9D%A4%EF%B8%8Fmahuzz-ROZDZIAL-7%E2%9D%A4%EF%B8%8F-131570)



RE: Ambitniejsze cele gimbusa - lolek95 - 06-07-2016 08:36

@[mahuzz] brawo!

Spam czy pasywnie swoja stronka? Wink


RE: Ambitniejsze cele gimbusa - mahuzz - 07-07-2016 08:30

@[lolek95]
własny automat (mozna powiedziec, ze bot), oraz wlasnie na jednej stronie wpadłem na top1 w 2 frazach, ale malo wyszukiwane z tego co widzę Wink


Coś się kończy, coś się zaczyna.
3/4 spekulacji to że dziennik padnie za chwilę, albo że to dziennik dla refów. A to heca.. Zmotywowało mnie to strasznie. Nie osiągnąłbym bez niego największego celu 2016 miesiąc przed terminem.

Dzisiaj przyjeżdża jeszcze rodzinka, więc wieczorami komputer nie będzie raczej dostępny.
[Obrazek: zbk.png]
Taka mała statystyka z wczoraj. Myślałem że jest wielka konkurencja, a to już któryś dzień z rzędu. Jak na środek tygodnia, jest spoko Wink

UWAGA! Często zadawane pytanie, czy będzie poradnik... Big Grin
Nie, sposób nie jest na sprzedaż, a nawet jeśli by był - mniej niż za 1000zł bym go nie sprzedał Wink

Wyjeżdżam sobie na wakacje - trzeba odpocząć. Przemyślę tam też pewnie kilka kwestii, a tutaj też coś pewnie wrzucę.





Znikam Cool


RE: Ambitniejsze cele gimbusa - mahuzz - 08-07-2016 21:31

Nie zrobiłem dzisiaj nic prócz zweryfikowania kolejnej strony, zaindeksowal się też pierwszy wpis. Trening bardzo intensywny poszedł, ale czuje się masakrycznie. Do zobaczenia kiedyś tam.


RE: Ambitniejsze cele gimbusa - mateusz68 - 17-07-2016 20:11

Doszły mnie słuchy że się szykuje wielki powrót za ok 2 dni Big Grin
Jeszcze raz powodzenia i graty.


RE: Ambitniejsze cele gimbusa - Matixio - 17-07-2016 20:17

A ja słyszałem ze nawet 1 dzień Smile


RE: Ambitniejsze cele gimbusa - mahuzz - 19-07-2016 10:12

ROZDZIAŁ 2


Witam wszystkich Smile Odpocząłem, nabrałem świeżości. Trochę kasy poszło, ale taki był plan i mogę śmiało stwierdzić - warto było pracować.
Time flies. Już prawie połowa wakacji..
Rok temu cel był jeden 5000zł. Prawie z miesięcznym wyprzedzeniem go spełniłem, więc czemu by go nie potroić? Wink

(zacznę od finansowych, skończę na sportowych)
CELE 2016/2017:
* 15000zł - nie obraziłbym się, gdyby było to 10000zł ze sklepu i 5000zł z subów, ale na odwrót też może być Wink
* Sprawić sobie wakacje na następny rok - nie ukrywam, że marzeniem, a raczej celem jest Dominikana, albo inny kraj egzotyczny, ale Hiszpanią, Włochami czy Bułgarią też nie pogardze Big Grin
[Obrazek: I_0166181.jpg]
* notować w sezonie 2016/2017 średnio przynajmniej 10.0 PPG (points per game)
[Obrazek: 635664503526479830-2015-05-05-Jimmy-Butler.jpg]
* wsadzić piłkę do kosza! Huh
[Obrazek: jimmy-dunk.jpg]
* lekko skorygować wadę pleców, a dokładniej lordozę lędźwiową - niby małe coś, a w grze czy na siłowni przeszkadza Wink
* rozpocząć sprzedaż allegro, a następnie otworzyć sklep internetowy.

Na początku dziennika ceł był jeden - a temat zwie się CELE, a nie cel. Zdecydowanie będzie jeszcze ambitniej i nie widzę powodów żeby się poddać!
Nie ukrywam również, że są wakacje, i chciałbym trochę czasu jeszcze spędzić z bliższymi, więc jakiegoś szału narazie nie będzie. 07.08 wyjezdzam na tydzień, a potem 18.08 wyjeżdżam na 10 dni (tym razem na sportowo Big Grin) i to by było na tyle z wakacji.

Nie mam marzeń - mam cele. Pierwszy poważny, niegdyś nieosiągalny cel zrealizowałem. Walczcie o to!! Dziękuję wszystkim którzy przyczynili się do sukcesu. Bez Was by tego nie było.
Let's get back!





RE: Ambitniejsze cele gimbusa - Samurai - 19-07-2016 10:54

Powodzenia Smile Mnie od dziecka pociągały egzotyczne kraje Lol


RE: Ambitniejsze cele gimbusa - Matixio - 19-07-2016 13:18

PowodzeniaSmile Trzymam kciuki Smile


RE: Ambitniejsze cele gimbusa - mahuzz - 19-07-2016 22:25

Zacząłem z grubej rury bo wpadło co nieco.
Klatka triceps, wieczorem boisko.
Tak się jakoś stało, ze stracilem ochotę na wszystko, w tym na zarabianie. Po feriach miałem problem z motywacją do pracy. Teraz po krótkim urlopie jest jeszcze gorzej. Nie mam ochoty na nic. Dobranoc.


RE: Ambitniejsze cele gimbusa - mahuzz - 20-07-2016 10:15

Sen.. coś niesamowitego Big Grin
Troszeczkę mi lepiej. Z góry dziękuję Arkowi za podwyżkę Big Grin
W końcu rozpogadza się - mam nadzieję że będę jak nowo narodzony Wink

*ważne*
Nie będę się codziennie chwalił dniówką, bo to głupota. No trzeba to przyznać. Co jakiś czas będę pisał ile, czy dużo brakuje, itd.
Dzisiaj jadę po pierwszy towar do sklepu Huh
Z farcikiem zarabiacy!
A teraz lecimy na siłownię! 2