Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mypy - 27-10-2012 10:23

Jakie województwo jest na poczatek najlepsze? gdzie najlepiej sie zarabia? hmm czy na poczatku ta gra polega tylko na wciskaniu przycisku pracy i czekaniu 8godzin:/ jak mogę szybciej zarobić jakiś pieniądz na start? (wynająłem dom a na nic więcej mnei nie stać... po dwóch dniach mam 17pln)


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 27-10-2012 10:25

spotkania na nich możesz zyskać wasala albo i stać się czyimś wasalem
a chcąc na prawdę już więcej zarabiać to inwestycja w fabrykę/i, sprzedaż własnych produktów
co do woj to o ile się dobrze orientuję to wysokie stawki są w podlaskim, mazowieckim i małopolskim


Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 27-10-2012 11:00

Na początku mamy tylko dwie możliwości jedną jest praca i meeting a drugą zainwestowanie i założenie własnej firmy

@tomazzi która jest moja oferta w Małopolsce??

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 27-10-2012 11:02

(27-10-2012 11:00)mmichal013 napisał(a):  @tonazzi która jest moja oferta w Małopolsce??

twoja jest szósta w kolejce


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mypy - 27-10-2012 11:35

no tylko że ja nie mam pieniedzy na zainwestowanie... w co ja mogę sobie zainwestować 17plnBig Grin a z meeteing to zapewne wszyscy będa mieć większe wpływy i inteligencje niż ja skoro gram dopiero 2dni:/


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 27-10-2012 11:41

(27-10-2012 11:35)mypy napisał(a):  no tylko że ja nie mam pieniedzy na zainwestowanie... w co ja mogę sobie zainwestować 17plnBig Grin a z meeteing to zapewne wszyscy będa mieć większe wpływy i inteligencje niż ja skoro gram dopiero 2dni:/

z mmichal mówimy o wpłacie euro z twojego paypal na konto gry i z nich zakupić firmę itp itd a nie o inwestycji tego co masz na koncie gry bo z tego nie zdziałasz na tą chwilę nic, nawet na kanapkę brakuje by sobie energię i wpływ trochę podnieść


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mypy - 27-10-2012 12:41

a nie to ja nie bede swojej kasy inwestować Big Grin to wole narazie cierpliwie pozbierać i się wkręcić w gre a potem myslec o inwestycjachBig Grin


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 27-10-2012 12:51

(27-10-2012 12:41)mypy napisał(a):  a nie to ja nie bede swojej kasy inwestować Big Grin to wole narazie cierpliwie pozbierać i się wkręcić w gre a potem myslec o inwestycjachBig Grin

to z forum osób które grają już jest nas siedmioro którzy zainwestowali zarówno we własną firmę jak i w rozwój konta czyli zakup takich rzeczy jak tv, aktówka, garnitur, domek, samochód
dzięki temu nasze konta rozwijają się szybciej, szybciej rośnie energia, wpływ inteligencja
ale każdy wybiera to co lubi, jeden sobie zainwestuje by ruszyć z kopyta a inny sobie będzie grać powoli i bez inwestycji stopniowo zbierał i się rozwijał Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 27-10-2012 14:32

rośnie coraz bardziej budżet naszego kraju Smile
więc coraz wyższe bonusy również z budżetu powinniśmy otrzymywać Smile



[attachment=992]


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mypy - 27-10-2012 15:01

(27-10-2012 12:51)tomazzi napisał(a):  
(27-10-2012 12:41)mypy napisał(a):  a nie to ja nie bede swojej kasy inwestować Big Grin to wole narazie cierpliwie pozbierać i się wkręcić w gre a potem myslec o inwestycjachBig Grin

to z forum osób które grają już jest nas siedmioro którzy zainwestowali zarówno we własną firmę jak i w rozwój konta czyli zakup takich rzeczy jak tv, aktówka, garnitur, domek, samochód
dzięki temu nasze konta rozwijają się szybciej, szybciej rośnie energia, wpływ inteligencja
ale każdy wybiera to co lubi, jeden sobie zainwestuje by ruszyć z kopyta a inny sobie będzie grać powoli i bez inwestycji stopniowo zbierał i się rozwijał Smile

A może dowiem się ile by musiała wynosić taka inwestycja żeby móc "ruszyć z kopyta" tak w przybliżeniuTongue