Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[$$$] Dziennik pracy: Tropek & BobBudowniczy64 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: [$$$] Dziennik pracy: Tropek & BobBudowniczy64 (/Temat-Dziennik-pracy-Tropek-BobBudowniczy64-105535)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: [$$$] Dziennik pracy: Tropek & BobBudowniczy64 - Tropek - 16-02-2015 21:45

Dziś leciutko, już tak na maxa nie miałem czasu Tongue Ile popracowałem, z 10 minut, a lead wpadł pod wieczór. Patrząc na to jakie grosze zarabiam śmiało można stwierdzić, że lepsze to niż nic Big Grin Prawdopodobnie jutro zamówię startery, bo tak bez nich to mnie trochę praca ogranicza.

[Obrazek: 06wiqwnnxopq.png]

Zarobione dzisiaj: 4.5 zł
Zarobione w miesiącu: 186 zł
Zarobione ogółem: 493.5 zł


PS. Nie bijcie, serio 10 minut XD
PS2. Jutro próbne testy gimnazjalne, więc też się trzeba wziąć w garść.
PS3. Na jutro stawiam sobie cel dzienny 25 zł Smile


RE: [$$$] Dziennik pracy: Tropek & BobBudowniczy64 - BobBudowniczy64 - 16-02-2015 21:49

dasz radę Smile


RE: [$$$] Dziennik pracy: Tropek & BobBudowniczy64 - Tropek - 16-02-2015 21:56

Zależy z czym, czy z zarobkami czy z testami haha Big Grin Testami się nie przejmuję, jestem dobrze przygotowany, a z zarobkami jutro przycisnę ile sie da


RE: [$$$] Dziennik pracy: Tropek & BobBudowniczy64 - jarekb321 - 16-02-2015 21:57

@[Tropek] Te egzaminy to porażka i gówno w jednym. Do każdej szkoły i tak Ciebie przyjmą nie zważając na wyniki, więc polecam wyjebkę. Cool


RE: [$$$] Dziennik pracy: Tropek & BobBudowniczy64 - BobBudowniczy64 - 16-02-2015 23:19

Przepraszam za mały offtop, ale nie chcę zakładać nowego tematu.

Możecie mi polecić jakieś sprawdzone strony z kursami programowania webowego? Chodzi mi o HTML, CSS, MySQL, PHP, JavaScript.
Najlepiej takie stronki z których już ktoś korzystał i pomogły mu w początkach nauki Smile


RE: [$$$] Dziennik pracy: Tropek & BobBudowniczy64 - saq714 - 16-02-2015 23:25

kurshtml.edu.pl Wink na początek jak znalazł Smile


RE: [$$$] Dziennik pracy: Tropek & BobBudowniczy64 - BobBudowniczy64 - 16-02-2015 23:30

(16-02-2015 23:25)saq714 napisał(a):  kurshtml.edu.pl Wink na początek jak znalazł Smile
Stronę już znam, też uważam że jest OK Smile Może jeszcze ktoś się wypowie.


RE: [$$$] Dziennik pracy: Tropek & BobBudowniczy64 - KacperIvD - 17-02-2015 00:11

Ja polecam http://www.w3schools.com


RE: [$$$] Dziennik pracy: Tropek & BobBudowniczy64 - Tropek - 17-02-2015 20:43

Eh niestety muszę zawiesić pisanie z mojej strony na pewien okres czasu. Zepsuł mi się mój złom, a z przyczyn wiecie jakich nie oddam go do naprawy. Jezeli komputer sam sie nie naprawi w co watpie bede zmuszony czekac az dozbieram na taniego ale chociaz jakiegos skladaka. Bob jezeli chcesz stworzyc nowy temat z wlasnym dziennikiem to nie ma sprawy, bo nie jestem w stanie ocenic ile to potrwa.

Komputer dziala, ale po 10-15 minutach sam sie wylacza, nie mam zamiaru zmieniac zadnej czesci na nowa bo bedzie ona wiecej warta niz caly komputer. Bede informowal jak sie cos poprawi


RE: [$$$] Dziennik pracy: Tropek & BobBudowniczy64 - BobBudowniczy64 - 17-02-2015 23:22

Mi ten dziennik tutaj bardzo pasuje i nie chcę tworzyć innego Smile Dzisiaj też nie dam rady podsumować dnia, ale jutro zrobię podsumowanie dwóch dni.

No to @Tropek szybkiego powrotu! Smile