Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hivemicro.com +18 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Hivemicro.com +18 (/Temat-Hivemicro-com-18-142314)



RE: Hivemicro.com +18 - TheSpecialOne - 11-03-2017 14:43

Ja także klikam, bardzo szybko kasa leci w statystykach, nie jest to trudne zadanieSmile


RE: Hivemicro.com +18 - adamak2k - 11-03-2017 14:55

Tylko u mnie nie ma już w sporcie zadań i jak jest wybór roboty to jest tam na czerwono temporarily deactivated?


RE: Hivemicro.com +18 - Fox90 - 11-03-2017 14:58

To raczej jest ban Smile Ja w statystykach nie mam uwzględnianego tego zadania...


RE: Hivemicro.com +18 - rojasQ - 11-03-2017 15:00

Jest uwzględniane w statystykach pod NSFW a nie Winter Sports (przynajmniej u mnie).


RE: Hivemicro.com +18 - ComboThe - 11-03-2017 15:01

A pisał ktoś do hive, że kasa stoi w miejscu od wczoraj i się nie nalicza? Żeby się nie okazało że klikamy za darmo


RE: Hivemicro.com +18 - Fox90 - 11-03-2017 15:03

(11-03-2017 15:00)rojasQ napisał(a):  Jest uwzględniane w statystykach pod NSFW a nie Winter Sports (przynajmniej u mnie).
Yhy, a to ja sobie na razie odpuszczam, za duży bałagan jest Smile


RE: Hivemicro.com +18 - jozz - 11-03-2017 15:03

ha ja tez wlasnie myslalem ze chwilowo niema zdjec a to bana dostawalem co chwila bo nieprzeczytalem o co cho tylko luklem szybko na obrazki facepalm a teraz nagroda pt Permanently Disabled po wyplacie oczywiscie new konto do tego czasu pewnie bendzie juz za 1 $ to zadanie


RE: Hivemicro.com +18 - adamak2k - 11-03-2017 15:03

Ja pisałem. Ciekawe, czy nad tym pracują już? Tongue


RE: Hivemicro.com +18 - szypkiwonsz - 11-03-2017 16:21

Te winter sport jest bardzo głupie, kategoria ewidentnie do 2 a Ci zaznaczają, że powinno być do 1 jak ruchu nie ma.... A potem ban tymczasowy...


RE: Hivemicro.com +18 - mlodszy.htw - 11-03-2017 16:38

Dobrze, że ktoś czuwa na forum, a ubliżanie komuś kogo się nie zna świadczy tylko o tym, że oceniasz wszystko po okładce, i nie jestem Pana kolegą bo w piaskownicy razem się nie bawiliśmy i nie szczaliśmy za przeproszeniem. Druga sprawa przeprasza mnie Pan za swoje słownictwo, a zdanie wcześniej nazywa nas przygłupami, a później bydłem, widzę typowego "cwaniaczka-polaczka", a Twoje screeny z wypłat świadczą, że jesteś zarozumiałym materialistą, który lubi się przechwalać. Pan z forum zaznaczył, że zarobił 500 zł i zaraz wołanie o dowód wypłaty, a za przeproszeniem to Pan jest jego księgowym albo żoną żeby mieć wgląd do zarobków? Myślę, że każdy ma prawo do wypowiedzenia swojego zdania, a Panie Jokerze, nie zarzuciłem nie wypłacalności strony i to, że jest scamem. Super, że jest Pan bardziej doświadczony niż Ja na w/w serwisie, dlatego można było normalnie bez zaczepek odpowiedzieć mniej doświadczonemu użytkownikowi forum w sposób kulturalny i na to liczyłem, mógł Pan uspokoić świeżych użytkowników serwisu jeśli wiedzę takową posiada. Kilka stron wcześniej również broniłem serwisu dlatego właśnie, że jest w wersji BETA, ale tak jak mówiłem, zauważył Pan tylko jeden post, którego nawet nie zrozumiał i zaraz obraża wszystkich na forum.

Bez offtopic'u. Odpuszczam sobie na tą chwilę bo nie wiadomo czy w ogóle zliczą kasę z tych statystyk jak piszecie. Co do winter sport to też uważacie, że większość zdjęć pasuje do dwóch kategorii? Czy Ja tylko tak widzę? Tongue Nie ogarniam winter sport w ogóle. Big Grin

Edit. U mnie pieniążki nalicza normalnie, właśnie 0,08 centa mi wskoczyło, a jak u was?