Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
GiftsBox.pl - Startuje serwis pełny nagród! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: GiftsBox.pl - Startuje serwis pełny nagród! (/Temat-GiftsBox-pl-Startuje-serwis-pelny-nagrod-101449)



RE: GiftsBox.pl - Startuje serwis pełny nagród! - GiftsBox.pl - 22-11-2014 18:36

Zadanie ADFLY zostało poprawione.

Zostało dodane zadanie "REKOMPENSATA" dla tych,którzy wykonali zadanie źle.
W dniu jutrzejszym błędne zadanie zostanie usunięte z bazy danych, i nie będzie się wliczało do listy zadań do wykonania.
Dziękujemy za zwrócenie uwagi na błąd.

(22-11-2014 14:42)Zordi napisał(a):  
(22-11-2014 14:40)Situation napisał(a):  
(22-11-2014 14:14)Zordi napisał(a):  w serwisie występuje poważny błąd, napisałem e-mail oczekuję szybkiej naprawy . Ten błąd może zniszczyć stronę w kierunku scamu.

bo zadanie nie działa i scam? facepalm proszę Cię każdemu może się zdarzyć pomyłka...


nie wiesz o co chodzi to proszę się nie udzielać, ze zadanie zle napisałem wcześniej ale mi tutaj chodzi o coś całkiem innego i admin powinien jak najszybciej to naprawić .

Przesłaliśmy odpowiedź na Twoją skrzynkę e-mail.
Dziękujemy za zgłoszenie.


RE: GiftsBox.pl - Startuje serwis pełny nagród! - GiftsBox.pl - 24-11-2014 16:23

Witajcie,

Informujemy, że dziś miało miejsce wyczyszczenie bazy danych z ilości dotychczasowych zadań do wykonania.
Aktualnie do zrobienia są 3 zadania o wydłużonym czasie na ich wykonanie do końca dnia 25.11(wtorek) .

Wyczyszczenie pozostałych zadań było spowodowane błędem , który występował u każdego nowo zarejestrowanego użytkownika, a objawiał się on tym, że każdy nowy user miał do wykonania wszystkie zadania jakie były w bazie zamiast tylko tych odkąd się zarejestrował w serwisie.

Problem ten został już naprawiony, i nie będzie on w przyszłości więcej występował , a co za tym idzie kolejne czyszczenie zadań z bazy nie powinno mieć miejsca.

Każdy kto regularnie wykonywał zadania ma więc szansę na zdobycie nagrody podczas aktualnie trwających aukcji.
Aukcje kończą się w ten czwartek, wszystkim licytującym życzymy powodzenia!


RE: GiftsBox.pl - Startuje serwis pełny nagród! - konrad123456789 - 25-11-2014 11:48

Dalej błąd przy zadaniu z shorte ... Po zaznaczeniu wszystkich odpowiedzi, wyskakuje mi takie coś http://scr.hu/1e8t/4t47h

Przy licytacji wyskakuje mi to samo -,-


RE: GiftsBox.pl - Startuje serwis pełny nagród! - GiftsBox.pl - 25-11-2014 14:42

(25-11-2014 11:48)konrad123456789 napisał(a):  Dalej błąd przy zadaniu z shorte ... Po zaznaczeniu wszystkich odpowiedzi, wyskakuje mi takie coś http://scr.hu/1e8t/4t47h

Przy licytacji wyskakuje mi to samo -,-

Problem został już rozwiązany,zadanie działa.
W przypadku aukcji nie zauważyliśmy takiego błędu.


RE: GiftsBox.pl - Startuje serwis pełny nagród! - konrad123456789 - 25-11-2014 16:05

tsaa 100 pkt w plecy za zadanie shorte + jeszcze nie mogę zalicytować -,-


RE: GiftsBox.pl - Startuje serwis pełny nagród! - Czmiel - 25-11-2014 16:37

U mnie wszystko w porządku, serwis jak najbardziej mi się podoba. Jerk


RE: GiftsBox.pl - Startuje serwis pełny nagród! - SmigolMarek - 25-11-2014 20:25

(25-11-2014 16:37)Czmiel napisał(a):  U mnie wszystko w porządku, serwis jak najbardziej mi się podoba. Jerk

"Nie chwal dnia przed zachodem słońca" Zobaczymy czy nagrody dochodzą Big Grin


RE: GiftsBox.pl - Startuje serwis pełny nagród! - Styler - 26-11-2014 14:03

Z tego co widzę to nie ma się o co martwić, a jeśli chodzi o błędy to strona dopiero ruszyła, więc nie ma się co dziwić.


RE: GiftsBox.pl - Startuje serwis pełny nagród! - SmigolMarek - 26-11-2014 14:48

No oczywiście że błedy na początku zawsze się zdarzają ale narazie nie mówię że serwis wysyła nagrody czy nie ale też nie mówię że to scam


RE: GiftsBox.pl - Startuje serwis pełny nagród! - konrad123456789 - 27-11-2014 12:26

Działa wam stronka ?