Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Mentor] Zarób ze mną duże pieniądze! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: [Mentor] Zarób ze mną duże pieniądze! (/Temat-Mentor-Zarob-ze-mna-duze-pieniadze-131505)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: [Mentor] Zarób ze mną duże pieniądze! - Czaq - 04-05-2016 09:39

(03-05-2016 16:26)milosz998 napisał(a):  Jak wyglada ten mentoring? Miałem jednego mentora z LM i nic nie wniósł, prócz zabrania mi hajsu z moich zarobków.

Jakies metody zarabiania poza fb? Tylko nie "założ strone i promuj". Chodzi mi o jakieś łatwe metody PEWNEGO zarobku poza fb. Moga być nawet czasochłonne.

Milosz, wszystko zależy tak naprawdę od Ciebie. Dla osób nie mających pojęcia z zarabianiem na początek proponuje działanie na YT, FB, forach itp + daje im podstawowe nisze. Dla osób które zarabiają i chcą zwiększyć zarobki i poprawić konwersje mam oddzielną strategie i zazwyczaj dla takich osób udostępniam moje GG. Także, zapraszam i jeśli nie będziesz zadowolony możemy się umówić, że Arek(administracja) Cię odepnie.
_________________________________
_________________________________
Weekend majowy się skończył więc i mój odpoczynek również. Dostałem w tym czasie sporo maili na które będę odpisywał. Zmienią się natomiast godziny i dni w których będę dostępny ze względu na ilość maili i wiadomości GG na które nie jestem w stanie nadążać aby odpisywać.

Od dzisiaj na wiadomości będę odpowiadał w każdy PONIEDZIAŁEK, ŚRODY oraz PIĄTEK/SOBOTY. Na Gadu gadu będę starał się przebywać częściej(dla osób zaawansowanych).

Dodatkowo zysk jaki wygenerowaliście w kwietniu to: [Obrazek: GqtmOoq.png]

HuhA osoba która zgarnie większą stawkę za kreatywność, spore zarobki oraz pracowitość to [email protected]Huh

Po 4 dniach maja zarobionych macie już 200zł także czuje, że ten miesiąc będzie świetny!


RE: [Mentor] Zarób ze mną duże pieniądze! - lukasz1950 - 04-05-2016 17:35

Wysłałem zgłoszenie, czekam na odzew.


RE: [Mentor] Zarób ze mną duże pieniądze! - Czaq - 04-05-2016 18:15

Zaraz wszystko rozpatrzę i wyślę maila Smile


RE: [Mentor] Zarób ze mną duże pieniądze! - wojtekmi12 - 05-05-2016 13:15

Poszło podanie Wink


RE: [Mentor] Zarób ze mną duże pieniądze! - Czaq - 05-05-2016 18:25

Widzę sporo podań. Jutro wszystkie rozpatrzę oraz usune ok. 30% podopiecznych bo zarobek 6zł w miesiąc jest w przypadku pracy ze mną niczym i daje mi to znak, że ta osoba olewa sprawe.

@edit
Wszystko rozpatrzone. Oraz każdemu odpisałem na mail'a.


RE: [Mentor] Zarób ze mną duże pieniądze! - kubasek1 - 06-05-2016 12:28

Podanie złożone Smile


RE: [Mentor] Zarób ze mną duże pieniądze! - frytek - 09-05-2016 12:29

Dzieki Czaq'owi postawilem swoja strone. Juz kilka wejsc sie pojawia, jednak leadow jeszcze nie ma Big Grin. Widac, ze duzo podopiecznych ma, bo trzeba troche czekac na odpowiedz na maila. Zobaczymy jak to bedzie dalej, jak na razie czekam na odpowiedz ;d


RE: [Mentor] Zarób ze mną duże pieniądze! - Czaq - 09-05-2016 12:52

(09-05-2016 12:29)frytek napisał(a):  Dzieki Czaq'owi postawilem swoja strone. Juz kilka wejsc sie pojawia, jednak leadow jeszcze nie ma Big Grin. Widac, ze duzo podopiecznych ma, bo trzeba troche czekac na odpowiedz na maila. Zobaczymy jak to bedzie dalej, jak na razie czekam na odpowiedz ;d
Dziękuję frytko za opinię! Odpisuje tak jak informowalem w pon,sr, piątek i sobotę.
Mam naprawdę ogrom maili także każdy musi mieć troszeczkę cierpliwości!
Zapraszam kolejnych chętnych Cool


RE: [Mentor] Zarób ze mną duże pieniądze! - Czaq - 10-05-2016 17:34

Jeżeli ktoś się jeszcze zastanawia czy warto dołączyć do mnie to może przekona go globalna konwersja podopiecznych:
[Obrazek: ccZmNgW.png]
Oraz chciałem pochwalić wszystkich podopiecznych gdyż ich zarobek już od kilku dni nie schodzi poniżej 100zł/dzień! Mega wyniki!


RE: [Mentor] Zarób ze mną duże pieniądze! - Potter - 10-05-2016 17:41

Link dla początkujących to nie ref do rejestracji tylko dlaczego leadmore
Mi sie to wyswietla

Pomożesz cos z tym zrobic?