Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Typy Bukmacherskie (/Forum-Typy-Bukmacherskie-326)
+--- Wątek: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser (/Temat-Typy-Zakladow-Counter-Strike-Global-Offensive-by-Smoguser-112269)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - Smoguser - 12-05-2015 17:13

Gplay vs LGB // Bo3 LOW GPLAY

Świetny mecz do pokazania Skilla ... to jest taki mecz w którym bedą pokazywać że są godni pierwszej ligi , LGB bardzo silny skład , przy takich procentach pokusiłbym sie o LOW na GPLAY

TSM vs VP // BO1 Medium VP

23 % na VP ? Czy wszyscy upadli na głowe ? VP zawsze było mega silne przeciwko temu zespołowi , grają jedną mape ryzyko siega zenitu .... przy takich procentach to musi być bet na VP , mecz to 60-40 nie 80 - 20 O_o

Na'vi vs Nip // BO1 // LOW na mniejszy procent lub SKIP
W tym meczu może stać sie wszystko ... proponuje low na skład który bedzie miał mniej procentów , moim zdaniem wygra Navi lecz obie drużyny są bardzo silne i raz wygrywa jedna raz druga ...

Mouz vs Titan // BO2 // LOw Mouz
Nie spodziewałbym sie wygranej obu map przez żadną z drużyn dlatego low na mouz lub kompletnie skip , tytani jeszcze nie wrócili do swojej formy a u mouzow brakuje topowych graczy a taka PentoMouzowa mieszanka raz siada raz nie ...

esc vs Piter/Orbit // SKip
Nie mam pojecia jak gra obecne esc może tylko z patriotyzmu obstawić ICB na nich i poogladac


RE: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - Stalmer - 12-05-2015 18:00

(12-05-2015 17:13)Smoguser napisał(a):  TSM vs VP // BO1 Medium VP

23 % na VP ? Czy wszyscy upadli na głowe ? VP zawsze było mega silne przeciwko temu zespołowi , grają jedną mape ryzyko siega zenitu .... przy takich procentach to musi być bet na VP , mecz to 60-40 nie 80 - 20 O_o

Takie % bo grają dusta 2 a jak wszystkim nam wiadomo nie jest (była?) to lubiana mapa przez VP Smile


RE: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - Mrostry0407 - 12-05-2015 21:52

Gplay jak zwykle ogrywa co można, gdybym tylko miał czym stawiać, a nie skiyn z chromy 2 :v


RE: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - thomasward - 13-05-2015 14:39

VP wygrało, chciałem na nich zabetować 5,5$ ale kolejki były. :/ Szkoda, wygrałbym 20 $.


RE: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - mateke - 13-05-2015 20:38

Szybkie pytanie szybka odpowiedź plis VP czy EnVyus?


RE: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - must - 13-05-2015 22:31

nigdy wiecej nie postawie na VP, sa gown** w tym roku i wszystko przegrywaja..


RE: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - Mrostry0407 - 14-05-2015 14:04

@[Must]

Przecież wygrali z TSM mecz przed EnvyUs, oco Ci chodzi? Na virtusów się nie stawia


RE: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - Smoguser - 14-05-2015 14:19

Heh , ja obstawiałem envy , sory panowie nie miałem jak odpowiedzieć obecnie poprawiam rzeczy na studiach , jak nie wycieczka to jakieś zajecia jak nie zajecia to uczelnia , niedługo poprawie wyniki . Teraz mam chwile wiec moge dać jakieś predykcje :

Gplay vs Wrecking - prosty mecz dla Gplay , nie opłaca sie obstawiać

AT vs NR // Medium AT - świetny mecz na obstawienie , polecam

nera vs Aces // skiperinio

Rock vs IGG / Low IGG - mają spore szanse wygrać

Aw vs NextP - tutaj jak wyżej składy mogą sie podkładać dlatego skip lub AW low ICB

At okazało sie niezwykle słabe przeciwko drugiemu słabemu teamowi , brak umiejetnosci , powinienem obstawiać tylko mecz o których faktycznie mam bardzo duże pojecie .

ZACZYNAMY TURNIeJ GFINITY .

Cholera napisałem mega wielki post który po prostu znikł , musiałem go wyczyścić jak na złość .

Przypominam że wszystkie obecne mecze są BO 2 czyli underdog z podpórką , tu naprawde może siąść bet waszych marzeń ... zasada działania tego jest taka że słabszy team wygrywa swoją mape a mape silniejszego dużo przeciwnika farci lub jest na niej równie silna

Nip vs Liquid
Lounge ; 96 - 4
Kurs na Liquid obecnie to 23.67
czyli za ICB 4x0.4 wygrywa sie jakieś 3.66 hah , zabawne

Wszyscy wiemy że to są lany , wszyscy również wiemy jak nip jest silny na lanie . Czy liquid ma szanse wygrać ? oczywiście że tak ! Ale szansa wg mnie to 8 % biorą pod uwage umiejetnosci i siłe to nie jest mecz raczej do ugrania Smile

Reszta meczy godzine przed IMM vs C9


RE: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - Smoguser - 15-05-2015 15:51

Analizowałem uważnie mecze ale jestem mega znużony po podróży , dam liste do obstawiania .

Vp vs Cloud9 // low Cloud9
Gplay vs mouz // Jeśli Gplay wygra beda na bardzo dobrej drodze do 1 ligi , // Low Gplay
Liquid vs Navi // ICB Liquid
Nip vs Fnatic // High Fnatic
envy vs Titan // low Titan

Pozdrawiam i życze wygranych szczególnie przy tych 2 ostatnich betach Wink

Cóż dodać - przegrane 3 low bety .... Nie można sie zrażać Wink


RE: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - Smoguser - 16-05-2015 12:25

navi vs fnatic
Na ostatnie 5 map - 3 wygrało Navi w meczach z Fnatic , nie rozumiem procentów
Low na navi

Imm vs envy - uwaga uwaga - low na Imm w meczu z Titans Imm drugą mape przegrali 19-17 inferno przegrali 16-1 , europejskie składy są znacząco silniejsze na inferno po stronie Ct i jeszcze wieksza różnica jest w grze po stronie Terro. TO nie jest mecz 97-3 , jaki był wynik Voxu ? 2 % ? był remis panowie i to VOx wygrał 1 mape ... 29.87 jest kurs obstawiac low ewentualnie pół low czyli dajmy 3 dolary jest szansa na wygranie 90 ... cóż dodać ...