Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-61795)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - UmCyK - 26-10-2012 18:13

DOSTAŁEM PW

Po co mają ludzie pracować u cb raz na 7 dni jak na to samo wyjdzie jak sam u siebie będziesz pracował ??
I lepiej na tym wyjdziesz ??


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 26-10-2012 18:19

(26-10-2012 18:13)UmCyK napisał(a):  DOSTAŁEM PW

Po co mają ludzie pracować u cb raz na 7 dni jak na to samo wyjdzie jak sam u siebie będziesz pracował ??
I lepiej na tym wyjdziesz ??

chyba nie do końca zrozumiałeś ...
jest nas 7 osób i jeśli wszyscy będziemy na wzajem u siebie codziennie pracować, zwiększymy sobie produkcję, zbyt
wygląda to tak np :
w pon 7 osób z grupy pracuje u 1 osoby z listy
wtorek 7 osób z grupy pracuje u 2 osoby z listy
w środę 7 osób z grupy pracuje u 3 osoby z listy i do końca listy i potem od nowa
plus potem masz wolne stanowiska, mogą pracować inni u ciebie itp itd

na pewno osoby z grupy czyli my przedsiębiorcy tobie wyprodukujemy więcej produktu jak osoby co masz je z marszu pracują u ciebie

więc się określ czy jesteś zainteresowany udziałem czy nie, nikogo do niczego nie zmuszam


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - UmCyK - 26-10-2012 18:21

jestem Za


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 26-10-2012 18:23

(26-10-2012 18:21)UmCyK napisał(a):  jestem Za

okej Smile dzięki za odpowiedź Smile
więc jest 3:1 z 7 osób
proszę jeszcze o odpowiedź 3 osoby ( chyba, że kogoś ominąłem z firmą to proszę o informację to wtedy będzie większa liczba osób które nie wypowiedziały się w tej kwestii


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Coristo - 26-10-2012 18:32

Jestem Za.

Musze kupić maszyny produkcyjne. Gdzie i za ile je mogę dostać ?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 26-10-2012 18:36

(26-10-2012 18:32)Coristo napisał(a):  Jestem Za.

Musze kupić maszyny produkcyjne. Gdzie i za ile je mogę dostać ?

okej dzięki za odpowiedź Smile
jest 4:1

tak musisz zakupić maszynęSmile maszynę kupujesz za środki z konta firmowego
jak wpłacić aux na konto firmowe i potem aux zamienić na koncie firmowym na pln za które kupujesz maszynę masz na 29 i 30 stronie tematu w postach mmichal Smile maszynę kupujesz na rynku oczywiście jak wszystkie rzeczy Smile
powiedz jeszcze jaką masz fabrykę bo może być ci potrzebna do produkcji licencja którą też kupujesz na rynku


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Coristo - 26-10-2012 18:39

Licencje już wykupiłem.

Rodzaj firmy : Tekstylia


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 26-10-2012 18:43

(26-10-2012 18:39)Coristo napisał(a):  Licencje już wykupiłem.

Rodzaj firmy : Tekstylia

produkcja ubrania, czy produktu do produkcji ubrań ??
bo jak ubrania to licencja ci jest potrzebna, jak tkaninę do produkcji ubrań to licencja jest ci nie potrzebna - na darmo straciłeś bez potrzeby wtedy pieniądze na jej zakup


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Coristo - 26-10-2012 18:50

Było napisane ze jest wymagane.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 26-10-2012 18:55

(26-10-2012 18:50)Coristo napisał(a):  Było napisane ze jest wymagane.

gdzie tak miałeś napisane ?
ta licencja jest potrzebna w przypadku fabryki kanapek, wina, odzieży, samochodów, aut, domów bo zmniejsza ci ilość zużywania produktów do produkcji

w przypadku tartaku, winnicy, masarni, tekstyliów, papieru i skóry to licencja jest nie potrzebna