Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
UltimateGPT - dziennie 0.60$+ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: UltimateGPT - dziennie 0.60$+ (/Temat-UltimateGPT-dziennie-0-60-121636)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: UltimateGPT PŁACI INSTANT - soszka2000 - 16-11-2015 16:32

Dorbiel a w których zakładkach zarabiasz najwięcej ? Smile


RE: UltimateGPT PŁACI INSTANT - dorbiel - 16-11-2015 17:51

MinuteStaff=Instant+View+Click+EX+Search
Reklamy przeważnie są dwa razy dziennie, rano i wieczorem ale jak nie wyklikam wieczór to rano mam więcej. Nie ma co się zniechęcać jak nie ma reklam lub kilka dni jest mało, potem jest więcej i naprawdę szybko się zarabia. Każdy ma swoje zdanie ale ja wolę to od Buxów gdzie często na 1$ trzeba klikać miesiąc a jeszcze nie jest pewne czy zapłacą. Tutaj minimum jest tak małe i prowizji nie pobierają, więc nic nie tracisz.


RE: UltimateGPT PŁACI INSTANT - Leos2011 - 17-11-2015 12:36

(16-11-2015 17:51)dorbiel napisał(a):  MinuteStaff=Instant+View+Click+EX+Search
Reklamy przeważnie są dwa razy dziennie, rano i wieczorem ale jak nie wyklikam wieczór to rano mam więcej. Nie ma co się zniechęcać jak nie ma reklam lub kilka dni jest mało, potem jest więcej i naprawdę szybko się zarabia. Każdy ma swoje zdanie ale ja wolę to od Buxów gdzie często na 1$ trzeba klikać miesiąc a jeszcze nie jest pewne czy zapłacą. Tutaj minimum jest tak małe i prowizji nie pobierają, więc nic nie tracisz.
Potwierdzam, prawie codziennie zlecam do wypłaty ponad 0,10$ i szybko przychodzi.


RE: UltimateGPT PŁACI INSTANT - dorbiel - 24-11-2015 00:27

Dzisiaj chyba rekord reklam w MinuteStaff, w EX chyba ze 20 i ciągle przybywa. dzisiejszy zarobek to 0.74$ Huh


RE: UltimateGPT PŁACI INSTANT - dorbiel - 24-11-2015 16:58

Dzisiaj kolejny wysyp reklam, radzę korzystać póki można trochę zarobić.


RE: UltimateGPT PŁACI INSTANT - loryn222 - 26-11-2015 22:55

jak robie te minutestaff , to musze byc przez te ileś sec. na stronie , czy mogę w tym czasie robić coś innego?


RE: UltimateGPT PŁACI INSTANT - Ripos - 27-11-2015 00:36

Jak działają reklamy w opcji search? Robię wszystko według instrukcji i wywala mi błąd, że korzystam ze złej wyszukiwarki :/
W 30 minut zarobione 30 centów prawie poszła wypłata Wink

Jak zdobywa się lvl co on daje?

e1:
Długo się naszalałem dzisiaj wchodzę i widzę
"Your account is Banned . if this was a mistake contact us as soon as possible."
Zobaczymy co mi odpiszą Wink


RE: UltimateGPT PŁACI INSTANT - dorbiel - 27-11-2015 11:01

(26-11-2015 22:55)loryn222 napisał(a):  jak robie te minutestaff , to musze byc przez te ileś sec. na stronie , czy mogę w tym czasie robić coś innego?

Musisz być tyle sekund ile w instrukcji nawet lepiej być 1-2 sek dłużej ale w tym czasie możesz robić coś innego.

(27-11-2015 00:36)Ripos napisał(a):  Jak działają reklamy w opcji search? Robię wszystko według instrukcji i wywala mi błąd, że korzystam ze złej wyszukiwarki :/
W 30 minut zarobione 30 centów prawie poszła wypłata Wink

Jak zdobywa się lvl co on daje?

e1:
Długo się naszalałem dzisiaj wchodzę i widzę
"Your account is Banned . if this was a mistake contact us as soon as possible."
Zobaczymy co mi odpiszą Wink


SEARCH nie zawsze działa u nich chyba jest jakiś błąd, udało mi się tylko kilka razy, zresztą w innych serwisach tego typu też nie. Jeśli chodzi o bana to jak robiłeś wszystko prawidłowo (chodzi o czas jaki powinieneś być na stronie) to nie powinni dać ale mam nadzieję, że odpiszą i strona wróci. Ja kiedyś pisałam dlaczego nie ma reklam to bardzo szybko mi odpisali.


RE: UltimateGPT - dziennie 0.60$+ - Ripos - 27-11-2015 11:59

Zobaczymy ma nadzieję, że odpiszą w ciągu 3 dni Smile
Co do czasu na stronie to było nawet więcej zazwyczaj wyglądało to tak, ze uruchamiałem stronkę przejrzałem fejsa czy strone demotów wykonałem resztę zadań(klik w link lub baner) i dopiero po 30-60 sec strone wylączałem i zaczynałem z druga


RE: UltimateGPT - dziennie 0.60$+ - loryn222 - 27-11-2015 15:07

dorbiel wczoraj zarejestrowałem się z refa , nabiłem 0,12$ , zleciłem wypłate , dzis wchodze , chce się zalogować , i wyskakuje :

Your account is Banned . if this was a mistake contact us as soon as possible.

pozdro stronka