Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy - ScroX - Leadmore - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy - ScroX - Leadmore (/Temat-Dziennik-pracy-ScroX-Leadmore-109708)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Dziennik pracy - ScroX - Leadmore - ScroX - 01-05-2015 16:57

Podsumowanie miesiąca Kwiecień !


Podsumowanie

Niestety znów wyszło tak że pracowałem ledwo połowę miesiąca,mimo tego jestem MEGA zadowolony z uzyskanego efektu... Nie mam ochoty łasić się jak połowa osób na te zarobki, bo to jest tylko praca dodatkowa. Wiadomo że każdy chce zarobić jak najwięcej i jak najwięcej mieć to wiadomo.. ludzkie.
Dla mnie dniówka na poziomie 30-40 zł jest na prawdę ok i mega się cieszę jak takie mam. Wiadomo, raz są większa raz są mniejsze.. to jest internet nikt nie zapewni stabilnych zarobków.
Żałuje tylko jednego.. brak wytrwałości w tym by przepracować cały miesiąc, mam nadzieję że teraz będzie inaczej.. że będę pracować okrągły miesiąc od pierwszego do ostatniego i będę dumny z wyników.
Powiem dodatkowo tyle że niestety kwota między kontami bankowymi a kwotą w dzienniku różni 100 zł. Wiadomo były rózne wydatki.. chociażby oprogramowanie, startery itd. Mimo wszystko jest ok i walczymy dalej ! Smile
[Obrazek: 2zgt3r8.png]
[Obrazek: ehao03.png]

Cel na miesiąc Maj

Jak obiecałem sobie spróbujemy walczyć od pierwszego dnia do ostatniego tak aby móc na koniec usiąść i powiedzieć.. Cholera zrobiłem tyle ile mogłem, jestem zadowolony !

Przez pewien czas zastanawiałem się nad celem na ten miesiąc.. nie będę go specjalnie zaniżał żeby osiąść na "laurach" ale też nie zamierzam go zawyżać żebym nie mógł go zrealizować.. Postanowiłem że z miesiąca na miesiąc będę się starał tą kwotę powiększać, tak aby zawsze był progres.

Cel do końca maja
  • 0/750 zł.

Trzymajcie kciuki !


RE: Dziennik pracy - ScroX - Leadmore - ScroX - 02-05-2015 08:31

1 Maja

Opis dnia.
  • Sporo roboty w domu bo mały remont w domu trwa więc co chwilę było trzeba pomagać,ale jak zawsze coś tam wpadło, dało się coś zrobić i się kręciło.. Dodatkowo chyba wrócę w tym miesiącu do subów bo kont nie brakuje, grup tym bardziej a z niektórych idzie na prawdę niezłe kwoty wycisnąć. Ale o tym może później Smile

Plan na miesiąc Maj
  • ustatkować zarobek na min. 15 zł ✓
  • Wyrobić na subach jakąś kwotę.. 0/25 Leadów.

Zarobek
  • Zarobek - 19 zł
[Obrazek: 30sfvk7.png]

Cel do końca maja.
19/750 zł

Suma potrzebna do Końca Lipca
634/2000 zł


RE: Dziennik pracy - ScroX - Leadmore - ScroX - 02-05-2015 19:49

2 Maja

Opis dnia
  • Jak obiecałem w poprzednim poście że będę wracał powoli do subów, tak i zrobiłem... Miałem dzisiaj swoją małą "niszę" ale trochę zwaliłem i jej nie przygotowałem, dlatego wynik strasznie słaby. Zobaczymy jak to będzie jutro Wink

Plan na obecny miesiąc (Maj)
  • ustatkować zarobek na min. 15 zł
  • Wyrobić na subach jakąś kwotę.. 4/25 Leadów.

Zarobek
  • Zarobek - 40 zł.
[Obrazek: 2w4mddc.png] [Obrazek: 35i7p6r.png]

Cel do końca maja.
59/750 zł

Suma potrzebna do Końca Lipca
674/2000 zł


RE: Dziennik pracy - ScroX - Leadmore - patryk0407 - 02-05-2015 21:20

Brawo ! Big Grin Czytam czytam Smile


RE: Dziennik pracy - ScroX - Leadmore - piciaszek - 02-05-2015 21:34

Obserwuję! Jeden z ciekawszych dzienników na ZC Cool


RE: Dziennik pracy - ScroX - Leadmore - ScroX - 03-05-2015 09:57

Dzięki za dobre słowa ! Smile
Dzisiaj już 2 leady u mnie zagościły więc nie ma żle Wink ale kokosów się dzisiaj nie spodziewam Big Grin


RE: Dziennik pracy - ScroX - Leadmore - ScroX - 03-05-2015 21:38

3 Maja

Opis dnia
  • Co za dzień ! masakra.. powrót do subów uważam za udany Smile Trochę kaski wpadło.. dodatkowo postanowiłem zarabiać też na 'MyLead' Spoko serwis i miła i szybka obsługa ! Smile Nie mam siły nic więcej pisać.. sami zobaczcie ! Smile

Plan na obecny miesiąc (Maj)
  • ustatkować zarobek na min. 15 zł
  • Wyrobić na subach jakąś kwotę.. 19/25 Leadów.

Zarobek
  • Zarobek - suby -116,50 zł.
  • Sprzedaż kont - 15 zł.

[Obrazek: 34g2hhj.png]


[Obrazek: 1zvu0ef.png]

Cel do końca maja.
190.50/750 zł

Suma potrzebna do Końca Lipca
805.50/2000 zł


RE: Dziennik pracy - ScroX - Leadmore - Pitek236 - 03-05-2015 21:42

Gratulacje Smile Jak dalej tak będzie Ci szło to cel do końca Lipca pyknie Smile


RE: Dziennik pracy - ScroX - Leadmore - piciaszek - 03-05-2015 21:43

Konwersja na MyLead godna pochwały. Jestem pod nieprawdopodobnym wrażeniem.. i to jeszcze na tej stawce. Rolleyes


RE: Dziennik pracy - ScroX - Leadmore - ScroX - 03-05-2015 21:45

MyLead to na strasznym farcie weszło.. po prostu dzisiaj los dał mi tyle farta że szkoda słów Smile