Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rhaegar typuje! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Rhaegar typuje! (/Temat-Rhaegar-typuje-75843)



RE: Rhaegar typuje! - mareczek - 07-10-2013 19:04

Eh wy chciwe zydki Lol 2/3 dni temu 30 postow pokolei "wspolczujemy" "moje kondolencje " "[*]Lol"(to nie facebook) a dzis pieniazkow nie ma i juz kilka stron spamu, placzu i lamentu. Rhaegar, domyslam sie, ze masz swoje lata, bo tego na pewno nie ogarnalby 15latek. Po co 'wspolpracujesz' z gowniarzami 15-17letnimi? Niestety prawda jest taka, ze taki 'gowniarz' wysle 50zl, a ty mu nie odeslesz pieniazkow i jest tragedia, bo jak taki chlopaczek wytlumaczy matce, ze 50zl zniknelo? Sad
Moja rada jest zajecie sie waskim gronem osob, ktore inwestuja naprawde sporo i powaznie podchodza do sprawy, a teraz prosze slucham hejtow ze strony sebensow itp. JerkJerkJerk


RE: Rhaegar typuje! - damianus627 - 07-10-2013 19:10

@mareczek nie musisz wszystkich do wspólnego wora ładować bo ja mam 16 lat ale kasę którą wpłaciłem zarobiłem sam i nie płaczę bo jak odda to odda jak nie to nie. Ryzyko jest i dobrze o tym wiem.


RE: Rhaegar typuje! - sebens - 07-10-2013 19:38

(07-10-2013 19:04)mareczek napisał(a):  Eh wy chciwe zydki Lol 2/3 dni temu 30 postow pokolei "wspolczujemy" "moje kondolencje " "[*]Lol"(to nie facebook) a dzis pieniazkow nie ma i juz kilka stron spamu, placzu i lamentu. Rhaegar, domyslam sie, ze masz swoje lata, bo tego na pewno nie ogarnalby 15latek. Po co 'wspolpracujesz' z gowniarzami 15-17letnimi? Niestety prawda jest taka, ze taki 'gowniarz' wysle 50zl, a ty mu nie odeslesz pieniazkow i jest tragedia, bo jak taki chlopaczek wytlumaczy matce, ze 50zl zniknelo? Sad
Moja rada jest zajecie sie waskim gronem osob, ktore inwestuja naprawde sporo i powaznie podchodza do sprawy, a teraz prosze slucham hejtow ze strony sebensow itp. JerkJerkJerk

co to ma znaczyć??? chyba nie wiesz co to znaczy hejtowanie, bo jednym z większych hejterów na forum to właśnie jesteś TY! jak masz coś do mnie to pisz na pw, a nie zaśmiecasz cudze tematy, jak wszystkie gdzie się nie pojawisz...


RE: Rhaegar typuje! - badii - 07-10-2013 19:40

dajcie sobie juz spokoj i nie piszcie
po co spamujecie
jak wyplaty dojda to sie pochwalcie i tyle


RE: Rhaegar typuje! - Ukis - 07-10-2013 21:29

Ja czekam na odpowiedź, bo wpłaciłem w zeszłą niedzielę i od tamtej pory nie mogę doczekać się odpowiedzi. Wink


RE: Rhaegar typuje! - UmCyK - 07-10-2013 21:48

Według mnie inwestycja 500+ powinna być.


RE: Rhaegar typuje! - Maclivux - 08-10-2013 04:00

Zobaczymy, ja poczekam dzisiaj do wieczora. Juz minelo 7 dni.

http://scr.hu/1pv6/pggt3


RE: Rhaegar typuje! - chladek317 - 08-10-2013 05:43

Dobra poczekasz do wieczora i co wtedy? Big Grin


RE: Rhaegar typuje! - cekol95 - 08-10-2013 06:32

Rhaegar , napisz do mnie . Próbowałem napisać do Ciebie ale masz zapchanego pw .


RE: Rhaegar typuje! - CreepyUploader - 08-10-2013 08:33

Ja również nie dostałem wypłaty (prawie 500zł) czekam reagar mam nadzieje, że dzisiaj dojdą Wink