Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) (/Temat-Dziennik-pracy-kompletnego-nowicjusza-zjadamkredki-112996)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - Nupek369 - 31-05-2015 21:58

(31-05-2015 21:26)zjadamkredki napisał(a):  
(31-05-2015 21:24)Nupek369 napisał(a):  500zł udało się osiągnąć, a jak wiadomo trzeba iść do do przodu, a nie spadać w dół, także proponuję na czerwiec coś powyżej. Wink

No i jeszcze muszę dodać: To nie magia i nie czary, mamy podium i puchary!!! Huh Big Grin Huh

Byłeś na meczu ? Big Grin

Nieeee, od 3 miesięcy nie mieszkam w Białym, ale na pewno będę znów tam mieszkał za jakiś czas. Big Grin


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - zjadamkredki - 01-06-2015 18:31

Wczorajszy dzień tragedia... niby cel dniówkowy osiągnięty, ale dosyć sporo się starałem.

[Obrazek: mbVB9o.jpg]

Natomiast dzisiaj jeszcze nic nie robiłem, a ładnie wpadło z automatu.

[Obrazek: FyQiyJ.jpg]


Zaraz zabieram się za pracę to liczę, że coś jeszcze wpadnie Big Grin


Aktualnie mam: 459zł
Wczoraj zarobiłem: 18zł/18zł


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - Raster96 - 01-06-2015 23:27

Nieźle Ci idzie, ja również nie mam żadnego konkretnego celu, pieniądze zbieram z nudów i dla satysfakcji. beka


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - zjadamkredki - 02-06-2015 13:28

Wczorajszy dzień

[Obrazek: dhcWbv.jpg]

Jestem zadowolony Smile

Aktualnie mam: 465zł


Chyba mam cel Big Grin Postanowiłem zakupić Xboxa 360 tak za ok. 600zł, wcześniej miałem plany żeby zbierać na kompa, ale za drogi biznes trochę, bo trzeba ~2500zł. Może kiedyś i to będzie mój cel Smile


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - eciver - 02-06-2015 17:06

Idziesz na łatwiznę! Przecież zaraz będzie ~600. Wink


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - autoshot38 - 02-06-2015 17:24

ha bo do 600 mało brakuje i zawsze jest ta motywacja "jeszcze kilka złoty" Smile


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - zjadamkredki - 03-06-2015 21:15

Wczorajszy dzień

[Obrazek: LD7rVt.jpg]

oraz dzisiejszy


[Obrazek: MGs9NU.jpg]


Przez ostatnie 1.5 tygodnia praktycznie nic nie robiłem, miałem sporo czasu na przemyślenia, jakieś wnioski itp.

Przede wszystkim muszę zmienić swoje nastawienie do zarobku w sieci - na początku traktowałem to jako rozrywkę i sprawiało mi to niesamowitą frajdę, ale od pewnego czasu podchodzę do tego zbyt "na serio" - poświęcam temu swoją każdą wolną chwilę. Ostatnio nawet czasami nie chciało mi się wychodzić gdzieś spotkać ze znajomymi itp. bo myślałem "A jeszcze zrobię to i owo, a jeszcze przeczytam to i to, a jeszcze wrzucę coś tu i tu". Muszę to zmienić - zarobek w internecie ma sprawiać mi dobrą zabawę, a nie jakiś obowiązek. Obowiązki mam inne - nauka, którą również zaniedbałem. Wychodzi na to, że mam 3 zagrożenia - a nigdy jeszcze na koniec nie miałem żadnych kos (chyba, że coś z zachowania, ale to bez problemu poprawiałem).

Drugą sprawą - w tym wypadku pozytywną - jest to, że ZACZĄŁEM MYŚLEĆ. Mój zarobek nie ogranicza się do Facebooka, szukam alternatyw Smile Ostatnio nawet wymyśliłem 2 całkiem niezłe (według mnie) nisze, które udostępniłem w strefie. Parę dni temu (bodajże w czwartek) napisałem swój pierwszy poradnik nt. niszy o której pisałem tu w dzienniku kiedyś. Postanowiłem ją sprzedać, bo dot. ona 100% pracy, a ja chcę opracować swój automat. Niestety dzisiaj dostałem odpowiedź, że podobny poradnik pojawił się już na tym forum ponad rok temu i nie może zostać opublikowany. Szkoda trochę, no ale trudno, rozumiem decyzję ekipy.

Od jutra zaczynam działać już normalnie, wpisy w dzienniku będą pojawiały się regularnie, ale zarobkowi będę poświęcał trochę mniej czasu, bo po prostu najzwyczajniej w świecie tak nie można Big Grin


Aktualnie mam: 489zł

Wczoraj zarobiłem: 18zł/18zł

Dzisiaj zarobiłem: 6zł/18zł

Pozdrawiam wszystkich i taka nutka na miły wieczór, przy której gwałcę replay Big Grin






RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - Pmxq - 04-06-2015 17:22

cały czas do przodu Big Grin


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - zjadamkredki - 04-06-2015 23:01

Dzisiejszy dzień:

[Obrazek: kDxPyp.jpg]

oraz skorzystałem przed chwilą z niszy, którą zamieściłem w poradniku, ale nie został zaakceptowany :/ 25zł wpadło Wink



Miałem też trochę wydatków dzisiaj.

Dzisiaj zarobiłem: 37zł/18zł

Aktualnie mam: 472zł

Dzisiaj zrobiłem tak jak chciałem - wstałem o 11, po południu działałem, potem czas dla siebie i od 22.00 znowu zacząłem działać.
Ofensywnie do przodu Big Grin


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - zjadamkredki - 05-06-2015 10:54

Ledwo dzień się zaczął, a już cel dzienny spełniony Big Grin

[Obrazek: JznViC.jpg]