Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sposoby na dodatkowe BTC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Sposoby na dodatkowe BTC (/Temat-Sposoby-na-dodatkowe-BTC-112787)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Sposoby na dodatkowe BTC - Matixio - 02-05-2015 07:35

Ja mam dopiero
Balance: 0.00293586 BTC Sad


RE: Sposoby na dodatkowe BTC - luko11 - 02-05-2015 09:33

ja miałem takie do dzisiaj... A dzisiaj mam już 0.00000603 BTC... Znikneła mi po prostu transakcja, która została zatwierdzona 1 maja -.- Chyba lipa ten sposób Big Grin

EDIT:

Jeszcze lepiej, teraz zabrali 503 satoshi dodatkowo, także mam 0.00000100 BTC ;(


RE: Sposoby na dodatkowe BTC - szygorski - 02-05-2015 10:06

Po weekendzie majowym zlecę druga wypłatę i zobaczymy. Bo dopóki naliczało mało to wypłacili, a teraz mam jakieś mega stawki 1000-5000 za 1 kliknięcie.

EDIT: Haha rzeczywiście, u mnie to samo. no to szkoda bo poleciało prawie wszystko, uuuu więc wypłaty nie zrobie po weekendzie majowym. Stawki były zbyt ogromne, coś musiało im się zrypać w systemie :] No to ciułamy od nowa Sad


RE: Sposoby na dodatkowe BTC - luko11 - 02-05-2015 10:43

A myślałem ze to przez mój głupi sposób - ale skoro wy też tak macie, to jednak chyba sie zdecyduje wyrobić około 10 k klikniec przez noc - zeby jak najszybciej nabic te 0,01... Moze nie zbanuja Tongue


RE: Sposoby na dodatkowe BTC - remka - 02-05-2015 11:07

Emm wczoraj zleciłem do wypłaty a dziś nie ma tej transakcji razem z innymi z 3 ostatnich dni ( wysokie stawki ). OCB?! Raczej nie jest to "pomyłka" serwisu a celowe zagranie. Kontaktował się już ktoś z Supportem?

na dobitkę :

[Obrazek: d20rEeU.jpg]

EDIT: Napisałem do supportu. Zobaczymy CZY i CO odpiszą.


RE: Sposoby na dodatkowe BTC - Matixio - 02-05-2015 11:20

Również zostały mi cofniete transakcje z 30 kwietnia i 1 maja Sad Marnie to wyglada
http://prntscr.com/70lddg Sad


RE: Sposoby na dodatkowe BTC - remka - 02-05-2015 11:28

ODPISALI MI. Cholernie szybko :

There was an error, your withdrawal has been removed because you earned much less.

Czyli dla nie-lingwistów : Był błąd, Twoja wypłata została cofnięta ponieważ zarobiłeś znacznie mniej.

Dziś mi pokazuje stawki za 1k kliknięć 0.02BTC i nie wiem czy to też "error" pewnie tak.

Napisałem do nich kolejną wiązankę z zapytaniami np: " skoro to był błąd - dlaczego nie otrzymałem informacji o tym" "kiedy naprawią" "czy dzisiejsze stawki są też błędem" "kiedy i czy naliczą mi za te dwa dni jakiekolwiek BTC"

dostałem tylko odpowiedź :
Now you received earnings for Apr 30 and May 1.

i na moim koncie pojawiło się 160k Satoshi więcej.

a co z resztą pytań i odpowiedzi? Czyli co, dziś mi naliczy te 0.02 zażądam wypłaty i znów mi cofnie? Znów będe pisał? ( tak mu napisałem )

póki co brak odpowiedzi. Czuję, że "admin" albo sam nie wie jak to rozwiązać albo po prostu boi się strat i zaniża stawki.

nadeszła odpowiedź :
At most you will get 0.002 BTC for 1k.
Not more.

Czyli dla mnie jasne. Im więcej klikasz tym bardziej admin się wkurza, że mu kasa spiernicza i tym bardziej utrudnia życie. Pewnie nie każdy piszę do niego w tej sprawie więc jest zadowolony i zarobiony, lecz jak ktoś napisze to po prostu się mu obniża stawki i tyle. "Error", którego nigdy nie było to po prostu zachęta by więcej klikać. Dozbieram do 0.01BTC i wypłacam jeszcze raz. Szkoda, że zasypiając łudziłem się, że rano mój portfel wzbogaci się o stówkę.


RE: Sposoby na dodatkowe BTC - szygorski - 02-05-2015 12:32

To było do przewidzenia. Także, jak mi nie doda do konta za te ostatnie 3 dni to jutro do niego też napiszę Smile


RE: Sposoby na dodatkowe BTC - remka - 02-05-2015 12:37

jestem pewny, że samo Ci się nie zwróci...


RE: Sposoby na dodatkowe BTC - szygorski - 02-05-2015 16:27

może system o tej 1:11 wyrówna za dzisiaj i za te ostatnie dni Smile