Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq (/Temat-Od-9zl-do-200zl-dziennie-Dziennik-Pmxq-112861)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - mateusz2045 - 07-08-2015 11:32

Wkład własny jakiś?Tongue


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Pmxq - 07-08-2015 11:35

@[mateusz2045], nie potrzeba wkładu pieniężnego, jedynie czasowy Smile


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - mateusz2045 - 07-08-2015 11:36

Ok Tongue


Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Damkofr - 07-08-2015 12:35

Ładnie wpada ale nie pochwalę się żadnym screenem dopóki mi nie wpłaca. Niestety szansa nie wypłacenia zawsze pozostaje mimo że robię wszystko żeby coś grali w te gry.
Od ilu na funhubie jest wypłata i kiedy można zlecać.


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Pmxq - 07-08-2015 12:47

@[Damkofr], nigdy nie mialem sytuacji ze siec nie wyplacila pieniedzy, jak wyplaca to koniecznie sie pochwal Tongue

Na funhub przy kazdym programie pisze w szczegolach od ilu zł można zlecic wyplate oraz kiedy przebiega walidacja Smile


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Pmxq - 08-08-2015 23:15

Kolejny dzień zarabiania 2Xpokerface2


Upały i inne rzeczy nie sprzyjają siedzeniu przy kompie, ale staram się wszystko ogarnąć i nawet wychodzi Lol Wczoraj zostałem podpięty do wielu ciekawych kampanii na funhub, gdzie leady wahają się w przedziale od 7 do nawet 11(!)zł Big Grin Niestety wymagają one ruchu z konkretnego kraju ( np. z Niemiec ) a ja mam problem, skąd tu wytrzasnąć dobre miejsca do promowania, w których zawiera się tylko i wyłącznie ta nacja, na którą skierowana jest kampania Undecided tak czy siak, mam już parę pomysłów, czy wypalą, zobaczymy w najbliższym czasie ( lub też nie zobaczymy, jeżeli nie wypalą Jerk2 )


tak czy siak, moje dzisiejsze wyniki:

[Obrazek: dniowka-8_wqexxwx.png]

[Obrazek: dniufka-8_wqexxwn.png]

działam też na paru innych, nowych rzeczach ale na razie nie chcę nic zdadzać Tongue

W dalszym ciągu zapraszam do zakupu poradnika, jeżeli chcesz rozpocząć przygodę z zarabianiem na sieciach i zarabiać jak ja, to chyba najlepszy czas Wink Codziennie pomagam ludziom, odpowiadam na pytania, czasem przypadkiem wpadnę na coś ciekawego i podpowiem, czasem ktoś wpadnie na coś dobrego lub nakieruje mnie na ciekawy pomysł, ogółem same korzyści, a pewność że odrobisz zainwestowaną w poradnik kwotę jest równa 100% ( chyba że osiądziesz na laurach Cool )

Przy okazji pragnę pozdrowić osoby które zakupiły mój poradnik ( ten lub poprzedni ) i które się ze mną kontaktowały, czy też na pw czy też gg, być może któraś obserwuje mój dziennik, dzięki temu poznałem masę pozytywnych ludzi z którymi można pogadać nie tylko o zarabianiu Smile Serdeczna piona dla was Smile



RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Zarobiony_Koles - 12-08-2015 20:03

A po jakimś czasie zrywasz kontakt z osobą, która kupiła poradnik?
Gratulacje zarobków...


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Pmxq - 12-08-2015 22:33

Zarobiony_Koles, nie zrywam Smile z resztą Tobie chyba nie potrzeba kontaktu ze mną skoro samodzielnie generowałeś kwoty rzędu 200zł Smile A jak chcesz prać brudy to nie na forum i w moim dzienniku tylko pisz pw impreza

Co do moich zarobków to raczej słabo, dzisiaj cały dzień nie robiłem praktycznie nic, odpisywałem jedynie ludziom i pomagałem w zarobkach, wieczór spędziłem nad wodą i na obserwowaniu gwiazd ( polecam zajrzeć za okno bo dziś spada mnóstwo tzw. Perseidów, jest na co popatrzeć Tongue ), teraz wróciłem do domu i nie mam zamiaru już nic robić, podobnie jutro również nic bo większość czasu z pewnych powodów spędzę poza domem, jak zacznę coś robić to na pewno się pochwalę wynikami Wink



RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Pmxq - 14-08-2015 01:01

Nocna aktualizacja Lol


Plany się pokrzyżowały i jednak dzisiaj większość dnia spędziłem w domu, toteż postanowiłem trochę popracować, oto wyniki Tongue


[Obrazek: dnifkalel_wqspaqs.png]
Cały czas sporo myślę o zarobku internetowym i o tym jak to będzie wyglądać w przyszłości Big Grin Coraz bardziej po głowie chodzi mi założenie własnego serwisu, mam już mniej więcej zarys jak to miałoby wyglądać, kminię ze znajomym i obliczam kwestie pewne i niepewne Big Grin Tak czy siak, do uruchomienia własnego serwisu będzie trzeba zebrać parę osób i wyłożyć trochę kasy, także w przyszłości zapowiada się duużo pracy Wink Teraz nie mam zamiaru się w to pakować bo ciężko byłoby to pogodzić z obowiązkami Smile

Jeżeli chodzi o plany bliżej przyszłościowe, to jednak zdecydowałem się odbić od sieci i promowania gier na rzecz real contentu Wink Jeżeli wszystko wypali, to mam zamiar pójść ostro w youtuba i tworzyć na nim coś ciekawego, stworzonego w 100% przeze mnie, coś, co będzie cieszyć się oglądalnością i przyciągać ludzi Smile no a z tym wiąże się zarabianie na adsense, promowanie/reklamowanie produktów/materiały sponsorowane ( jeżeli kanał rzeczywiście się rozwinie i będzie chociaż trochę popularny ) i być może to co robie teraz, czyli promowanie gierek ( aczkolwiek nie wiem czy uda mi się to połączyć ) Tongue

Tak czy siak, w chwili obecnej trzymam się mocno sieci afiliacyjnych bo głównie z tego mam $$ Big Grin Przy okazji stale wspomagam grono zarabiaczy, którzy kupili mój poradnik, a niektórzy zarabiają już dobre pieniądze, także bardzo pomyślnie Idea

Zapraszam do komentowania impreza


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - patryk0407 - 14-08-2015 23:04

Ładnie Ci idzie Big Grin
Oby tak dalej Big Grin
Ej mordulko co to jest za strona z której masz takie staty? Smile