Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LogiPTC + Bot, zarabiaj na pełnym autopilocie [Strona z dobrymi stawkami] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: LogiPTC + Bot, zarabiaj na pełnym autopilocie [Strona z dobrymi stawkami] (/Temat-LogiPTC-Bot-zarabiaj-na-pelnym-autopilocie-Strona-z-dobrymi-stawkami-127913)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: LogiPTC + BOT [Strona z dobrymi stawkami] - Soylent - 06-02-2017 00:18

(06-02-2017 00:16)NoVi napisał(a):  W bocie nabilo mi ladnie ponad 4,5 dolca, a na stronie pokazuje 0.02.

o co z tym chodzi?

Przeczytaj cały pierwszy post proszę.


RE: LogiPTC + Bot, zarabiaj na pełnym autopilocie [Strona z dobrymi stawkami] - NoVi - 08-02-2017 12:06

(06-02-2017 00:18)Soylent napisał(a):  
(06-02-2017 00:16)NoVi napisał(a):  W bocie nabilo mi ladnie ponad 4,5 dolca, a na stronie pokazuje 0.02.

o co z tym chodzi?

Przeczytaj cały pierwszy post proszę.


czytałem, robiłem tak jak napisane jest drobnym druczkiem, a pomimo tego dalej nie naliczyło z programu na stronie


RE: LogiPTC + Bot, zarabiaj na pełnym autopilocie [Strona z dobrymi stawkami] - pablo12 - 11-02-2017 14:04

strona cały czas płaci ,nie są kosmiczne pieniądze ale są - w necie 60 % programów to złodziejaszki które naszą naiwnością nabijają sobie portfele.
Dodam że również cały czas dostaje wypłaty Smile


RE: LogiPTC + Bot, zarabiaj na pełnym autopilocie [Strona z dobrymi stawkami] - Soylent - 11-02-2017 17:05

(11-02-2017 14:04)pablo12 napisał(a):  strona cały czas płaci ,nie są kosmiczne pieniądze ale są - w necie 60 % programów to złodziejaszki które naszą naiwnością nabijają sobie portfele

Dziękuję za opinię.

Tematy edytowany, kolejna wypłata z wczoraj.


RE: LogiPTC + Bot, zarabiaj na pełnym autopilocie [Strona z dobrymi stawkami] - GtFo - 11-02-2017 20:57

4 reklamy i koniec "botowania" :/


RE: LogiPTC + Bot, zarabiaj na pełnym autopilocie [Strona z dobrymi stawkami] - Splendor - 09-03-2017 21:39

Nalicza mi na bocie ale na stronie nie widać w ogóle przychodu a już mam ok 4 dolary...


RE: LogiPTC + Bot, zarabiaj na pełnym autopilocie [Strona z dobrymi stawkami] - Rollem - 10-03-2017 05:59

Właczyłem, rzeczywiscie pokazuje juz jakis przychod, a po F5 na stronie wylogowalo z konta Smile
Dziekuje za programik, + leci

@edit
Dobra, program działa jak najbardziej nieźle, natomiast ogólnie temat radzę zostawić bo dziś na portalu były tylko 2 dostępne reklamy za pół centa


RE: LogiPTC + Bot, zarabiaj na pełnym autopilocie [Strona z dobrymi stawkami] - Itachi198 - 10-03-2017 16:18

"Sorry, i dont ads to fly"
Coś w tym stylu wyskakuje na bocie co raz. Zrobiłem coś źle? xD


RE: LogiPTC + Bot, zarabiaj na pełnym autopilocie [Strona z dobrymi stawkami] - Rollem - 10-03-2017 20:19

@Itachi198
Wystarczy translator google - nie ma reklam do wyswietlania. Po prostu, na serwisie dzis widzialem tylko 2, i nic wiecej... nie ma tu szans na zarobek :/


RE: LogiPTC + Bot, zarabiaj na pełnym autopilocie [Strona z dobrymi stawkami] - pablo12 - 24-03-2017 12:24

mało reklam i owszem - nie wiem jak wy ja odpalam logica tylko gdy siedzę przy lapku Big Grin strona płaci więc co mi zależy - nie są to wielkie $$$$ ale są , każde 5$ da się pomnożyć wystarczą chęci i minimalna wiedza o użytkowaniu kompa ( bez wysiłku to można puszczać baki po zjedzeniu fasolki po bretońsku ) Huh
strona ma bdb reputację . Tak jak w większości - mała kasa? postaraj się zdobądź sobie poleconych i zarabiaj myliony $$ Jerk2