Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - d.weny - 24-02-2019 23:57

Chętna! Smile


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 26-02-2019 11:17

22.02 miałem ankietę za 1,25 do tej pory jest w niej 27 miejsc wolnych Undecided ankieta była na maila. Więc coś im wolno idzie zapełnienie jej.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - skylones - 26-02-2019 15:23

Ja równo 2 tygodnie temu miałem ankietę i jest w niej aktualnie 33 wolne miejsca


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - marcin7904 - 26-02-2019 19:42

(20-02-2019 10:51)olahw napisał(a):  
(20-02-2019 10:26)skylones napisał(a):  Jest teraz ankieta za 0.30GBP, lecz jak wziąłem, że mieszkam w Polsce to mnie wywaliło z niej.

bo to było pytanie kontrolne, należało wpisać "green". Trzeba czytać polecenia, bo coraz więcej jest takich haczyków Smile

A ja miałem ją dzisiaj i też wpisałem że z Polski ale kliknołem że nie dostałem kodu zakończenia i mi zaliczyli.Huh

Ogólnie w przeciągu 3 dni miałem 6 ankiet z czego dwie były w niedzielę.
Dzisiaj była ankieta gdzie trzeba było pobrać plik .swf ale niby udało mi się go otworzyć i coś tam zrobić aby otrzymać kod do ankiety ale jak ukończyłem to i tak tego kodu nie pokazało.
Napisałem do ankietera że coś to nie działało ale mnie olał odpisując że wszystko było wyjaśnione co i jak i że mi odrzuca ankietę.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - queensy6 - 26-02-2019 20:24

przeciez pisalo jak byk ze trzeba miec adobe flash player i jezeli sciaga ten plik to nie dziala ten flash a ogolnie otwieralo sie to okienko trzeba bylo zrobic cos o robocie i dostawales haslo by zrobic dalsza ankiete z pytaniami i tez dostawales haslo na koniec zeby zakonczyc ankiete nic dziwnego ze ci nie zaliczyli


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 26-02-2019 20:27

(26-02-2019 19:42)marcin7904 napisał(a):  
(20-02-2019 10:51)olahw napisał(a):  
(20-02-2019 10:26)skylones napisał(a):  Jest teraz ankieta za 0.30GBP, lecz jak wziąłem, że mieszkam w Polsce to mnie wywaliło z niej.

bo to było pytanie kontrolne, należało wpisać "green". Trzeba czytać polecenia, bo coraz więcej jest takich haczyków Smile

A ja miałem ją dzisiaj i też wpisałem że z Polski ale kliknołem że nie dostałem kodu zakończenia i mi zaliczyli.Huh

Ogólnie w przeciągu 3 dni miałem 6 ankiet z czego dwie były w niedzielę.
Dzisiaj była ankieta gdzie trzeba było pobrać plik .swf ale niby udało mi się go otworzyć i coś tam zrobić aby otrzymać kod do ankiety ale jak ukończyłem to i tak tego kodu nie pokazało.
Napisałem do ankietera że coś to nie działało ale mnie olał odpisując że wszystko było wyjaśnione co i jak i że mi odrzuca ankietę.

a czytałeś uważnie? Smile było napisane jeżeli klikasz i pobiera Ci się plik .swf to oznacza że nie działa Ci Flash i nie możesz ukończyć ankiety miałem to samo i ankietę zrobiłem na Firefox bo na chrome ciągle po kliknięciu pobierało mi ten plik. Ankieta za 2,5 funta już nawet zaliczona.


EDIT:
dokładnie tak jak kolega napisał wyżej Tongue


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - queensy6 - 26-02-2019 20:36

dokładnie mi na chrome tez nie dzialalo ani na firefoxie ! dopiero na explorer Rolleyes

czytacie w ogole te ankiety? czy tylko na odwal sie zeby dalej i wyplacic zaraz hajs pokerface


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - marcin7904 - 26-02-2019 21:06

Po co się tak spinacie. Kryspin piszesz że na Chrome nie działało a na Firefox już tak. OK ale za to queensy6 podaje że na Firefox nie mógł zrobić ale już za to na IE zrobił.
Ja sprawdzałem na Chrome gdzie wogóle nie działało i na IE tam już działało ale jak ukończyłem zadanie to nie dawało kodu do ankiety więc dla tego napisałem do ankietera.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - queensy6 - 26-02-2019 21:19

mogles sprobowac zrobic jeszcze raz albo wyslac mu screena bo pewnie nie zrozumial o co chodzi


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 26-02-2019 21:23

(26-02-2019 21:06)marcin7904 napisał(a):  Po co się tak spinacie. Kryspin piszesz że na Chrome nie działało a na Firefox już tak. OK ale za to queensy6 podaje że na Firefox nie mógł zrobić ale już za to na IE zrobił.
Ja sprawdzałem na Chrome gdzie wogóle nie działało i na IE tam już działało ale jak ukończyłem zadanie to nie dawało kodu do ankiety więc dla tego napisałem do ankietera.

kto się spina ten się spina. Po zrobieniu drugiej ankiety i wpisaniu hasła coś na p chyba było i kliknięciu w Finish normalnie przenosiło na stronę jak zawsze. A po drugie napisałeś że nie zrobiłeś tej ankiety bo miałeś problem z pobraniem pliku i nie dostałeś kodu. W ogóle w tym badaniu zrobiłeś jakieś ankiety aby otrzymać hasła i móc zakończyć ankiete? Bo serio już się pogubilem Big Grin