Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl (/Temat-Zarabianie-przez-strone-Dogry-pl-134825)



RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Theheero - 15-07-2016 16:24

Dalej jest to opłacalne? Wszedłem na stronę po kilku latach, nic się nie zmieniło. Śmieszne 200 pkt. za 10h w grze, ankiety pkt nie dają. Trailery, nędzne 7 pkt za 14 reklam. Nie wiem jak tam niektórzy po 12k pkt wynoszą ( chyba z refów ). Użyłem tego sposobu ale trailer ładuje się tylko na jednej stronie, na pozostałych się nawet strona nie ładuje ...


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Szalony - 15-07-2016 16:33

(15-07-2016 16:24)Theheero napisał(a):  Dalej jest to opłacalne? Wszedłem na stronę po kilku latach, nic się nie zmieniło. Śmieszne 200 pkt. za 10h w grze, ankiety pkt nie dają. Trailery, nędzne 7 pkt za 14 reklam. Nie wiem jak tam niektórzy po 12k pkt wynoszą ( chyba z refów ). Użyłem tego sposobu ale trailer ładuje się tylko na jednej stronie, na pozostałych się nawet strona nie ładuje ...

ty chyba posty nabijasz... panu podziękujemy. ps jakie polecacie robic gry? bo np tibia zajeła mi max 30min i 300pkt wpadło xd


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Matixio - 15-07-2016 16:41

Metin 2 Smile polecam


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - DoubleTapMaster - 15-07-2016 16:53

Są Kody !


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - xaariel - 15-07-2016 16:56

travian kingdom pierwsze 2 zad
Sfgame
taern
ankiety z hashtagiem
tibia
World of warships
world of tanks

te zadania sa calkiem oplacalne :0


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Dziqulele - 15-07-2016 17:00

War Thunder - jeden z najbardziej opłacalnych, zajęło mi niecałe 1h zdobycie 600pkt i po 2h od wyslania screena dodali pkt. Całkiem przyjemnie sie w niego grało.

"Odbierz stroje sportowe od #Reebok!" - Wystarczyło podać maila oraz najtrudniejszą przeszkodę którą pokonałem w życiu beka i wpadło 300pkt bardzo szybkie i opłacalne.

Grałem w dużo gierek z promocji za każdą po 50pkt.

Polecam jeszcze God of Gods, Traviana, WoT i Khan Wars.

W 2 dni zarobiłem ponad 7.5k


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - xaariel - 15-07-2016 17:05

(15-07-2016 17:00)Dziqulele napisał(a):  War Thunder - jeden z najbardziej opłacalnych, zajęło mi niecałe 1h zdobycie 600pkt i po 2h od wyslania screena dodali pkt. Całkiem przyjemnie sie w niego grało.

"Odbierz stroje sportowe od #Reebok!" - Wystarczyło podać maila oraz najtrudniejszą przeszkodę którą pokonałem w życiu beka i wpadło 300pkt bardzo szybkie i opłacalne.

Grałem w dużo gierek z promocji za każdą po 50pkt.

Polecam jeszcze God of Gods, Traviana, WoT i Khan Wars.

W 2 dni zarobiłem ponad 7.5k

plus ok 2k za trailery Tongue


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Samurai - 15-07-2016 19:35

Jak się dobrze przerabia screeny to polecam wszystkie gry Lol


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - xaariel - 15-07-2016 20:15

no racja ( ͡° ͜ʖ ͡°)


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Pyxe_it - 15-07-2016 20:26

Po jakim czasie przychodzi PSC za pkt? I jak oni to wysylają na meila?