Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI (/Temat-Pyczarka-je-talarka-Czyli-zarabiamy-w-mobilnym-CPA-PPI-121286)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - aero2 - 28-09-2015 21:06

@[Pyczarka]
Wypłacają NET30, a ty dostałeś szybciej, jak to możliwe?Smile


RE: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - Klin - 28-09-2015 22:50

(28-09-2015 21:06)aero2 napisał(a):  @[Pyczarka]
Wypłacają NET30, a ty dostałeś szybciej, jak to możliwe?Smile

@[aero2] nie jest to przelew z sieci tylko od jakiegoś użytkownika z kik'a


RE: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - Damkofr - 28-09-2015 23:25

Co to kik? Chciałem sprawdzić w Google ale coś innego mi wywala.


RE: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - Pyczarka - 29-09-2015 09:20

Kik to komunikator, coś w stylu gg tylko więcej tam "zboczuchow" niż normalnych użytkowników.

Te 70$ to "darowizna" od jednego z takich właśnie użytkowników.

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka


RE: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - Damkofr - 29-09-2015 23:04

(29-09-2015 09:20)Pyczarka napisał(a):  Kik to komunikator, coś w stylu gg tylko więcej tam "zboczuchow" niż normalnych użytkowników.

Te 70$ to "darowizna" od jednego z takich właśnie użytkowników.

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka
Dzięki ;D już widzę tam pieniądze ;p


RE: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - Pyczarka - 30-11-2015 23:16

[Obrazek: xtq0d3.jpg]


To chyba powracamy do biznesu


Nie było mnie jakieś 2 miesiące, może krócej ale 2 miesiące nie był aktualizowany dziennik. Dużo się działo u mnie, wciąż się dzieje i jakoś zarabianie przez internet trochę opadło. Na przyszły rok mam dużo planów, a zazwyczaj plany = pieniądze. Więc trzeba przysiąść znowu. Postanowiłem wrócić do OgMobi. Czemu? Bo jestem leniem. Od pewnego usera z forum dostałem info o bocie do kika (i nie tylko), i w sumie od rana dzisiaj leci bot. Żebyście widzieli moją minę jak po wykładzie patrzę i mam zarobione 7$. Dzisiejsza dniówka będzie pewnie większa z racji tego że dzień w usa się nie skonczył, a bot ciągle chodzi i może chodzić całą noc. Także rano pewnie wstawie aktualne zdjęcie

Zarabiam tak jak zawsze, na kiku. Do tego mam jeszcze konto na instagramie z 1.5k followersów, które w przyszłości będzie chyba raczej głównym źródłem dochodu.

Nie stawiam żadnych celów, jednak jeśli uda mi się dziennie zarobić te $10 - $15 to będę zadowolony. W końcu $ stoi po 4zł teraz i rośnie! (jeszcze jak PiS zdecyduje się dodrukować pieniądze na swoje obietnice to już całkiem pójdzie w górę).

Tak jak zawsze, garść statystyk:

[Obrazek: oiev1j.jpg]

Widać w jakich godzinach najlepiej się zarabia. Na zdjęciu jest -6 godzin wstecz bo to USA, także najwięcej ruchu idzie zdobyć jakoś od 23 do późna w nocy i rano gdzieś do południa. Wtedy jest największy ruch w US.

Mam nadzieję, że znajdą się jeszcze czytelnicy Big Grin


RE: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - adios123 - 01-12-2015 11:03

Zmotywowałeś mnie. Aż zarejestruję się z refa na tym ogmobi i coś może się zarobi impreza


RE: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - Serkownik - 01-12-2015 11:09

sa w koncu oferty dla PL ?
bo z checia bym podpial pod stronke swoja a mam polaczona z app mobilna


RE: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - Dante_/ - 01-12-2015 13:43

@[Pyczarka]
A co to za bot XD

@[Serkownik]
Są 2 oferty dla PL jedynie z 'download' i 'iphone6', mało ale przynajmniej 3$ za ofertę Smile


RE: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - Pyczarka - 01-12-2015 15:50

(01-12-2015 11:09)Serkownik napisał(a):  sa w koncu oferty dla PL ?
bo z checia bym podpial pod stronke swoja a mam polaczona z app mobilna

(01-12-2015 13:43)Dante_/ napisał(a):  @[Pyczarka]
A co to za bot XD

@[Serkownik]
Są 2 oferty dla PL jedynie z 'download' i 'iphone6', mało ale przynajmniej 3$ za ofertę Smile


te dwie to akurat oferty WAP, więc bez wpisywania numeru się nie obędzie. Jest też globalna App of the Day ze ściągnięciem appki, ale nei wiem czy działa bo ze swojego telefonu próbowałem ją ściągnąć i nie zaliczyło.