Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - marcin7904 - 26-02-2019 21:37

(26-02-2019 21:23)Kryspin napisał(a):  
(26-02-2019 21:06)marcin7904 napisał(a):  Po co się tak spinacie. Kryspin piszesz że na Chrome nie działało a na Firefox już tak. OK ale za to queensy6 podaje że na Firefox nie mógł zrobić ale już za to na IE zrobił.
Ja sprawdzałem na Chrome gdzie wogóle nie działało i na IE tam już działało ale jak ukończyłem zadanie to nie dawało kodu do ankiety więc dla tego napisałem do ankietera.

kto się spina ten się spina. Po zrobieniu drugiej ankiety i wpisaniu hasła coś na p chyba było i kliknięciu w Finish normalnie przenosiło na stronę jak zawsze. A po drugie napisałeś że nie zrobiłeś tej ankiety bo miałeś problem z pobraniem pliku i nie dostałeś kodu. W ogóle w tym badaniu zrobiłeś jakieś ankiety aby otrzymać hasła i móc zakończyć ankiete? Bo serio już się pogubilem Big Grin

Nic nie pisałem że nie mogłem pobrać. Czytaj ze zrozumieniem. Pobrałem otworzyłem go w innym programie i w IE ale po zrobieniu zadania w tym pliku nie pojawiło mi się hasło do ankiety.

[Obrazek: swjpg_qwapqnx.jpg]

coś takiego mi wyskoczyło po tym robocie


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 26-02-2019 22:07

(26-02-2019 21:37)marcin7904 napisał(a):  
(26-02-2019 21:23)Kryspin napisał(a):  
(26-02-2019 21:06)marcin7904 napisał(a):  Po co się tak spinacie. Kryspin piszesz że na Chrome nie działało a na Firefox już tak. OK ale za to queensy6 podaje że na Firefox nie mógł zrobić ale już za to na IE zrobił.
Ja sprawdzałem na Chrome gdzie wogóle nie działało i na IE tam już działało ale jak ukończyłem zadanie to nie dawało kodu do ankiety więc dla tego napisałem do ankietera.

kto się spina ten się spina. Po zrobieniu drugiej ankiety i wpisaniu hasła coś na p chyba było i kliknięciu w Finish normalnie przenosiło na stronę jak zawsze. A po drugie napisałeś że nie zrobiłeś tej ankiety bo miałeś problem z pobraniem pliku i nie dostałeś kodu. W ogóle w tym badaniu zrobiłeś jakieś ankiety aby otrzymać hasła i móc zakończyć ankiete? Bo serio już się pogubilem Big Grin

Nic nie pisałem że nie mogłem pobrać. Czytaj ze zrozumieniem. Pobrałem otworzyłem go w innym programie i w IE ale po zrobieniu zadania w tym pliku nie pojawiło mi się hasło do ankiety.

[Obrazek: swjpg_qwapqnx.jpg]

coś takiego mi wyskoczyło po tym robocie

no właśnie kto tu nie umie czytać ze zrozumieniem? W TEJ ANKIECIE NIE POBIERAŁO SIĘ ŻADNYCH PLIKÓW jeżeli wyskoczyło Ci pobranie pliku to oznacza że nie mogłeś robić tego zadania bo nie włączył Ci się Flash!! Zadanie nie robiło się w pliku tylko na zwykłej stronie. I kto tu nie umie czytać ze zrozumieniem


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - marcin7904 - 26-02-2019 22:36

O czytanie ze zrozumieniem dotyczyło innej kwestii a nie ankiety. Co do ankiety to może i nie doczytałem dokładnie ale nie robię z tego wielkiego chalo jak to zrobiliście z queensy6.
Problem wyjaśniony więc nie ma co się denerwować bo nie ma o co.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - d.weny - 26-02-2019 22:51

Jaki największy bonus otrzymaliście z wypełnionej ankiety?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - queensy6 - 26-02-2019 22:53

a czy ja robie halo? po prostu zle opisales sytuacje i myslelismy ze pobrales plik i probowales z niego robic ta ankiete Smile skoro masz screena koncowego to czemu nie wyslalales go do badacza? mi w ogole co innego wyskoczylo jakis dluzszy tekst i i ze haslo takie i takie


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 26-02-2019 23:24

(26-02-2019 22:53)queensy6 napisał(a):  a czy ja robie halo? po prostu zle opisales sytuacje i myslelismy ze pobrales plik i probowales z niego robic ta ankiete Smile skoro masz screena koncowego to czemu nie wyslalales go do badacza? mi w ogole co innego wyskoczylo jakis dluzszy tekst i i ze haslo takie i takie

ja zrozumiałem że on pobrał ten plik otworzył go i w tym pliku zrobił zadanie temu ma nie zaliczone i nie miał kodu.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - queensy6 - 26-02-2019 23:40

tak samo zrozumialam ze pobral ten plik i otworzyl go nic nie pisal ze na explorer robil tylko dopiero potem


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - marcin7904 - 27-02-2019 08:26

(26-02-2019 22:51)d.weny napisał(a):  Jaki największy bonus otrzymaliście z wypełnionej ankiety?

2.08 funta miałem tak 3 razy


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - xScigajx - 27-02-2019 12:55

(26-02-2019 22:51)d.weny napisał(a):  Jaki największy bonus otrzymaliście z wypełnionej ankiety?

Jeśli chodzi o bonus to największy 1£.
Ale największa ankieta to już prawie 5.60£ Huh


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - marcin7904 - 27-02-2019 13:32

(27-02-2019 12:55)xScigajx napisał(a):  
(26-02-2019 22:51)d.weny napisał(a):  Jaki największy bonus otrzymaliście z wypełnionej ankiety?

Jeśli chodzi o bonus to największy 1£.
Ale największa ankieta to już prawie 5.60£ Huh

Njwiększą jaką ja miałem to za 2.72£