Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
VoiceLab - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: VoiceLab (/Temat-VoiceLab-61608)



RE: VoiceLab - NanMin - 22-04-2013 13:07

(22-04-2013 13:05)andrzejn1 napisał(a):  Czyli te ograniczenie 2h nagrania dotyczy tak jakby całego okresu działalności, a nie jednego miesiąca?

Tak, niestety można nagrać tylko jednorazowo, ale wiele osób zakłada nowe konta z innymi danymi i takim samym nr konta i jakoś im to wypłacają Wink


RE: VoiceLab - Evid3nce - 22-04-2013 13:10

Dzisiaj doszła moja wypłata Wink
102zł Big Grin


RE: VoiceLab - sebens - 22-04-2013 13:16

Kolejna zła wiadomość pokerface
Cytat:Witam,

Pozostałe zadania niestety nie będę odblokowane
ze względu na występujące problemy techniczne.

Pozdrawiam,
Agnieszka Merecka
Dnia 22 kwiecień 2013 o 13:58 "[email protected]" <[email protected]> napisał(a):



RE: VoiceLab - zabek121 - 22-04-2013 13:21

Ja jestem ciekaw co z moim kontem, które oddałem do weryfikacji 10 kwietnia... Ani widu, ani słychu co się z nim dzieje


RE: VoiceLab - ksomix - 22-04-2013 13:21

Czy tylko ja mam odblokowane zadanie "Nagrywanie" na koncie, na którym w marcu zleciłem wypłate 102zł?? Sprawdźcie u siebie, bo chyba można dalej nagrywać na tym samym koncie.


RE: VoiceLab - WazzaP - 22-04-2013 13:28

(22-04-2013 13:21)ksomix napisał(a):  Czy tylko ja mam odblokowane zadanie "Nagrywanie" na koncie, na którym w marcu zleciłem wypłate 102zł?? Sprawdźcie u siebie, bo chyba można dalej nagrywać na tym samym koncie.

Ja pierdole, tak trudno przeczytać z 5-10 ostatnich postów?


RE: VoiceLab - ksomix - 22-04-2013 13:41

Ah sorki, nie zauważyłem, że już ktoś się na ten temat wypowiadał. Wszyscy się wypowiadali na temat wypłat, więc musiałem przeoczyć. Wink

PS. Nie unoś się tak, każdy się może kiedyś pomylić.


RE: VoiceLab - sebens - 22-04-2013 13:46

Zrozum, że denerwujące jest to jak co chwilę ktoś pyta o coś co było napisane stronę wcześniej. Jak kogoś interesuje ten temat to niech czyta na bieżąco


RE: VoiceLab - ksomix - 22-04-2013 13:50

Ja wszystko rozumiem, sam jakiś miesiąc temu nagrywałem i dużo ludzi cały czas pytało o to samo, mimo, że odpowiedź mieli jak na dłoni. Jak widać popełniłem ten sam błąd Tongue


RE: VoiceLab - saviola - 22-04-2013 14:01

Cytat:Witam serdecznie,
Dziękujemy za nagrywanie mowy na naszym portalu:

http://www.pracujrazemznami.pl

Pragniemy poinformować, że obecnie nasz projekt nagrywania
dobiegł końca i zawieszamy go tymczasowo. Możliwe, że po
okresie wakacyjnym ponownie udostępnimy
Państwu zadania związane z nagrywaniem.

Dziękujemy Państwu za udział w naszym projekcie.

Wszyscy,którzy nagrali minimum 15 minut mowy, zostaną rozliczeni i otrzymają
wynagrodzenie.
Nagrania poniżej 15 minut nie będą nam przydatne na tym etapie. Możliwe, że
osoby
które nagrały się poniżej 15 minut będą mogły dokończyć nagrywanie po wakacjach.

Będziemy na bieżąco weryfikować i rozliczać nagrania
oraz informować Państwa o wypłacie.

czyli koniec nagrywania ;p