Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-61795)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Coristo - 26-10-2012 19:21

[Obrazek: tnwkieqtx.png]
Tutaj było pod production machine


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 26-10-2012 19:28

to cię informowało o maszynie którą potrzebuje każda firma Smile
ale nie każda potrzebuje licencji Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Coristo - 26-10-2012 19:29

(26-10-2012 19:28)tomazzi napisał(a):  to cię informowało o maszynie którą potrzebuje każda firma Smile
ale nie każda potrzebuje licencji Smile

Informowało mnie o maszynie i licencji.Po kupnie licencji jedno wymaganie znikło.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 26-10-2012 19:35

(26-10-2012 19:29)Coristo napisał(a):  
(26-10-2012 19:28)tomazzi napisał(a):  to cię informowało o maszynie którą potrzebuje każda firma Smile
ale nie każda potrzebuje licencji Smile

Informowało mnie o maszynie i licencji.Po kupnie licencji jedno wymaganie znikło.

Więc tak licencje trzeba kupić tyle że przy produkcji materiału podstawowego (np.mięso, winogrona ) nie jest potrzebna za 5€ tylko można kupić za 1€ ale nikt nie broni kupować tej droższej.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 26-10-2012 19:42

(26-10-2012 19:35)mmichal013 napisał(a):  
(26-10-2012 19:29)Coristo napisał(a):  
(26-10-2012 19:28)tomazzi napisał(a):  to cię informowało o maszynie którą potrzebuje każda firma Smile
ale nie każda potrzebuje licencji Smile

Informowało mnie o maszynie i licencji.Po kupnie licencji jedno wymaganie znikło.

Więc tak licencje trzeba kupić tyle że przy produkcji materiału podstawowego (np.mięso, winogrona ) nie jest potrzebna za 5€ tylko można kupić za 1€ ale nikt nie broni kupować tej droższej.

z moich informacji to nie jest potrzebna w ogóle licencja przy tych wymienianych fabrykach
nie wiem, będe otwierał za jakiś czas drugą firmę produkującą produkt do produkcji innego wyboru to sprawdzę co i jak u siebie bo przy masarni wiem, że nie potrzebnie wydałem na licencję bo nie była ona potrzebna, no chyba iż w tej kwestii nastąpiły jakieś zmiany i teraz przy każdej fabryce wymagana jest licencja

mmichal i co weźmiesz coś mięsa u mnie Tongue
jak możesz to wypowiedz się na temat propozycji współpracy pomiędzy nami producentami


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 26-10-2012 21:18

@up mięsa kupiłem 50 sztuk

Statystyki firmy:
Aktualny Zysk : 199 PLN

Co do propozycji to może później na razie sam trochę podziałam i zobaczę jak będzie szło ale za propozycję dziękuję


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 26-10-2012 21:26

(26-10-2012 21:18)mmichal013 napisał(a):  @up mięsa kupiłem 50 sztuk

Statystyki firmy:
Aktualny Zysk : 199 PLN

dzięki za zakup Smile chodź mi coś ubyło w ilości do sprzedaży Smile
no to ładne statystki Smile coś ci pewnie ludzie więcej produkują bo im samym też statystyki rosną Smile


ja na tą chwilę mam raczej skromne statystyki ale jak na 2 tyg gry myślę, że nie są takie złe Smile


[attachment=1177]
[attachment=1178]


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 26-10-2012 21:35

(26-10-2012 21:26)tomazzi napisał(a):  
(26-10-2012 21:18)mmichal013 napisał(a):  @up mięsa kupiłem 50 sztuk

Statystyki firmy:
Aktualny Zysk : 199 PLN

dzięki za zakup Smile chodź mi coś ubyło w ilości do sprzedaży Smile
no to ładne statystki Smile coś ci pewnie ludzie więcej produkują bo im samym też statystyki rosną Smile


ja na tą chwilę mam raczej skromne statystyki ale jak na 2 tyg gry myślę, że nie są takie złe Smile

Mam od ciebie o jakieś 2-3% niższą produktywność więc nie jest źle



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 26-10-2012 21:44

no to nie aż taka wielka różnica, gdybyś skorzystał z opcji proponowanej współpracy miałbyś praktycznie ze mnie produktywność na swoim poziomie Smile
myślę, że kleomens też ma w naszych granicach swoje statystyki konta Smile


ale rozumiem i na tą chwilę jest jest 4:2, więc pozostało poczekać na głos hagard i będzie wiadomo czy wchodzi współpracę czy też nie, ale jego głos już nie sprawi nic bo będzie albo 5:2, albo 4:3 więc większość jest na tak Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - UmCyK - 26-10-2012 22:18

O Cristo Tekstylie Bd od cb kupował po hurtowej cenie Smile


@Tomazzi

Morze Podkarpacie jako miasto Fabryk ??