Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: ❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ (/Temat-%E2%9D%A4%EF%B8%8Fmahuzz-ROZDZIAL-7%E2%9D%A4%EF%B8%8F-131570)



RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - HajsMotywatory - 10-11-2017 19:35

Bardzo fajny, merytoryczny dziennik! Podoba mi się Big Grin
Oczywiście gratuluję świetnych zysków i oby było coraz lepiej!


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 11-11-2017 21:56

Sobota, sobota! Zarobkowo najlepiej wychodzą dni robocze bo... są odnowienia Wink Dzisiaj trochę zaległych odnowień z pewnego piątku wpadło, ale niezbyt dużo - bo tylko od jednego operatora. Ale taki wynik w sobotę... satysfakcjonuje mnie jak najbardziej Wink

[Obrazek: 1.jpg]

+ 12zł LeadNow

= ~224zł


Jeśli chodzi o pozycjonowanie - nie martwię się o efekty, bo teraz wystarczy tylko trochę tego przypilnować i być cierpliwym Smile
Ale są projekty z którymi powoli ruszam, więc trzeba się do konkurencji uśmiechnąć Wink
Dobranoc!





RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - patttson - 11-11-2017 22:01

Mateusz, chciałbym Ci tylko powiedzieć, że...
jeśli miałbyś jakieś nisze na które nie miałbyś czasu to moj numer znasz bekaHuh


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - Zarobiony_Koles - 11-11-2017 23:36

Ale nadal robisz to ręcznie? Chodzi o pozycjonowanie, czy czego używasz. Softy jakieś


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 12-11-2017 12:23

@[Zarobiony_Koles]
Manualnie. Na własnej skórze się przekonałem, że warto Smile

Wczoraj jednak ~270zł Smile

Miłego dnia!






RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - Zarobiony_Koles - 12-11-2017 13:53

Ile na to czasu poświęcasz? Byłbyś w stanie pozycjonować kilka stron jednocześnie poświecając 3h dziennie?


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 12-11-2017 20:20

@[Zarobiony_Koles]
Nie ma reguły, już chyba pisałem. Zdarza się, że siedzę pół dnia - bo mi się chce, bo mam pomysł. A zdarza się, że nawet nie włączam komputera Smile Zdecydowanie najwięcej czasu zajmuje optymalizacja.
Byłbym w stanie, oczywiście że tak, ba - teraz czasem w 3h robię więcej niż 'kilka' stron Smile
Tyle że większość ma już spoko pozycje - są w topce. Takim stronom najczęściej daje odpocząć. Przykładowo - strona z lipca 2016 już dłuższy czas jest nieruszana a prawie we wszystkich frazach jest w top 3 Smile

Cel na dziś zrealizowany! W tym miesiącu dalej nie było dniówki dwucyfrowej. Oficjalnie ---> CEL NA LISTOPAD TO 7 000zł.


Póki co - niecałe 3000 zł Smile Let the good time rolling!



Choć grubsze portfele, i na gębie rzadziej widzę złość
Na tej samej gębie tli się częściej zmarnowany gość
Wink


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - danoneksss - 12-11-2017 21:02

No no mahuzz, widzę, że wyniki już naprawdę kozackie Smile
Oby było jeszcze lepiej Big Grin


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - Rockefeller - 13-11-2017 19:53

Kozacko lecisz, bardzo fajne dniówki. Nie boisz się zarabiać na Sunlead?


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - patttson - 13-11-2017 19:57

@[Rockefeller]
Czemu miałby się bać?