Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Twitchfollowers - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Twitchfollowers (/Temat-Twitchfollowers-162105)



RE: Twitchfollowers - PŁACI - star4x5 - 16-08-2019 06:19

(15-08-2019 21:30)maciejrosa napisał(a):  Witam czy jest jakis limit ogladania ? ogladałem 60min i niby zaliczyło 900 creditow w nie doliczyło ich jak siedze krórej to normalnie zalicza .
Oglądasz tyle min. ile jest napisane pod filmikiem czerwonym napisem (możesz dłużej jak chcesz ale i tak dostaniesz tyle ile jest napisane np. za filmik 15x3min dostaniesz 45~ 0,045 $). Temat również był poruszany wcześniej Smile


RE: Twitchfollowers - PŁACI - maciejrosa - 16-08-2019 11:09

Dzieki juz rozumiem


RE: Twitchfollowers - PŁACI - damianq1109 - 16-08-2019 22:15

Witam do wypłaty może być użyty inny adres email niż zakładałem konto?


RE: Twitchfollowers - PŁACI - ziela12345 - 17-08-2019 21:11

Przecież to zupełnie nie ma sensu, ledwo co wyjdzie nowa transmisja, włączyłem sobie nawet powiadomienia na maila i moja reakcja to raptem kilka sekund i już jest zużyty limit ...


RE: Twitchfollowers - PŁACI - Maxkipl - 17-08-2019 21:54

Dokładnie ziela mam tak samo, bez bota ta strona się nie opłaca kompletnie.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - olesh - 17-08-2019 23:11

Jeżeli już podbiliście ten post to i ja się może wypowiem.

Każdy wprawiony oraz tłumok z poniżej średnią inteligencją zauważy że strona działa według pewnych zasad. Owe zasady niech każdy zostawi dla siebie.

W ciągu ostatnich 2-3 dni jest ogromny napływ i strimerów oraz nowych użytkowników. Tak pobieżnie zliczyłem że dzisiaj była szansa nawet na ponad 4$. Rzecz w tym że nawet działając wg. pewnych reguł nie udało mi się wbić na niektóre stimy, inne zaś rozpoczynają się z osobami które są w trakcie już oglądania.

Jestem zarazem sową i skowronkiem, więc nie wiem jak późno się położę, i zarazem jak wcześnie wstanę. Poranki zazwyczaj należały do spokojnych, lecz na przykładzie dzisiejszego dnia miałem wrażenie że wszyscy czają się jak hieny. Na 5 strimów po minucie prawie wszystkie były pełne. To samo zauważyłem przedwczoraj o 3 w nocy, i to na ofertach X3.

Nie wiem co się stało, strzelam na wzrost popularności na Europie, może szeptanka lub Ameryka Łacińska. Raczej nie Azja i Rosja. Reddit też tej strony na tę chwilę na razie nie odkrył i niech tak zostanie. Naszym największym zagrożeniem jest promowanie tej strony. Promując ją sami sobie stwarzacie konkurencję, czy tak przysłowiowo kopiecie dół.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - xdax1 - 18-08-2019 07:48

Dokładnie, nie wiem czemu ludzi promują tą stronę bo przecież praktycznie nic z tego nie mają a wręcz więcej tracą.
Ja akurat ją znałem długo przed tym temat i było lepiej z stream.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - nitrospect - 18-08-2019 11:26

strona padła

scam


RE: Twitchfollowers - PŁACI - mistrzuniu4791 - 18-08-2019 11:59

Sorry ale scam to masz w głowie niestety


RE: Twitchfollowers - PŁACI - Enigma - 18-08-2019 21:54

W obecnym momencie wejście na streama z 12 miejscami graniczy z cudem, gdyż momentalnie jest to praktycznie zapełnione. Po podaniu e-maila wiadomości o nowych streamach przychodzą, jednak z opóźnieniem.